Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042: Galipler Bahane Aramaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 169 67.6%
  • Orta

Kullanılan: 39 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 42 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya şu ana kadar Luffy Lawın saldırı gücüne eş bir güç çıkaramadı.

Ya da Kaido Linlin den bariz üstün. Az bir farkla da değil.

İkisinden biri.
Ben Kaido'nun Linlin'den çok daha güçlü olduğunu düşünmüyorum.Hemen hemen aynı seviyelerdir bence.Ancak Oda galiba bize meyve gücünün hakiden daha önemli bir güç olduğunu anlatmaya çalışıyor.Ki silahlanma hakisi daha güçsüz olan Law meyvesi sayesinde Big Mom'a neler neler yaptı.

İlk başta orta dedim ama tekrar okuyunca baya iyi bölüm aslında. Cp0 adada en çok iş yapan adam oldu helal olsun. Son hamleside efsane aslında yapılacak en doğru şeyi yaptı. Birde adadan kaçabilirse 10 numara ajan olur. Kaido yu kim indirecek onu hala oda bile bulamadı sanırım ondan böyle uzatıyor😂

Ben Kaido'nun Linlin'den çok daha güçlü olduğunu düşünmüyorum.Hemen hemen aynı seviyelerdir bence.Ancak Oda galiba bize meyve gücünün hakiden daha önemli bir güç olduğunu anlatmaya çalışıyor.Ki silahlanma hakisi daha güçsüz olan Law meyvesi sayesinde Big Mom'a neler neler yaptı.
Şuana kadar gücü gösterilen ve yaşayan karaktetler için tartışmasız en güçlüsü kaido. Adam daha ne yapsın gücünü kanıtlamak için 15-20 güçlü adamı indirdi hem ada taşırken, saatlerdir luffyle kral hakili savaşıyor, hiç yoruldum hakim bitti vs demiyor yorulduguna dair tek emare ada mevzusu, savaşta yoruldugunu gösteren hiç birşey yok hala göz kırpıyor adam 😂😂 böyle bir vilianı adam akıllı FB lerle doftan katadan croc tan daha iyi sevdirebilirdi oda ama istemedi sanırım.

İsmi değiştirilen meyve Gomu Gomu ise her halukarda elektrik işlemeyen bir özellik olmalı. ENEL'in elektriğinin Luff'de işe yaramadığını unutmayın.

Ya şu ana kadar Luffy Lawın saldırı gücüne eş bir güç çıkaramadı.

Ya da Kaido Linlin den bariz üstün. Az bir farkla da değil.

İkisinden biri.
Hem zeka hem güç olarak aralarında fark var bence. Ayrıca Kaido sırtından bıçaklanmasına fırsat vermiyor, çoğu güçlü saldırıya karşılık verdi.

Ya sen nerden çıktın şimdi Cp0 adam... Son iki bölümü şimdi okudum. 1041'den 1042 son kısma kadar harika gidiyordu halbuki.

Üzücü.

Kozuki Oden vs Kaido savaşını görmemizin tek sebebi, Kaido'nun o yarayı nasıl aldığını mangakanın bize göstermek istemesiydi. Savaşın büyük çoğunluğu off-screen şekilde oldu ta ki yaraya ve kalleşliğe kadar.

Oden'in gücünü göstermek için Oda elinden geleni yaptı zaten (WB, Roger, Kaido gibi insanlar tarafından övüldü). Sırf savaşın sonunda yediği darbeyi örnek göstererek "Tek yedi, çok güçsüz" gibi yorumlar yapmak için cidden flashback'i okumamış olmanız gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık