Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diyecek tek bir şey var. Şu spoiler konusunda 2000 yorum yapıldı. Kid Law'ı yanlıyor, yancının yancısı dendi, bu muhabbet zaten bölümde net bir şekilde açığa kavuşturulmuş. Law ve Kid'in saldırılarının etkileri konuşuldu, bu bölümde açığa kavuşturulmuş. Bunların uyanış enerjileri bitmiyor mu dedik, o da açıklanmış. Oda bayağı temize çıkarmış kurguyu. Tek sorun Kid ve Law'ın plot armor kalınlığı, sanki hiç hasar almıyormuş gibiler ama ben bu dövüşe ikna oldum.
Ananın gücü: 5x
Law'ın gücü: x
Kid'in gücü: x
Kid + Law'ın gücü: Wombo combo etkisi ile x+x = 5x oluyor. Sinerjileri çok iyi yansıtılmış. Kaido'ya karşı belki hiç iş yapamayabilirlerdi ama anaya karşı komboları çok etkili çalışmış.

Kid'in son saldırısını ben beğendim. Çok daha ucu açık bir meyve. Ope ope zaten bozuk, şapkadan tavşan çıkartmadığı kaldı. Gel gelelim ana yenilse bile düşmeyecek. Oda'nın hikaye anlatıcılığı bu kadar basit değil. Kid ve Law'ı okuyucuya ispatlayacak ama anayı burada harcamayacak gibi.

Ana karşısında Luffy + Law olsa anayı çerez ederlerdi net. Law + Zoro da alırdı. Law'ın assistlediği yüksek saldırı gücü olan herhangi bir karakter, Law'dan gelen mobilite ve savuşturma desteği ile çok üst kalibre hasarlar çıkartabiliyor. Forum'da Doffy çok eziklendi zamanında, hala ezikleniyor ama bu kombonun kurbanı oldu o da. G4'e karşı patlak bağırsakla dövüştü. Uyanış açtı, meyve gücüne haki basılır mı sorusunu cevapladı. Bu sırada bütün adayı amiralin bile kıramadığı bir kafes oluşturacak şekilde meyve gücünü kullandı ki bu güç zembille gelmiyor. Enerji tüketiyor. Doff için adalet bekliyorum
law+zoro alamazdi. Zoro'nun çap yetmez. Op sonu belki. O zaman zoro'yla gerek kalmaz law tek yeter.

bazı arkadaşlar uzun uzadıya analiz kasmıs siir gibi ama siir degil.

Eskisi kadar benim mecalim yok gercekten hani katakuri vsinin yarısına kadar op benim icin iyi gidiyordu o vs bitti ve bu arc basladı bende kayıs koptu. Eski cezbedeciliğini kaybediyor manga ve mangakanın kafası cozutmaya basladı belliki o da sıkılmıs. Uzun uzun konusmaya, bir seylerin altını cizmeye gerek yok arkadaslar eskisi gibi degil iste ne anlatacan ya

law+zoro alamazdi. Zoro'nun çap yetmez. Op sonu belki. O zaman zoro'yla gerek kalmaz law tek yeter.
O kadar değil ya. Zoro'nun farkında olmadan Kaido'ya karşı yaptığı kral hakili saldırının ciddiyetini Oda bize ananın Kaido'ya atlat onu demesiyle anlattı bence. Kral hakili saldırıları küçümsüyorsunuz. Law Kid falan meyveyle şiir yazıyorlar ama bu seride meyvesiz zirveye oynayan rahat 4-5 karakter sayarım. O saldırı Kaido'ya denk gelseydi tat kaçırırdı, o paneldeki yonkouların surat ifadelerinden bunu güzelce anlıyoruz. Zoro övmüyorum burada ama kral hakili saldırılar bayağı ciddili işler

Katakuri ne karizmaydi be adam gibi adamdi ah ah şu bm elbette düşecekti ama böyle olacağini hiç düşünmemiştim.Bu kadin quennden bile dayak yemeyi başaran hafizasini kaybeden kimse tarafindan saygiyi hak etmeyen bomboş bir çar hayallerim yikildi.

O kadar değil ya. Zoro'nun farkında olmadan Kaido'ya karşı yaptığı kral hakili saldırının ciddiyetini Oda bize ananın Kaido'ya atlat onu demesiyle anlattı bence. Kral hakili saldırıları küçümsüyorsunuz. Law Kid falan meyveyle şiir yazıyorlar ama bu seride meyvesiz zirveye oynayan rahat 4-5 karakter sayarım. O saldırı Kaido'ya denk gelseydi tat kaçırırdı, o paneldeki yonkouların surat ifadelerinden bunu güzelce anlıyoruz. Zoro övmüyorum burada ama kral hakili saldırılar bayağı ciddili işler
H.haki temel kullanimda, en fazla sag kol aldi. Big mom çok zor. Kaido ile bile 5 kisi oda anca gücü azaldi. Asura dedigin hakisiz kaido biraz çizdi. O kadar zayif suan. Zaten anlamsiz olur. Op sonu amiral yenince o zaman mantikli. Hatta sanji'de amiral alicak beraber dalsinlar iste sonrasinda :) zoro'yla beraber vs aticak yegane ikinci kisi sanjidir zaten.

Oda yonkou düşsün diye Bm'yi açık ara serinin en beyinsiz kararteri yapmıştır.
Arc bossu diğerlerinden açık ara daha büyük tehdit olmuştur her zaman.Mom o ligde güce sahiptir ama o ligde bir tehdit olamamıştır hiçbir zaman.Kontrolsüz güç güç değildir muhabbeti işte.Kaido bile zavallısın diye dalga geçiyor Pro’ya yardıma gidiyordu.Buna rağmen yonko olabilmiştir.Fakat Oda’nın gözünde bir değeri yoktur imparator olarak tehdit unsuru bir rakip değil kısacası.Eğer olsaydı başkasının arcına başkası boss iken getirmezdi.Bunu yenmek kimseye birşey kazandırmaz kk olma yolunda kk yapmaz kimseyi.Teke tek olsa da yapmazdı.Çok şey kazandırır Law ve Kid sükse yapacak şimdi ama amiralleri ve imparatorları aşmalısın diyen Chinjao’nun sağlı sollu geç kk olursun dediği imparator bu değil. :) Law ve Kid dünyanın en sağlam kum torbasını patlattıkları için büyük övgü alırlar.İşte bu kıta yarmak 8 dağ parçalamanın efsanevi versiyonu o kadar...

Wano'yu çok saçma işledi yav. Bu imparatorlar tehlikeli insanlar, bir kere bile yenilsen bedelinin ölüm olması lazımdı. Çocuk oyuncağına çevirdi.

Kaido, Luffy'i kaç defa hoşafa çevirdi. Linlin geçen bölüm ikisini yerde bırakmış Kaido'nun yanına çıkmaya çalışıyordu falan. Sıvadı tüy dikti resmen. Kurgunun bu kadar bariz olduğu bir eser okuyucuyu soğutur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 79)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık