Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ryuma hakkında bilgi verecek 800 yıllık bir karakter bir tek toki vardı. O da öldü gitti. Geri kalanlar hep efsane anlatımı. Zunishadan belki bilgi alabiliriz.

Evet gördüğümüz üzere law ve kid bir yonkouyu indiremedi. Kadın adadan düşmese ikisini de öldürürdü. En güçlü 5 süpernovadan 2si bir yonkou indiremiyor. Luffynin indirmesi mümkün değil. Kaido dövüşünde belli ki bir müdahale olacak. Ya zoro da o dövüşe katılacak ya yamato ya marco ya da başka bir şey.
Bu seride hâlâ ana karakterin olayını anlayamamışsın. Arc başından beri düşüreceğim diyor, tek başına indirmek istediğini hem novalara hem Yamato'ya söylüyor. Law ve Kid'le bir tutma yani ana karakter bu.

Bu seride hâlâ ana karakterin olayını anlayamamışsın. Arc başından beri düşüreceğim diyor, tek başına indirmek istediğini hem novalara hem Yamato'ya söylüyor. Law ve Kid'le bir tutma yani ana karakter bu.
Luffy bigmomı da indiricem dedi indiremedi. Katakuriyi indiricem dedi katakuri bıraktı. Fujitoradan kaçmicam dedi fuji şutladı :D

Luffy bigmomı da indiricem dedi indiremedi. Katakuriyi indiricem dedi katakuri bıraktı. Fujitoradan kaçmicam dedi fuji şutladı :D
Fuji ve Big Mom Luffy'nin arc rakibi değil. Big Mom müttefikleri sayesinde düştüğü için problem yok. Katakuri savaşını ise öyle ya da böyle kazandı. Neyse yakında gerçekleri göreceksin zaten, hatırlatırım o zaman :D

Big Mom'ı hiç yenemediler değil. Sonuçta galibiyet Law ve Kid'e yazıldı. Böyle söyleniyorsa katkıları fazladır. Yoksa Mom'ın şelaleden düşmesi, Robin'in yuvarlaması vb. şeklinde kalırdı. Fakat Law ve Kid'in hanesine Mom'ın yenilgisinden galibiyet yazılıyor. Bunun boşuna olmadığını düşünüyorum. Her türlü son kimseyi ikna etmeyecekti zaten. Detaylı spoilerda, geçen bölümde olduğu gibi saldırı hasarları söylenir umarım. O zaman daha rahat konuşulur.

Ben harikayım ya, övün beni. Sabah sabah güzel spoiler, hoşuma gitti. :a:

Kid ve Law fanlarına, bu bölümden sonra verecekleri mücadele için başarılar diliyorum. Kid ve Law'un, Big Mom'a verdikleri hasarların olduğu manga sayfalarını hazır da bekletin. Çünkü onlara çok ihtiyacınız olacak.
Uzun ve zorlu bir mücadeleye girmek üzeresiniz, gazanız mübarek olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 97)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık