Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden günlüğünde efsanevi bi olaymış gibi roger vs wb dövüşünde gökyüzünün ikiye bölünmesinden bahsetmiş. Niye hala karakterleri aynı kefeye koymaya çalışıyorsunuz?

Kaido aynı değil. Luffy’nin de hakisi ayrı güç. Yamato’nun kral hakisi vardı ama gök yaracak güçte değildi Oden de öyledir.
_____

Darbe yeme kısmına gelirsek düz kaido’dan isimsiz tek darbe yedi dövüş bitti. Bayılmaması etkileyiciydi ama hakkını vermek lazım.
Ayrıca başka tarafa bakarken falan yenen darbelerin hasarı bi ayrı olabiliyor. Karakter doğrudan yese bile kendini hazırlayıp, ne geldiğini bilerek yedikleri saldırıdan daha az hasarla çıkıyorlar sanki. Oden tek yiyeceği adama öyle hasar bırakamazdı. Thunder bagua olsa neyse de normal balyoza bayılmazdı.

Oden’in tek yemesine çok takılmamak lazım ama luffy vs kaido ayrı ligin dövüşü artık belli.

Luffynin sun wukong zoan meyvesi yediği teori doğru çıkacak gibi duruyor. Uyanış yaparak iyileşecek muhtemelen. İmpel downda ki zoan uyanışları yüksek can yenileme durumunu bize boşuna göstermemiştir soda.kadimlerin emriyle luffynin acil öldürülmesi emri de böylelikle mantığa oturur. Sun wukong hayırlı olsun hepimize.

Oden günlüğünde efsanevi bi olaymış gibi roger vs wb dövüşünde gökyüzünün ikiye bölünmesinden bahsetmiş. Niye hala karakterleri aynı kefeye koymaya çalışıyorsunuz?

Kaido aynı değil. Luffy’nin de hakisi ayrı güç. Yamato’nun kral hakisi vardı ama gök yaracak güçte değildi Oden de öyledir.
_____

Darbe yeme kısmına gelirsek düz kaido’dan isimsiz tek darbe yedi dövüş bitti. Bayılmaması etkileyiciydi ama hakkını vermek lazım.
Ayrıca başka tarafa bakarken falan yenen darbelerin hasarı bi ayrı olabiliyor. Karakter doğrudan yese bile kendini hazırlayıp, ne geldiğini bilerek yedikleri saldırıdan daha az hasarla çıkıyorlar sanki. Oden tek yiyeceği adama öyle hasar bırakamazdı. Thunder bagua olsa neyse de normal balyoza bayılmazdı.

Oden’in tek yemesine çok takılmamak lazım ama luffy vs kaido ayrı ligin dövüşü artık belli.
Odenin yediği balyoz kral hakili ve hatta isimli de bir saldırıdır.
Oda detay göstermedi,geçiştirdi ben öyle düşünüyorum.

Luffynin sun wukong zoan meyvesi yediği teori doğru çıkacak gibi duruyor. Uyanış yaparak iyileşecek muhtemelen. İmpel downda ki zoan uyanışları yüksek can yenileme durumunu bize boşuna göstermemiştir soda.kadimlerin emriyle luffynin acil öldürülmesi emri de böylelikle mantığa oturur. Sun wukong hayırlı olsun hepimize.
Bilmediğim için soruyorum bu Sun Wukong kolu bacağı uzayan bir abimiz mi ? Luffy'nin vücudunun uzaması nasıl açıklanıcak meyvesi Wukong ise

_____

Şu Boro Breath ile artık adaının dışına kadar etki etmeye başlaması felan iyiydi. Luffy de o saldırıdan kurtulup direk yanına geliyor felan. Büyük ihtimal büyük bir power up ile kalkacak oradan. Kaido buna karşı da yeni bir şey açar mı şüpheliyim. Cebinden gelecek görme çıkardı herif. Geçen yazmıştım 1-2 bölüm böyle düz gider, 1-2 bölüm g4 ile sonra sonra uyanış ya da g5 demiştim. Beklediğim gibi gidiyor Luffy'nin şu duruma düşmesi dışında. Ama beklemediğim bir şey olduğu için heyecanım arttı. Kolay bir zafer olmayacak hatta zafer bile kazanamayacak olabilir. Oda yaptığı hamlelerle bende belirsizliği yarattı. Şu an merakla bekliyorum.

Bu bölümki savaş da Kaido vs Luffy bölümlerinin en iyisiydi açıkcası.

Gıdıklama felan filan siz ciddi misiniz birader??

Hydra'nın altında kendinden geçer gibi oldu. Geleceği görerek herhalde aradan Ejder ile zikzak yaparak sıyrılmaya çalıştı ve sıyrıldı.

Attıgın sayfada Kaido yumruğu yediği anda dudak büzüp göz kırpıyor sen hala neyden bahsediyorsun yahu. :)

Shanks,Roger,Garp,Mihawk,Ray falan görüyordur geleceği.Akainu,Kizaru,Kuzan falan da görüyordur.
Görseler açıklanır, o ana kadar görmüyorlar. Ray zaten görmüyor o kesin. Görse gördüm der öğretirdi. En güçlüler içinde gelecegi görenler de var deyip hikaye anlatmazdı. :)

Kaido ciddiye almamış der geçerim valla. :ehe: Bigmom'ın Kaido'dan üstün diyebileceğim tek bir şeyi bile yok, tek bir şeyi bile. :/
BMnin Kaidodan hiçbir farkı yok. Nasıl yenildiği ortada yani kadinin, uzun uzun yazmaya gerek yok. Kadın Kaidodan daha hasaralmaz bir vücuda sahip. E. Oda kadınin güclerini es geçip boyuna hasar verdi yine de indiremedi, BMnin aldığı hasarı Kaidoya versen dövüş biterdi şimdiye. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık