Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041: Komurasaki

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 136 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 56 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu hazırlıklar Oda nın klasik son kozu, Luffy nin enerjisi bitecek, G4 yeterli olmadı diyecek, enerji takviyesi için hazırlık yapılan etler gelecek, Luffy enerji patlaması yaşayıp, yeni teknik açıp Kaido ya üstün gelecek o_O
O değil de bizim Ninja hazırlıklar tamam diyor. O ne için onu diyor acaba...

Seni yeryüzünden sileceğim filan deseydi iyiydi... Ülkeden kovacağım nedir ya...

Luffy Snake man moduna geçmişken attığı yumruklar kral hakili ve base halinden daha etkili ona rağmen Kaido sadece bu yumruklar nereden geliyor demekte, yıkılmıyor kral Bu da yetmiyor ki Uyanış veya gear 5 yolda.. Ayrıca genç Linlini görünce şu an ki hale çeviren Oda'ya kızmamak elde değil.

Çıkmaktan bahsetmiyorlarmış ki, o spoiler veren yanlış vermiş o kısmı. Kid neşelenmemeliyiz daha Kaido var diyor, Law da boş sal zaten Kaido inerse kestanemizi çizer diyor.
Hazırlanalım mı diye sormuş galiba. Bölüme de bakamadım ben daha. Bir soru var nihayetinde. :D

Çok üstüne gittin bu ban kaçınılmazdı.
Neler olmuş böyle. Bundan sebep gitmemiştir herhalde. :dd.d

@King kral zaten Zoro fanlarının gadrine uğrama ihtimalin olduğundan ben cepheden çekiliyorum :D Kingi savunan pek fazla adam yok zaten bire karşı bin olmasın iş :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık