Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042: Galipler Bahane Aramaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 169 67.6%
  • Orta

Kullanılan: 39 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 42 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben çok absürt birşey bekliyorum.Meyvenin lastik olduğuna inanırsan lastik olur falan.Shanks öyle sanıyordu Luffy de buna inandı meyve onu lastik yaptı.Ama piton gibi takip edebileceğine inandığı zaman meyve onu da yapıyor.Hayal et sana o gücü vereyim yada neye inanıyorsan o olur tarzı bir meyve çıksa şaşırmam.Evet biraz zorlama duruyor ama belli mi olur.
Manga’da olay farklı işliyor yalnız Luffy uzuyor falan sonra meyvenin ismi özelliği dile getiriliyor

One Piece mangasının bitmesine çok var. Bu aşamada G5 beklemiyorum. G5 çıksa akşamında G6 nerde diyen çıkar:)

Kaido kral hakiyi salmadığı için Luffy bayılmayacak. Ve yumruğu gömecek Kaidoya. Her ikisi de tükenecek. Yamato olaya müdahale edecek ve CP ajanını halledecek. Gemileri zaten Zunisha hallediyor olacak.
Sen sağ ben selamet kutlamaları başlar.

Herşeye şunu da katmak lazım Lufyy ikinci yenilgisinde nasıl yenildiği gösterilmedi onun bir flashback görebiliriz.

Bölüm Hakkında Yorumlarım

* Bölüm yine süperdi.. Kaidou yonkouluğun hakkını vere vere dövüyor Luffy'i

*Luffy o darbeden sonra uyur sonrasında da uyanış gelir büyük ihtimalle.

*Drake adına sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Son bir çabayla geçirmiş kılıcı ama işe yaramamış

*Zamanında Zoro'nun Kaidounun kellesi alacak diye iddiaya girdim. Umarım kaybetmem :oleyo:

Kaidou doğru demiş samuraylar işe yaramaz diye şimdi Kanjuro çıkıp Oden kılığında bunlara görünse gene inanır, mallar. Lütfi g5 açar meyve dile gelir. Bitsin artık, sıktı.

Seri lutfunun kolları gibi uzadıkça sanki cılkı çıktı, aslında değişen bir şey yok 10 sene önce nasılsa şimdi de mantık öyle ama belkide asıl sıkıntı bu değişen bir şey olmaması durumudur. Luffy dayak yiyor, dayak yedikçe güçleniyor, ne kadar dayak yerse o kadar güçleniyor ve hiç yenilmiyor.. İlk başlarda güzeldi ama tüm serinin bu mantıkla devam etmesi heralde artık kabak tadı verdi ve tatmin etmemeye başladı. Yıllardır takip ediyor olmasam, seri bitince bende animesini açıp 3 ayda izleyip bitirsem kesinlikle "harika, efsane seri" derdim ama şuanda o efsanelik hissi gitti sadece iyi bir seri olarak kaldı..

Zoro g.tünden nefes alıyor hatta belki de nefes bile almıyor. Hala Kaido'nun kellesini alacak yazıyorlar valla ne diyeceğimi bilmiyorum.

Monkey D. Luffy - Maymun Kral Luffy.

Kesin sODA bu Monkey sülalesine boşuna bu ismi vermemiş... Wukong olmasın şimdi bizim oğlan lastikten dönüpte... Wukong zaten şekil değiştirebilen bir yaratık bilindiği üzre... Ama neden seri başından beri lastik olarak takılsın ki...

sODA acaba nasıl daha fazla s.çabilirimin peşinde.

Seri lutfunun kolları gibi uzadıkça sanki cılkı çıktı, aslında değişen bir şey yok 10 sene önce nasılsa şimdi de mantık öyle ama belkide asıl sıkıntı bu değişen bir şey olmaması durumudur. Luffy dayak yiyor, dayak yedikçe güçleniyor, ne kadar dayak yerse o kadar güçleniyor ve hiç yenilmiyor.. İlk başlarda güzeldi ama tüm serinin bu mantıkla devam etmesi heralde artık kabak tadı verdi ve tatmin etmemeye başladı. Yıllardır takip ediyor olmasam, seri bitince bende animesini açıp 3 ayda izleyip bitirsem kesinlikle "harika, efsane seri" derdim ama şuanda o efsanelik hissi gitti sadece iyi bir seri olarak kaldı..
Bu serinin efsaneliği 2 sene öncesinde kaldı. Seri ancak iki sene önceki özeni 2 sene sonraya da taşıyabilseydi efsane olurdu. İki yarı arasında dünya kadar fark var.

Oda bu kadar güzel kurulmuş bir serinin içine ettiği için cehennemde yanmalı. Kasıtlı olarak içine edilse bile bundan daha iyi olacak bir seri haline geldi Op. Bu serinin bir seveni olarak ciddi anlamda üzülüyorum. Gelmiş geçmiş en iyi shounen olabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık