Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanka zaten Law yaptı dediğim şeyi. Hatta şuan LinLin o yüzeydeki çukurun içinde bile olabilir.
Üstüne bombalar da düşmesi lazım. Onu neye dayanarak hesap etti onu düşünüyorum. Şansıma düşerse mi dedi ne dedi ya da olabildiğince büyük bir delik açarak bombaların BM'nin üzerine düşme olasılığını hesap etti bilmiyorum. Ama sonuç olarak dediğin çıkarsa çok güzel hareket olur bu ;)

Günübirlikçi göçebe fanlar/haterlar foruma renk katıyorlar bence. Herkesin birbirini zurnaladığı haftalar çok eğlenceliydi. Bir ara herkes Drake fanı olmuştu mesela durmadan bayraklar asılıyordu. Yarım saatliğine falan Smoothie bile deliler gibi övülmüştü. Seride zaten güç dengesi kalmadı, kurguya göre kazanması gereken kazanıyor. Günübirlikçiler de karakterleri gereksiz yüceltip/gömerek eğlencesine bakıyor işte. Yarın öbür gün Law saçma bir şey yapar tekrardan bim poşeti olur. Seri yorumlarının eğlencesi burada bana göre. :s
Haklısın Smoothie ile ilgili sahte spoiler geldiği zamanki hava hala aklımda.

Üstüne bombalar da düşmesi lazım. Onu neye dayanarak hesap etti onu düşünüyorum. Şansıma düşerse mi dedi ne dedi ya da olabildiğince büyük bir delik açarak bombaların BM'nin üzerine düşme olasılığını hesap etti bilmiyorum. Ama sonuç olarak dediğin çıkarsa çok güzel hareket olur bu ;)
O bomba olayını law hesap etmemiştir. Yamato o durumu fırsata çevirir diye düşündüm ben, oradan türedi yani:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık