Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu smoothie bir yandan savaşı izleyip bir yandan tırnaklarını törpülemiyorsa ben bir şey bilmiyorum. Anası ölüyor diye parti verecek kesin. Lan bu kadın sana ne yaptı hayırsız evlat?
Dostum her an dişlerinin arasında parçalanarak öldürülme ihtimalinin olduğu bir kadınla birlikte ömür geçer mi? BM tayfasının haklı davasında ben yanlarındayım.

Şimdi efsanevi soruyu soruyorum, Linlin tayfasının şelaleyi geçip, wanoya tekrar ulaşması mı daha çabuk olur yoksa Fukurokuju vs Raizo dövüşü mü daha önce sonuçlanır :ehe:

BM, Kid-Law yerde can çekişiyorlar. Savaş alanında kimse kalmamış herkes bir köşeye yığılmış bir haldeyken Smoothie gelir vee....

'' I've come to end this war. We'll take care of every single one of you !! ''
Gerçek BM, Smotie çıkıyormuş. Meğer bizim gördüğümüz BM, gerçek BM'nin yani Smotie'nin ruhunun parçasıymış. Sonra adadaki hersekesi kılıçtan geçirip, gerçek Yonkou'nun gücünü gösteriyormuş. Neyse çok uçtuk hacı dkdkdkd

Law’ın yanında Zoro olsaydı eğer… Bm geçen bölüm arkasını dönüp çatıya yardıma gitmeyi düşünemezdi bile… Kid’e rağmen kazandılar… Law hakkını verdi işin… Kid de bir zahmet Law’ın o kadar çabasından sonra her şeyini verip düşürsün kadını… :ehe:
Valla aynı dayanıklılık Zoro'da da var. İleri seviye kral haki var. Enma var. 3 kılıç var. Yani bu adamın yaptıklarını da hayli hayli yapar Zoro'da. :d

Dostum her an dişlerinin arasında parçalanarak öldürülme ihtimalinin olduğu bir kadınla birlikte ömür geçer mi? BM tayfasının haklı davasında ben yanlarındayım.
Öyle böyle otuz kırk sene geçirmiş yenmeden bir çikolata parfe kadar da hakkı yokmuş demek ki. Ama işin özünde Oda kadına öyle bir meyve verdi ki savaşa sokamıyor bir türlü. Ne halt ettiğini kendi de fark etti ama dönüşü yok şimdi de. Avare dolanıyor sağda solda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 33)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık