Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042: Galipler Bahane Aramaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 169 67.6%
  • Orta

Kullanılan: 39 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 42 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence g5 gelmeyebilir çünkü bunun b*ku çıkabilir g6,g7g,8 sanırsın g20 zirvesi düzenliyor oda.

Max olacağı uyanış,uyanış olmazsada ne olacak bilmiyorum Luffy sözünde duran bir karakter şimdi o sözleri söylemese kaidoyu denize şutlamaz derdim ama iş tuhaflaştı. Cp0 ajanını merak ediyorum o kılıcı böğrüne yiyipde ışık hızı misali kaçıp tek atıp çatıya çıktı Bu adama bir şey olmaz beyler. Yalnız kaido nasıl vurduysa luffy'e adam tekkaide dişlerini sıkıyor o derece ağır bir darbe
Ajan eline darbe alıyor gibi geldi. Sol eliyle sağ elini tutuyor çünkü. O yüzden sıkıyordur dişlerini

Ödüllere göre Kaido zirve zaten ondan üstün Wb ve Roger.Beş isim sahnesi beni şüpheye düşürmüştü ama o sadece üstünlük kurabilenler olabilir.

Zaten rakipler de ondan yanılıyorlar.Lucci balon sanıyor sonra yamuluyor bacağı çatlatıyor.
Lucci bu meyveyi lastik sandı o yüzden karşılamak istedi ama öyle değildi.
Lucci aslında haklı çıkacak.Yani karşılamak istemesi aptalca değil demek istiyorum.

@Alpamis @Miyata Ichiro Bu arada King Charmander değil Charizard'tır Kata da olsa olsa Magmar olur. :)
Anket verdi senin cevabını çok da düşme üstüne :oleyo2:

Balık adam adasindada kehanette bulunan kız vardı oda luffyi ateşler içinden çıkarken göstermişti ateş için hızlı olması lazım ama bildiğin yakması için bambaşka birşey gerekli lastikle ilgili daha ne yapılabilir bilmiyorum. Gear 2 duman çıkarıyordu hızdan dolayı gear 5 falansa kendi vucutunu o kadar hızlandırıp kendinimi yakıyor gorucez bakalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık