Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğin gibi çoğu saldırı atlatılabilecek engellenebilecek saldırılar gibi gözüküyor.

Kadın meyve yemiş tek işlevi Sanji'de olan vücudunu iyileştirme.

Germa bu kadının meyve yeteneklerini rahat geçebilecek seviyede.
Boşuna Germa peşinde koşmamış.

Geriye özel tek sağlam bedeni kalıyor.
Ama Law'ın dediği gibi Kid saldırıları hep Law'ın saldırılarından sonra etkilenmiş Bigmom'a yapıyor. Kolu falan kırılmış kaçamıyor saldırılardan. Law'ın saldırılarından zaten kaçamıyor. Adam ışınlanıyor.

Law'ın saldırısından çok korkmana gerek yokmuş demi? Luffy ve Kaido dövüşünün sonraki aşaması daha etkileyici olacaktır.
Law'ın saldırısı çok iyiydi. Yerdeki çukur da aslında çok büyük ama görsel etkileyicilik anlamında daha fazlasını bekliyordum. Yine de o saldırı çok üst düzey bir saldırı.

Law'un saldırısının da daha etkili olucağını düşünüyordum. Bütün adayı etkiliyor diyince spoilerda her yere şok dalgası gider diyordum.

Yıllarca düşünülüp tartışıldı bu Yonkou nasıl inecek, Novalar ve Luffye 2.zaman atlaması gelecek diye. Ne güzel bak adam 1 arcta 10 seviye atlattı :d

Ama Law'ın dediği gibi Kid saldırıları hep Law'ın saldırılarından sonra etkilenmiş Bigmom'a yapıyor. Kolu falan kırılmış kaçamıyor saldırılardan. Law'ın saldırılarından zaten kaçamıyor. Adam ışınlanıyor.
Işınlanma yapsa da Doflamingo gibi çok rahat atlatırsın hepsini.
Doflamingo'yu yakalayabilmek için 40 takla atmıştı yoksa Doflamingo asla yakalanmazdı.

Law'ın saldırısı çok iyiydi. Yerdeki çukur da aslında çok büyük ama görsel etkileyicilik anlamında daha fazlasını bekliyordum. Yine de o saldırı çok üst düzey bir saldırı.
Saldırıda bir saçmalık var. Zararın çoğu sanki zemine gitmiş gibi. Galiba hakikaten Onagashima'da ki ittifak üyeleri ve kendileri etkilemesin diye böyle bir şey yapıyor. Tıpkı Marinford Beyazsaka gibi. Açık alan olsa hepsini Bigmom'a verse sanki Kid'e hiç gerek kalmicak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık