Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law 'ın açtığını biz biliyoruz beşli bilmiyor keza küçümen kızımın dango yedirerek hayvanları emri altına almasının uyanışı tüm canlılar olacak şekilde olursa bitmiştir.

Hoş insanları almasına gerek de yok deniz krallarına yedirmesi bile yeterli.
Yani Law'ın meyvesinin uyanışı hükümetin korkacağı bir cinsten miydi?Yani tamam uyanışıyla Big Mom'ın yenilmesinde çok büyük bir rol oynadı ama sanki hükümetin korkması için daha farklı bir seviyede uyanış olması gerekmez miydi?

Diğer ihtimali hiç düşünmüyorum zaten.Dango yedirerek diğer canlıları etkilemesini.Çünkü o kızın meyve yeteneği sadece yapay zoan kullanıcılarına etki ediyordu.

Yani bana göre iki ihtimal var:Ya Kaido ya da Luffy.

Bunun neden mantıklı bir açıklama olmayacağını iki sayfa önce yazdım. OP evreninde hiçbir karakter uyanış açamasa gider Luffy açar. Çocuk potansiyel sıçıyor ve her fırsatta da bunu belli ediyor. Neresinden tutarsan tut saçmalık ötesi bir şey olur bu durum.
Bizim açımızdan öyle ama Gorosei aynı kafada değil demek ki. Yoksa meyveden bağımsız çoktan işini bitirirlerdi. Shanks gibi güçlü isimler gizliden koruyor da olabilir. En temizi farklı bir meyve çıkması tabi bunlar saçma senaryolar.

Ben önceki bölümlerde Gomu Gomu meyvesi hakkında bir şeyler karalamıştım sanırım gerçek çıkacak.

Gomu Gomu meyvesi aslında Paramecia Lastik meyvesi değil.

Muhtemelen Mitolojik Zoan Wukong meyvesi falan çıkacak. Bu kadar belli etmemeliydin Oda. Bu sefer bilinmezlik yaratamadın. Çok tahmin edilebilir. Tıpkı Obito'nun maskeli isminin Tobi olması gibi. Ana karakterin isminde eşşek kadar Monkey yazıyor. Mangaka gittikçe yaşlanıyor.
Yukarıda yazdığım zımbırtı gerçekleşirse ben bu hızla final arcın özetini çıkartırım.

Bizim açımızdan öyle ama Gorosei aynı kafada değil demek ki. Yoksa meyveden bağımsız çoktan işini bitirirlerdi. Shanks gibi güçlü isimler gizliden koruyor da olabilir. En temizi farklı bir meyve çıkması tabi bunlar saçma senaryolar.
Onlar da Luffy'nin potansiyelinin farkında olmalı çünkü ellerinde yeteri kadar materyal var bunun için. Ondan bahsettim zaten okuyucu gözünden anlatmıyorum. Dediğin gibi en oluru başka meyve olması.

Sabo Akainu'yla dövüşmeyecekse rakibi Lucci olur. Başka bir aday yok zaten. Sabo vs. Akainu düşünüyorsan o başka ama Wano'daki vasıfsız Cp üyelerinden yola çıkarak Lucci yorumlamak da hatalı.
Lucci'nin cp0deki en güçlü kişi olduğunu düşünüyorum vasıfsız üyelerden bağımsız.Sabo'yla bu adamın denk olmasının baştan beri imkanı yoktu ama.

Tıpkı dandik devrimcilerden yola çıkarak Sabo yorumlamak gibi dediğin şey de.Bunu da sen yapıyordun gene :D

Yani Law'ın meyvesinin uyanışı hükümetin korkacağı bir cinsten miydi?Yani tamam uyanışıyla Big Mom'ın yenilmesinde çok büyük bir rol oynadı ama sanki hükümetin korkması için daha farklı bir seviyede uyanış olması gerekmez miydi?

Diğer ihtimali hiç düşünmüyorum zaten.Dango yedirerek diğer canlıları etkilemesini.Çünkü o kızın meyve yeteneği sadece yapay zoan kullanıcılarına etki ediyordu.

Yani bana göre iki ihtimal var:Ya Kaido ya da Luffy.
İkisi için de mümkansız gibi düşünüyorum. Kaido kaç yıllık yonkou, luffy malum gözlere soka soka geldi buralara. Beşlinin haberinin olmaması demek koltuk kaplıyorlar anlamına gelir. Vasıfsız karakterler olurlar.

Luffynin sadece ailesine ve yaptıklarına baksalar bir amiral ve filoyu sadece onu yakalamak için özel görevlendirmeleri lazımdı zaten. Mesela Lawun falan Luffy ile aynı ödülleri görmesi aptallıktı doğrudan. Adamların tarlasına fil dalmış bunlar kuyruğu püsküllü mü onu tartışıyorlar :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık