Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041: Komurasaki

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 136 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 56 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ölmüş gibi hissettiriyor Oda son birkaç bölümdür. Zaten seride Kaido ve Linlin'in ortak saldırısını tanklayacak ve sonrasında dövüşe devam edecek başka manyak yoktur. Ölürse şaşırmam ama ölü de kalamaz. Acayip bir şeyler olacak hissediyorum

Koca Ana'nın düştüğü yarık gösterildi ama kendisi yok. Arkın sonunda kalkmış şekilde gösterecekler büyük ihtimalla. Luffy Kaidou konuşmasına baktığım zaman Kaidou'nun başına Koca Ana benzeri bir tarife gelecek gibi. Bir ihtimal Zunisha yardımı da olabilir ama Oda'nın 2016 yılında yapmış olduğu aşağıdaki açıklama beni bu konularda acayip işkillendiriyor;

Bakalım nasıl bir final dövüşü tasarlamış Oda Efendi yaşayıp göreceğiz.
Kaşe mühür imza, müthiş bir yorum. Kaido adamsın, düşmediğin her bölüm daha da hayran oluyorum.

Bilemiyorum açıkçası ama seninle tartıştıktan sonra "bu forum artık bana fazla geliyor" tarzı bir şey yazdığını gördüm. Sonrasında da kendisini banlattığını öğrendim.
Deme öyle inanırım. .dd Mevzu ne tam olarak bilmesem de Op tartışmaları/fikir ayrılığı yüzünden kendini banlatmakta doğru değil bence. Dozunu iyi tuttukça bu platform bunun için var.

Bölüm güzeldi hiyorinin şarkıyı niye maske takarken çaldığı belli oldu Çok muhimdi 😂
Orochi sonunda layigini buldu ben gerçi babasının kılıcı ile yapmasını isterdim.

Momo bazı konularda hakli görünüyor.Simdi savaş bitince Wanonun kapılarını açmak ne işe yaracak.Dunya hükümeti oraya çökmek için fırsat kollar.Diger korsanlar da cabası.Bunu Luffy raftele gittiğinde öğreneceği işte ozaman dediğini yapacağıni düşünüyorum.Cunkü Wanonun dış dünya ile bağlantısının koparılması tamamen kouziki hanedanının kararı.Ve 800 yıl önce ortaya çıkan Dünya hükümetine karşı alınan bir karar.Bu tehdit ortadan kalkmadikca da Wanonun açılması anlamsız gibi duruyor.

Goroseiler cp0 a Luffy i öldür diyorlarsa bunun arkasında muhakkak korktukları uyanış vardır.Bu bölüm dahada Kuvvetlendi uyanış olduğu.Luffy Kaidodan daha çok tehdit olarak görüyorlar.

Drake afferim bu defa hakla su cp0 patron herifi.Bu işin sonunda Denizciler ve CP0 arasında büyük olaylar çıkabilir.Kilic ekibine üye olanlar ilerdeki büyük savaşta taraf değiştirebilir.Fujitora , smoker, Garp, tashigi, ve Kuzanda kılıç ekibinde olabilirler

Luffy snake man ile şov yapsın bakalım izleyelim biraz.

Zoro ya olanlar umarım basit şeyler değildir.Merakta koymada üstüne yok Oda nin.😒

Kid ve Law in Kaidoya birşey yapamacak olmalarınin kabullenmeleri güzel.Luffy yenemezse mefta olacaklarını biliyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık