Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041: Komurasaki

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 136 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 56 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam yıldızları sayacak hale gelmiş sen bana bunu atıyorsun. Bırak Kaido'ya yürümeyi bildiğimiz yürüyemiyor adam. :D
Franky denyosu olmasa… adam ne güzel yuvarlana yuvarlana gidiyordu… Taş koydu adamın yoluna ksksksk

Şaka bir yana… Op’un artık ne kadar mantıksız ve saçma olduğunu gördükten sonra heran her şey olabilir… :D

Sen öyle san. Bir sağ kolu yüksek zorluktan aşağı anca Yonkou yenebilir. Amirallerin hele ki en zayıfının ciddi bir efor sarf etmesi gerek. Kata ileri seviye kral haki öğrense İmparator eder diyen adamsın. Onun mevkidaşına biçtiğin seviyeye bak.
P.up sonrası Zoro bu adama orta zorluk attı.Farkında değilsin gibi duruyor ama olan bu.Kata ileri h.haki öğrenirse olabilir demiştim en azından Linlin gibi.Gidip h.haki kasarsa Kaido olur ya da Wb olur demedim.

King'ten net zayıf Zoro bu gücü kullanmaya başladıktan sonra King'e orta zorluk attı.Nasıl bir güç olduğunun da farkında değilsin gibi duruyor.Ayrıca Kata>King zaten,mevkidaşı diye denk mi olacak güçleri.Birisi h.haki sahibi diğeri değil,biri haki spesyalisti diğeri değil,biri meyvesini uyandırmış diğerinde yok,birinin işi bitti,diğerinin bitmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık