Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yamato‘nun 300 bölümdür ulasamadigi ve ulastiktan sonra yok etmeye calistigi cephaneyi big mom kendisi ile götürmüs. Allah razi olsun big mom‘dan cünkü daha fazla cephanelik sahnesini kaldiramazdim. Umarim big mom yere düstügünde bombalar patlar ve bilinci yitirir ve serefiyle bayildi deriz

Yamato‘nun 300 bölümdür ulasamadigi ve ulastiktan sonra yok etmeye calistigi cephaneyi big mom kendisi ile götürmüs. Allah razi olsun big mom‘dan cünkü daha fazla cephanelik sahnesini kaldiramazdim. Umarim big mom yere düstügünde bombalar patlar ve bilinci yitirir ve serefiyle bayildi deriz
Big Meme'nin 200 bölümdür yaptığı en büyük icraat olası bomboş cephane bölümlerinden bizi kurtarmak oldu. Teşekkürler Linlin.

Roger ve Linlin fb'sini merakla bekliyorum. Bu nasıl bir zaferdir, yani bu kadar saçma sapan bir zafer ilanı olabilir. Kadını yenemediler ama adadan uzaklaştırın zafer oluyor. Şimdi b
Linlin kaybetti mi? Bence hayır.

Zunisha'nın Joy Boy tayfasının biri olduğu ve ihtiyarların konuştuğu meyveyi yiyen kişi olduğu netleşti gibi.
Adamlar bu sefer kesinlikle yendiklerini düsünüyorlar fakat big mom ile bombalarin düstügünden haberleri yok.
yoksa big mom tekrar gelirdi ve cikmaza girerdik. Lwa‘in enerjisi bitmezdi ve big mom yenilmezdi vs vs vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık