Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özel bir saatleri var. O vakit gelince Mw ile birlikte başlıyorlar bana sallamaya. Capslar videolar falan havada uçuşuyor :ehe:
Mw gizli Zorocu, onun antisi SC, RT nin sensörleri fena. Fanı olduğu karaktere laf gelsin orada biter, çağır Alpayı kapışsınlar akşama kadar. Akşam da konuda uzlaşamazlar profilde devam ederler. DnS en büyük sıkıntı, DnS birşey yazarsa beni çağırın .d Siyah Ateş... Kullandığım ikinci nickin sahibini pp olarak kullanıyor. Sempatim var ateşe karşı. Ateş yazarsa kimseyi çağırmayın. Geldik en belalılarına. Dracule Mihawk, odadan evvel bu arkadaş serinin dinamiklerini yorumlarıyla yıktı. Okurken diyorum ki ciddi mi. Bu arkadaş yazarsa gene Alpamisi çağırın Alpamisle çok iyi anlaşıyolar. Gelelim Bushidoya. Bushido yazarsa kimseyi çağırmayın. En zararsız Zoro fanı o çünkü. Genelde Zoro Kaidoyu öldürsün diye olmadık dualar eder o yüzden sırıtma tepkisi verin gülün, seviyorum kendisini. Amiral lobisi... Sensei, ile başlayalım. Ne zaman amiralle ilgili birşey olsa hemen orada. Hiç şaşmaz. Tepkimede ilk sıraya oturmak mı istiyosun? Genel sohbete on bin kez Kizaru çok güçlü, Aokiji Linlini yener, Akainu yonkou gücünde yaz sensey seni zirveye rahat taşır. Bir de Doflamingo fanları var. Bunlar Zoro, Doflamingo, Mihawk koalisyonun bir parçası. Ne zaman Luffy iyi birşey yapsa bunlar hemen akıntının tersine yüzer. Bu arkadaşlar yazarsa Sir Crocodile, Tikveşli, ben ve o an aktif mod kimse onu çağırın. (Mod lazım olacak, bu arkadaşlar tehlikeli) bir de Sanji de fanları var. Ciddi anlamda Sanji ile bir bütün olmuş bunlar. Giymişler suiti, görünmez gibiler yoklar sitede, en çokta onları özlüyorum...

Bunu sen mi diyorsun @Montana kardeş. Dof = Amiral diyen adamla birlik olup bana karşı saf tuttun. Sen kollayacaksan kalsın. Biz kendi başımızın çaresine bakarız.:a:

Law'ı da överiz. Akainu'da över. Bizi seven herkes cenazemize gelir. :sapkali:
Yanlız ben Dof sağ kol derken @Millennium Wizard yc2 ayarı diyordu, ne ara amiral yapmış? Onu geç o da Lawci zaten sadece sizin aranızda husumet var iki Lawci birbirine düşmüş, ihaleyi bana yıkmaya çalışma. :a:

Hakikaten Big Mom gider ayak Kid'i rezil etmiş gitmiş. Bizde uyanışından bir şey bekliyoruz. Law ile Kid'i aynı seviye göremiyorum nedense.

Big Mom ise gerçekten bir canavar. İki bölüm öncesinde aldığı kılıç darbesinin verdiği şok kolunu kırdı aynı saldırıda vücudunun içine de saldırıyı yemesine rağmen halen sağlam kaldı. Geçen sayı Law'ın adayı delip geçen saldırısı sonrasında bile kadın yıkılmadı. O şok darbesinin etkisiyle vücudunda daha fazla hasar almıştır. Kolunu Kıran saldırıdan çok daha büyük bir saldırıydı o. Big Mom'un bu bölüm halen savaşacak potansiyeli olduğunu gördük. Bence bölümün yıldızı ya Law ya da Big Mom olmalı.

Yanlız ben Dof sağ kol derken @Millennium Wizard yc2 ayarı diyordu, ne ara amiral yapmış? Onu geç o da Lawci zaten sadece sizin aranızda husumet var iki Lawci birbirine düşmüş, ihaleyi bana yıkmaya çalışma. :a:
Nasıl Law'cıysa bir kez bile savunduğunu görmedim. Gizli gizli duvarlara karşı övüyor herhalde Law'ı :D

Kimleri amiral yapmadı MW. King'i Aokijiye eşit bile tuttu. Niyeti senle beni birbirimize kırdırmak. Amiral lobisine zarar vermek.:a:

Mw gizli Zorocu, onun antisi SC, RT nin sensörleri fena. Fanı olduğu karaktere laf gelsin orada biter, çağır Alpayı kapışsınlar akşama kadar. Akşam da konuda uzlaşamazlar profilde devam ederler. DnS en büyük sıkıntı, DnS birşey yazarsa beni çağırın .d Siyah Ateş... Kullandığım ikinci nickin sahibini pp olarak kullanıyor. Sempatim var ateşe karşı. Ateş yazarsa kimseyi çağırmayın. Geldik en belalılarına. Dracule Mihawk, odadan evvel bu arkadaş serinin dinamiklerini yorumlarıyla yıktı. Okurken diyorum ki ciddi mi. Bu arkadaş yazarsa gene Alpamisi çağırın Alpamisle çok iyi anlaşıyolar. Gelelim Bushidoya. Bushido yazarsa kimseyi çağırmayın. En zararsız Zoro fanı o çünkü. Genelde Zoro Kaidoyu öldürsün diye olmadık dualar eder o yüzden sırıtma tepkisi verin gülün, seviyorum kendisini. Amiral lobisi... Sensei, ile başlayalım. Ne zaman amiralle ilgili birşey olsa hemen orada. Hiç şaşmaz. Tepkimede ilk sıraya oturmak mı istiyosun? Genel sohbete on bin kez Kizaru çok güçlü, Aokiji Linlini yener, Akainu yonkou gücünde yaz sensey seni zirveye rahat taşır. Bir de Doflamingo fanları var. Bunlar Zoro, Doflamingo, Mihawk koalisyonun bir parçası. Ne zaman Luffy iyi birşey yapsa bunlar hemen akıntının tersine yüzer. Bu arkadaşlar yazarsa Sir Crocodile, Tikveşli, ben ve o an aktif mod kimse onu çağırın. (Mod lazım olacak, bu arkadaşlar tehlikeli) bir de Sanji de fanları var. Ciddi anlamda Sanji ile bir bütün olmuş bunlar. Giymişler suiti, görünmez gibiler yoklar sitede, en çokta onları özlüyorum...
Bana cevap yazmışsın ama devamı günlük yazısı gibi olmuş. Ama güzel olmuş.:D

Önce im’in odasındaki koca hasır şapka, şimdi de zunesha’nın joy boy’un nakaması olduğu beyanı.

Bu joyboy ve tayfasının ebatlarıyla ilgili ciddi bir anomali var.

Ben en az diyordum yalnız.Birde sağ kol diyip amirale çok diretmemiş olmamın sebebi hem aynı seviyelerde görmem hem de bunların gönlü olsun diyeydi.Ama Law gösterdi ki baskılar yüzünden amiral söylemlerini bırakmamız yanlışmış Wano ve sbs açıklamaları net gösterdi.O zamanlar çatıda dövüşecek Doffy lafları falan yoktu.

Yanlışın var @Sir Crocodile dofçuların hepsine tek yeter başka kimseye gerek yok :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık