Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040: Duyulmayan Sözler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 123 47.1%
  • Orta

Kullanılan: 63 24.1%
  • Kötü

Kullanılan: 75 28.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizde zaten bunların hepsini birden vermesine söyleniyoruz.Sen bile net değilsin verebileceklerinden yani beklentin belki şu belki bu derken hepsini verdi Oda :D
Doğruya doğru. Power banko bekliyordum. Fakat hasır şapkalara yaptığı kadar ana karakter sıfatına girmeyen karakterler için o kadarda yapmaz diyordum. Hatta Luffy'de o güç görülmeden destek güçte görmek mi? Aman Allah. Bak bunu önceden deselerdi inanmazdım. Derdim ki yok anam önce Luffy kullanacak. 🤣

@Millennium Wizard şahit. Kendisine söylemiştim. Rosa'dan sonra imparatora karşı güçlenmesi gerektiğini en iyi Law biliyordu. Her şeyin farkında adam. MW'ye de demiştim ki Oda, eğer bu karakterin kişiliğinin önünü kesmezse yeni tekniklerle gammadan daha güçlü olabilecek teknikler ya da uyanışla geleceği açık bir şey kişiliği gereği demiştim.
Ama sen bile bu kadarını beklemiyordun değil mi :bilmem:Zoro’dan sonra Law da fanlarının beklentilerini aştı. :D Gerçi Zoro’dan emin değilim wano sonu amiral diyorlardı oldu Zoro fanları çok tecrübeli tabii.

Kaido'ya işler. Law'ın saldırıları Kaido'ya işliyor. Kaido meyvesini sinir bozucu bularak çekinmeye başlamıştı. Ayrıca uyanış. Tabi ki görmediğimiz teknikler olacak. Silence Cora hatırlatması için fazla gibi görünse de aynısı Luffy'e yapıldı. Red Hawk, Ace hatırlatması ile.

Silence'da Kaido'ya işler. Ama gücü olarak etkilenmez. Mom gibi komut verdiği homieleri ya da herhangi bir şeyi yok.
Hiç çekinmedi BM gibi.

Ama sen bile bu kadarını beklemiyordun değil mi :bilmem:Zoro’dan sonra Law da fanlarının beklentilerini aştı. :D Gerçi Zoro’dan emin değilim wano sonu amiral diyorlardı oldu Zoro fanları çok tecrübeli tabii.
Beklemiyordum. Ben Kid işlenmemiş bir karakter olduğu için Law'ı yine arka plana atacak diye korkuyordum. Meğer faktör ana karakterin olmasıymış. Yani yanında ana karakter yoksa arka plana atılmazsın. 🤣 Bu dövüşte de beklentimi baya aştı. Çünkü Law yıldızı oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık