Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040: Duyulmayan Sözler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 123 47.1%
  • Orta

Kullanılan: 63 24.1%
  • Kötü

Kullanılan: 75 28.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk attığın resimde kendin bir algı yaratmaya çalışıyorsun ama zorlama duruyor. İkisinin birlikte yenildiğini resmediyor orada. Önce Law'a Sonra Kid'e saldırmıştır ama resmedilen bu. Öyle bir anlatıyorsun ki sanki Law yattı yere Kid 1 saat tek dövüştü. :D
Yav sanki Hawkins kalbine bıçak sapladı da çok zora zoktu Kid'i. Duvara kafa atıyor adam ya. Kid'in de başı ağrıyor sadece. Dövüş içinde handikapa giriyor evet ama bir zahmet dayansın buna öyle dayanıklılık varken. Ben zaten Kid'in dayanıklılığına bir şey demiyorum. O tarafını övdüm hep. Bu dövüş tarafında başka da bir şey övecek tarafı yok benim gözümde.
1038. bölümde Kid son saldırıyı yaptı. Kid'in boğası Law'ın uyanış saldırısıyla aynı hasarı verdi dediniz. Neden çünkü denk gibi resmedildi. Sonraki bölümde farkettik ki bütün hasarı Law vermiş. Kadın kendi ağzıyla söylüyor ya. Law'a önlem almalıyım, teknikleri tehlikeli diye. Kadın sırf saldırı yüzünden iyileşme yeteneği kullanıyor. :D

Kid'in saldırı çapında küçümsenmesi gayet normal. Sonraki bölümde Law'ın ''Yonkou Yalvartan'' saldırısından sonra yaptığı saldırıyı denk gördünüz. Bitirici vuruş dediniz. Bir daha ki bölüm yıkıcılığı göreceğiz dediniz. Ne çıktı Franky'nin lazer saldırısından hallice çıktı. :D

Ayrıca son bölümde de yaptığı yetenek bölümün ismini aldı resmen. Üstüne ayakta da bitirdi dövüşü. Law'ın Bm'nin yenilmesinde Kid'den çok daha fazla payı var. Bu kesin bir şey yani. Kid'in bu dövüş içinde en öne çıkan tarafı sadece dayanıklılığı. Totalde bakınca Law'ın yararı çok daha fazla. %70 - %30 derim katkıları için.

Edit: Paragraf attırdın bana be adam. :D
Benim bu mesele hakkındaki görüşüm; Yarı yarıya olduğu yönünde. Ödülleri de eşit olacak. Şöyle ki; Bu Law her ne kadar daha etkili hasarlar vermiş olsa da, Kid, BM'ı daha çok karşılayan, oyalayan, savunma yapan roldeydi. Law'ın en büyük avantajı, içten verdiği hasarlardı. Bir taraf, avantajı olan içten etkili hasarı kullanırken, diğeri de savunma, zaman kazanma, tank rolü oynayarak, BM'ı çok yordu, Law'ın önünü açtı. Kid'siz bir senaryoda, Law yapmış olduğu çoğu saldırıdan mahrum kalırdı ve hemen yenilirdi. Yine Law'sız bir senaryoda da Kid'in içten hasar veren tekniği olmadığı için, BM'a sağlam hasar veremez ve ne kadar dayanıklı olursa olsun, nihayetinde ölür giderdi. Bir maç gibi düşün, biri gol atıyor, diğeri golleri kurtarıyor, defans yapıyor. İyi bir ekip çalışmasının sonucunda da galibiyet görüyoruz. Pay yarı yarıyadır.

İkisi de iki seksen yatıyordu hep. Yine uyduruyorsun bir şeyleri. Kid'in bir dayanıklılığı var zaten. Bir zahmet dayansın bir kaç saldırıya. O da olmasa zaten kaptanlığı Killer'a versin :d
Sen herhalde Law'ın ''Yonkou Yalvartan'' saldırısını görmedin. Law'ı görünce aklı bir tarafına kaçıyor. Kid'e gelince gülmeye başlıyor. :hhh: Bütün hasarı Law veriyor. Bm gelip Law'a önlem almalıyım diyor. Saldırıyı görünce Law hayır sen değil, yapma abim diyor. Üstüne Law'ın yaptığı teknik Hem Kid'in hem de kendi adamlarının hayatını kurtarıyor. Bölüme de isim oluyor :D

Kid ne yapıyor. Bir saldırı tanklıyor. Vaov bir zahmet onu da yapsın artık yani. En iyi olduğu taraf o.:ehe:
Şeyi de ekleseydin. Bigmom bifiil Kid'in saldırısı altındayken Misery "Seni kurtarmaya geliyorum Ana" diyerek orda kendi halinde duran Law'a saldırıyor. Üstelik Kid'e önden saldırırken Kid'i korkutmuşken, Law'a iki kere saldırıya niyetleniyor ikisi de arkadan :D

Şeyi de ekleseydin. Bigmom bifiil Kid'in saldırısı altındayken Misery "Seni kurtarmaya geliyorum Ana" diyerek orda kendi halinde duran Law'a saldırıyor. Üstelik Kid'e önden saldırırken Kid'i korkutmuşken, Law'a iki kere saldırıya niyetleniyor ikisi de arkadan :D
Adamın yaptığı teknik bölüme isim olmuş. Yine etkisini büyük çaplı göstermiş ama yok Kid ve Law eşit şekilde payı var Bm'nin yenilmesinde :D

Benim bu mesele hakkındaki görüşüm; Yarı yarıya olduğu yönünde. Ödülleri de eşit olacak. Şöyle ki; Bu Law her ne kadar daha etkili hasarlar vermiş olsa da, Kid, BM'ı daha çok karşılayan, oyalayan, savunma yapan roldeydi. Law'ın en büyük avantajı, içten verdiği hasarlardı. Bir taraf, avantajı olan içten etkili hasarı kullanırken, diğeri de savunma, zaman kazanma, tank rolü oynayarak, BM'ı çok yordu, Law'ın önünü açtı. Kid'siz bir senaryoda, Law yapmış olduğu çoğu saldırıdan mahrum kalırdı ve hemen yenilirdi. Yine Law'sız bir senaryoda da Kid'in içten hasar veren tekniği olmadığı için, BM'a sağlam hasar veremez ve ne kadar dayanıklı olursa olsun, nihayetinde ölür giderdi. Bir maç gibi düşün, biri gol atıyor, diğeri golleri kurtarıyor, defans yapıyor. İyi bir ekip çalışmasının sonucunda da galibiyet görüyoruz. Pay yarı yarıyadır.
Zaten öyle hak veriyorum. Tank kimse o hasar veren kişiye yol açar ama burada Kid'in saldırı karşılamaktan başka ciddi bir icraati olduğunu görmüyoruz. Kilit adamın Law olduğu ortaya çıkıyor. Zaten saldırıları konusunda kadın dediklerinden, tepkilerinden anlaşılıyor. Bu bölümde de yaptığı hareket hem Kid'in adamlarını hem de kendi adamlarını kurtarıyor. Bm'nin ayağa kalkmasını engelliyor. Bölüme de isim oluyor saldırısını.

Yarı yarıyalık bir pay yok. Law katkısı Kid'e göre daha fazla.

Aslında kıyas işine gelirsek Law da yonkou yumruklarına bana mısın demiyor, ayna tekniğiyle de Kaidoya dayanmıştı vs :( Vs işlerinde Odanın kurgusuna uyan ve eğer seviyeler yakınsa ne yazık ki fan sayısı fazla olan öndedir gözüyle bakmaya başladım artık. Seviyeleri yakındır ama fan farkıyla Law yenerdi tam güç bir savaşı.
Doktor olarak Law'ın tekniklerine ne diyorsun 🤣🤣

Adamın yaptığı teknik bölüme isim olmuş. Yine etkisini büyük çaplı göstermiş ama yok Kid ve Law eşit şekilde payı var Bm'nin yenilmesinde :D

Zaten öyle hak veriyorum. Tank kimse o hasar veren kişiye yol açar ama burada Kid'in saldırı karşılamaktan başka ciddi bir icraati olduğunu görmüyoruz. Kilit adamın Law olduğu ortaya çıkıyor. Zaten saldırıları konusunda kadın dediklerinden, tepkilerinden anlaşılıyor. Bu bölümde de yaptığı hareket hem Kid'in adamlarını hem de kendi adamlarını kurtarıyor. Bm'nin ayağa kalkmasını engelliyor. Bölüme de isim oluyor saldırısını.

Yarı yarıyalık bir pay yok. Law katkısı Kid'e göre daha fazla.
Law bunu yaparken, Kid'de aşağı gönderiyor BM'ı. Gayet eşitler. Biri asıl tehlikeyi gönderiyor, diğeri tehlikeyi susturup daha fazla zarar vermesini engelliyor.

Law bunu yaparken, Kid'de aşağı gönderiyor BM'ı. Gayet eşitler. Biri asıl tehlikeyi gönderiyor, diğeri tehlikeyi susturup daha fazla zarar vermesini engelliyor.
Eşit değil yaptıkları. O saldırı zaten bir bölüm önce kozum diye pohpohladığı saldırı. Bir zahmet onu yapsın zaten ama kilit noktada Law var yine. Kadının güçlenmesini engelleyen Law. Misery'i kesen Law. Kadını sesim çıkmıyor diye triplere sokanda Law. Bombanın patlama sesini engelleyen de Law. Saldırısı bölüme isim olan da Law.

O kısımda da Law'ın yaptığı icraat daha fazla.

Eşit değil yaptıkları. O saldırı zaten bir bölüm önce kozum diye pohpohladığı saldırı. Bir zahmet onu yapsın zaten ama kilit noktada Law var yine. Kadının güçlenmesini engelleyen Law. Misery'i kesen Law. Kadını sesim çıkmıyor diye triplere sokanda Law. Bombanın patlama sesini engelleyen de Law. Saldırısı bölüme isim olan da Law.

O kısımda da Law'ın yaptığı icraat daha fazla.
Kid yapınca "bir zahmet yapsın" Law yapınca "kilit nokta". İmparatoru cehenneme yollayın saldırı nasıl bir zahmet yapsın oluyor? Ayrıca Law'ın saldırısı dediğin, bir Room açıp, ses kısıyor, diğerinde de en basit saldırılarından, kesmeyi yapıyor. Sanki önceki bölümdeki büyük çaplı saldırıyı yapmış gibi abartmışsın. Kid'in defalarca yaptığı saldırı da gayet büyük ve etkili bir saldırıydı. Sadece BM tank olduğu için, dayandı bir süre, sonra da aşağı düştü zaten. İkisinin yaptığı icraat de eşittir, bu baya Mangaka tarafından vurgulanmış, biri bir şey yaparken, diğeri de boş durmuyor.

Kid yapınca "bir zahmet yapsın" Law yapınca "kilit nokta". İmparatoru cehenneme yollayın saldırı nasıl bir zahmet yapsın oluyor? Ayrıca Law'ın saldırısı dediğin, bir Room açıp, ses kısıyor, diğerinde de en basit saldırılarından, kesmeyi yapıyor. Sanki önceki bölümdeki büyük çaplı saldırıyı yapmış gibi abartmışsın. Kid'in defalarca yaptığı saldırı da gayet büyük ve etkili bir saldırıydı. Sadece BM tank olduğu için, dayandı bir süre, sonra da aşağı düştü zaten. İkisinin yaptığı icraat de eşittir, bu baya Mangaka tarafından vurgulanmış, biri bir şey yaparken, diğeri de boş durmuyor.
Adam koz olarak gördüğü saldırıyı yapıyor. Bir zahmet yapacak tabi bunu. Law'ın nihai tekniğiyle eş değer gibi görüyordunuz bu saldırıyı. Zaten burada da belli bu durum. Bu saldırıyı Law'ın saldırısına eş değer gibi görürken şimdi R-Room saldırısıyla eş değer tuttu ki orada bile eksik kalıyor. :D

Ayrıca neresi büyük ve etkiliydi ya. Franky'in saldırısından hallice gözüküyor. Kadın gülerek karşılıyor hatta. Orada o saldırının artı olarak tek yaptığı şey baskı uygulaması. Law Kid'e bitirici vuruşu yapması için bırakıyor ama saldırının gücü yetmiyor. Bu saldırı kadını yenmek için yapılırken sonrasında sadece baskı uygulamak için yapılmış olarak görülüyor. Sonra Law tekrar kilit noktada tekniğini kullanarak ayağa kalkmamasında büyük pay oynuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık