Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceki spoilera göre çok daha iyi.
Bigmom’ın işi bitmiş gibi duruyor, önceki bölümden de biteceği belliydi bana kalırsa, yalnız dövüşün kalitesi yerlerdeydi, kadın resmen baştan sona armut gibi tüm darbeleri yiyip karşılık vermedi.
Kral hakisi olmasına rağmen kullanmadı diyeceğim ama kullanmadığı daha iyi, kral hakiyi rezil etmemiş oldu.

Bunun gelişini görmüştüm :d Law hasar verse de karı Kid diyor işte. Ronaldo da böyle Kross maçın adamı olur yine 1 hareketinden Ronaldo daha çok konuşulur. Kadın sürekli Kid, Kid, Kid dolanıyor :d

Kross müthiş orta açıyor, şiir gibi pas atıyor Ronaldo bitiriyor

Law sağlam atak çıkarıyor, Kid son bir darbe daha geçirip sonuca ulaştırıyor bence on numara benzetme :D

İnsanların anlamamakta ısrar ettikleri bir konu var. Bigmom sen yonkosun kral hakisiz nasıl yenilirsin.. Beyler bunlar sadece çok çok çok güçlü one piece karakterleri. Bunlar olumsuz değil bunlar da karslarinda savaştıkları insanlar gibi zaafları var. O zaman Hükümet Amirallerinin hiç birinde kralın hakisi yok. Adamlar senelerce korsanlarla savaştılar . Biz bunları yenemeyeyiz deyip karargahlarindan cikmasalarmis o zaman. Luffy lastik olmasa idi Enel ile dövüşü nasıl gerçekleştirdi. Enel luffy bin o zamanki halinden güçlü idi ve yenildi.

("Do you think you can defeat me!!? I am “Big Mom”!!!!". )

WB: Ore wa Shirohige daaaaa!!!
Koca ana: Aynısından ben de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık