Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zunishaya silahları koruma görevi verilmiş ama uranüsü koruyamamış. Bu bir insan da olabilir nesne de. Fakat aynı zamanda iki silah hükümet tarafından ele geçirilememiş. Diğer iki silah ile karşı saldırı yapılabilirmiş yani. Fakat yapılamamış ki ülke yok edilmiş. Bu durumda ya diğer silahlar müttefik değildi ya da uranüsün gücü bu iki silahı da aşan bir şey. Çünkü spoiler doğruysa zunisha geri dönüşü olmayan bir hata yapmış. Hata da olmayabiliir gerçi. Masumiyet de olabilir. Tereddüt de olabilir. Duygusal bir sebep olması imkan dahilinde. Hatta sadece duymamış bile olavilir kendisine seslenen kişi ya da kişileri. Bu yüzden aynı duruma tekrar düşmemek için o kadar zamandır yürüyor zunisha. Kefaret yolculuğu gibi bir şey bir yandan.

Bu seride hakili dövüşler beni sıkmaya başladı. Luffy vs Kaido umarım boks maçı kıvamında devam etmez. Zaten 150 bölümdür yumruklar havada uçuşuyor. Kid & Law vs BM savaşına ne kadar kızılsa da meyveli dövüş olması hepimizi şaşırttı. Umarım Kaido ve Luffy'den de uyanış görürüz. Yoksa 3 bölüm çekilmez bu dövüş.

Adama sormazlar mı, nereye yürüyorsun diye :artiz:
O değil 800 yıldır hiç mi yorulmadı, hiç mi o kadar yürüdük boğazım kurudu iki yudum su içeyim demedi:artiz:
Mal mı bu fil daha ne kadar yürüyeceğim diye hiç mi arayış içine girmedi:artiz:
Dünyayı kaç kez turlamıştır dicem de yeni dünyadan hiç çıkmadı heralde

Savaşlar gram zevk vermiyor artık, hikaye odaklı okuyorum. Sözde Kaido vs Luffy bilmem kaç bölümdür devam ediyor ortada tatmin edici bir savaş göremedik. Senin savaş çizme de yetersiz olduğunu anladık bari en azından off panel bitir de şu Wano bitsin. Az farklı kişiler görelim. Reverie arcı ne oldu ? Shanks ne halt ediyor ? Teach şimdi yaktım çıranı dedikten sonra nere gitti ? Bunların hepsini aptal gibi aynı anda ortaya atıyorsun ama iş sonuçlandırmaya gelince çok fos adamsın. 5 yıl da bitecek dediler daha Wano bitmedi :D Adam savaş çizer çoğu off panel, gizemli şeyler gösterir ellettirmez. Yıllar yıllar sonra öğreniriz filan. Ara verme zamanı gelmiş çok dolmuşum. :sapkali:

Bu seride hakili dövüşler beni sıkmaya başladı. Luffy vs Kaido umarım boks maçı kıvamında devam etmez. Zaten 150 bölümdür yumruklar havada uçuşuyor. Kid & Law vs BM savaşına ne kadar kızılsa da meyveli dövüş olması hepimizi şaşırttı. Umarım Kaido ve Luffy'den de uyanış görürüz. Yoksa 3 bölüm çekilmez bu dövüş.
Önemli olan artık yumruk ardında yada balyoz ardında haki efekti çıkmasının ötesinde hakinin yıkıcı gücünü görmemiz. O hakiler kullanılarak kamehameha felan atılsa böyle şok dalgası gibi adanın yarısı yıkılsa felan çok daha hoş olacak. Şu yönüyle Oda her ne kadar bunu kullanınca farklı seviyesin dese de bunları görsel olarak destekelemedikçe bir eksik kalıyor.

Roger ve WB ilk kullandığında baya etkilemişti. Ama şu an o etkileyicilik kayboldu gitti.

Önemli olan artık yumruk ardında yada balyoz ardında haki efekti çıkmasının ötesinde hakinin yıkıcı gücünü görmemiz. O hakiler kullanılarak kamehameha felan atılsa böyle şok dalgası gibi adanın yarısı yıkılsa felan çok daha hoş olacak. Şu yönüyle Oda her ne kadar bunu kullanınca farklı seviyesin dese de bunları görsel olarak destekelemedikçe bir eksik kalıyor.

Roger ve WB ilk kullandığında baya etkilemişti. Ama şu an o etkileyicilik kayboldu gitti.
Bana kalsa içten patlamalı haki ile devam etmesi gerekirdi bu arc. Roger'a, Shanks'a, Rayleigh'e bakıyorsun adamlar Kaido gibi hayvansı bir güçte durmuyorlar, daha klaslar. Kaido'da kral haki olmasa da olurdu. Zaten aşırı güçlü her yönüyle. Oda başta içten patlamalı hakiyi övdü, sonra kral haki'ye geçti. Bir saldırı görünce hangisi hangisi anlaşılmıyor. O kadar yıldırımlar çıkıyor ama dediğin Roger vs WB'deki gibi etki de yapmıyor. Sonra Law'ın, Kidd'in saldırısına bakıyorsun gerçekten efsane duruyor.

vs nin ciddiyeti yokki durmadan araya ben korsanlar kralı olacağım lafı giriyor diğeri 10 kez uzun zamandır böyle dövüşmedim diyor, koca yonkou ağlıyor diğeri kayıyor sürekli bir yerlerden düşüyor. Ben şayet diğer vs lerini daha çok sevdim luffy’nin o yüzden.

Bana kalsa içten patlamalı haki ile devam etmesi gerekirdi bu arc. Roger'a, Shanks'a, Rayleigh'e bakıyorsun adamlar Kaido gibi hayvansı bir güçte durmuyorlar, daha klaslar. Kaido'da kral haki olmasa da olurdu. Zaten aşırı güçlü her yönüyle. Oda başta içten patlamalı hakiyi övdü, sonra kral haki'ye geçti. Bir saldırı görünce hangisi hangisi anlaşılmıyor. O kadar yıldırımlar çıkıyor ama dediğin Roger vs WB'deki gibi etki de yapmıyor. Sonra Law'ın, Kidd'in saldırısına bakıyorsun gerçekten efsane duruyor.
İçten patlamalı hakiyi Luffy ağacı içten patlattığında güzel göstermişti. Sonra o çizim kayboldu. Kral hakinin de tam ne yaptığını bilmiyoruz. Atakları güçlendiriyor gibi sadece. Bir de temassız vurmaya yarıyor gibi.Yani atak ardına kral haki efekti alıyor sadece ve yıldırımlar ve temassız çarpışmalar. Roger ile WB'de bunu ilk kez gördüğümüzde temassız şekilde etkilemişti. Şimdi Luffy ile Kaido bunu ekmek su gibi hep yapıyor. Öyle olunca bu işin nihai seviyesi herhalde bu değil diyorsun. Yani sanki kral hakiyi saldırısına ekleyen kişilerin arasında başlangıç için bile zaten bu etkiler oluşuyor. O zaman bu işin ileri seviyesinde ne oluyor diye düşünüyor insan. O aşamaya geliyoruz herhalde. Umarım etkileyici şeyler görürüz.

Oden da ne günlük yazmış birader.Yazarlıkta Shakespeare'ı geçti.İçinde yok yok.

Hükümet Robin veya diğer şeyleri ele geçirmeye bu kadar uğraşacağına tüm imkanlarını bu günlük için kullansaymış şimdiye One Piece'i bulmuş,korsanları bitirmişti.

Oden >>>>>> Shakespeare 😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık