Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042: Galipler Bahane Aramaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 169 67.6%
  • Orta

Kullanılan: 39 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 42 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız normalde Luffy hiç sinyalini vermezken cebinden böyle güç çıkarsa eleştirilmişti. Kaido 1001'den beri savaşıyor bu bölümde geleceği görüyorum diyip kullandı. Kimsenin eleştirdiği yok.:D
Bir noktaya kadar doğru diyorsun, fakat Kaido şu ana kadar hiçbir saldırıdan sıyrılma amacı da gütmediği için gökten zembille indirilmiş bir güç olarak da göremeyiz. Adam göğüs göğse çarpışmayı seviyor ve saldırılardan kaçmaya bile yeltenmiyordu. Bu yüzden cebinden bu gücü çıkartması kötü durmuyor. Mesela Kid dese saçma gelir.

Nakavt olmadılar, Zoro da Luffy de oldu. Bu Luffy'nin ilk değil hatta.
Kaido'nun yaptığı saldırılar Linlin'in saldırılarından net daha güçlü gibi geliyor bana. Savunma olarak hâlâ Linlin > Kaido derim, fakat Kaido'nun saldırı gücü Linlin'in bariz üstünde.

Bir noktaya kadar doğru diyorsun, fakat Kaido şu ana kadar hiçbir saldırıdan sıyrılma amacı da gütmediği için gökten zembille indirilmiş bir güç olarak da göremeyiz. Adam göğüs göğse çarpışmayı seviyor ve saldırılardan kaçmaya bile yeltenmiyordu. Bu yüzden cebinden bu gücü çıkartması kötü durmuyor. Mesela Kid dese saçma gelir.

Kaido'nun yaptığı saldırılar Linlin'in saldırılarından net daha güçlü gibi geliyor bana. Savunma olarak hâlâ Linlin > Kaido derim, fakat Kaido'nun saldırı gücü Linlin'in bariz üstünde.
Sanmıyorum, Kaido ile eşit tokuşturup göğü yardı. Fiziksel olarak geride değil yani. Sen nasıl Big Mom fanısın yav, Big Mom fanları bile gömmeye başlamış.

Nakavt olmadılar, Zoro da Luffy de oldu. Bu Luffy'nin ilk değil hatta.
Luffy'nin yediği ataklarla onların yedikleri bir olmadığı gibi mesela Zoro da iki yonkounun ortak saldırısını engellemek için önlerine atlamıştı. 1010. bölüme baksan aslında daha net anlaşılır. Luffynin saldırganlığı ve aldığı darbeler savaşın başından beri diğerlerinden fazla. O bir an kendinden geçtiğinde Luffyden kurtulan Kaidoya karşı Law ve Zoro can veriyordu yukarıda. Law da Kid de arada mesafe bırakarak savaşan tipler. Zoro ve Luffy rakibin dibine giriyorlar genelde. O yüzden de daha fazla darbe de alıyorlar. Dayanıklılık konusunda ikisini bunların önüne koyamayız. Hele Luffyye nispetle hiç olmaz o iş.

Yalnız normalde Luffy hiç sinyalini vermezken cebinden böyle güç çıkarsa eleştirilmişti. Kaido 1001'den beri savaşıyor bu bölümde geleceği görüyorum diyip kullandı. Kimsenin eleştirdiği yok.:D

Tabi biz Luffy severler olarak, Oda'nın Kaido'ya Luffy karşısında verdiği bir güçlendirme olarak yorumluyoruz. Yetmedi CP0'ı da araya kattı. Ah Oda bize yediremezsin.
1000 bölümdür Luffy okuyon tabi eleştirirsin.Kaido'yu çatı dövüşü dışında nerde izledin de eleştiricen? Adamın sınırlarını görüyoruz dövüşün sonuna gelindiğinde işte

Luffy'nin yediği ataklarla onların yedikleri bir olmadığı gibi mesela Zoro da iki yonkounun ortak saldırısını engellemek için önlerine atlamıştı. 1010. bölüme baksan aslında daha net anlaşılır. Luffynin saldırganlığı ve aldığı darbeler savaşın başından beri diğerlerinden fazla. O bir an kendinden geçtiğinde Luffyden kurtulan Kaidoya karşı Law ve Zoro can veriyordu yukarıda. Law da Kid de arada mesafe bırakarak savaşan tipler. Zoro ve Luffy rakibin dibine giriyorlar genelde. O yüzden de daha fazla darbe de alıyorlar. Dayanıklılık konusunda ikisini bunların önüne koyamayız. Hele Luffyye nispetle hiç olmaz o iş.
Valla ikisi de bayağı Yonko darbesi tankladı ve hala bilinçleri açık. Luffy gibi lastik de değil bunlar tüm hasarı alıyor direkt yere çakıldığında, uçtuğunda vs.

Ragnarok yeseler 6 ay pipetle beslenirler. Arada çok büyük fark var. Big Mom doğru düzgün gücünü gösteremeden gitti.
Big Mom hafızası kayıpken Queen'i hallaç pamuğu yapmış biri, bu kadının fiziksel gücünü küçümsemek niye anlamadım. Ayrıca dediğim gibi Kaido ile eşit fiziksel gücü sahip, birbirlerine girdiler ve gök yarıldı. İkisi de birbirini sakınmadı yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık