Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040: Duyulmayan Sözler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 123 47.1%
  • Orta

Kullanılan: 63 24.1%
  • Kötü

Kullanılan: 75 28.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba 2 uyanış sahibi mesela dof ve kata birlikte kullansalar birbirini nötürler mi, yoksa yerin bir tarafi mochi diger tarafi ip falan mi olurdu :)

@pilavüstükuru Profil resmini Beyazsakal yap bakayım, iddia'yı kaybettin.
Banın açılır açılmaz tahsilat yapmaya geleceğini biliyordum. Her ne kadar saçma bir vs ve sonucunda Linlin'in bu ikili tarafından yenilmesi değil de zeminin azizliğine ve Oda'nın beceriksiz yazarlığına kurban olsa da tamam.
@Crocus ve @Ölüm Cerrahı yanlış hatırlamıyorsam sizinle de iddiaya girdim, bu haftaki cezamdan sonra sıra sizinkilere gelecek. Bu arada siz ne istemiştiniz?

Lawcılar ben yokken mükemmel algı kastı, hepsi birde Law dövüşü taşıdı, yanında Kid yerine sağ kol gücünde bir karakter olsa daha rahat alırlardı triplerine girdi. Onlara da zamanla geleceğiz.. yarın devam...
Banın açılır açılmaz tahsilat yapmaya geleceğini biliyordum. Her ne kadar saçma bir vs ve sonucunda Linlin'in bu ikili tarafından yenilmesi değil de zeminin azizliğine ve Oda'nın beceriksiz yazarlığına kurban olsa da tamam.
@Crocus ve @Ölüm Cerrahı yanlış hatırlamıyorsam sizinle de iddiaya girdim, bu haftaki cezamdan sonra sıra sizinkilere gelecek. Bu arada siz ne istemiştiniz?
Evet banlıyken, senin yorumlarını okurken aynen şöyle diyordum; Bunun profilinde hala bebek Linlin ne geziyor, Beyazsakal nerede..

Serinin en güçlü kadın karakteri olarak görüyordum. Sen "kaybedersem 1 hafta Law yaparım." demiştin fakat seviyorum da Linlini. Ben dövüşten zaten alacağımı fazlasıyla aldım. Senden bunu yapmanı istiyorum.

Serinin en güçlü kadın karakteri olarak görüyordum. Sen "kaybedersem 1 hafta Law yaparım." demiştin fakat seviyorum da Linlini. Ben dövüşten zaten alacağımı fazlasıyla aldım. Senden bunu yapmanı istiyorum.
Sağ ol, ama sözü verdim bir kere. Tutmak için bu üstteki herifin banının kalkmasını bekliyordum, geldi, o yüzden bir hafta sonra Law yaparım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık