Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride sıçıp batırma gördüm de, böylesini görmedim. Hadi bunlar götünden güç çıkardı bilmiyorduk dersin ki deus ex machina orasını geç, ulan Kocana nasıl deviremiyor Law'ı üstünden? Bunun hiçbir açıklaması yok. Çocuk kendini bile savunmuyor adam akıllı saldırıyı yapayım diye. Öyle boş Garp'a vursa kafasını patlatması lazım ama Law beye bir şey olmuyor iki ıhlıyor.
Vurmasına bile gerek yok ya, Brooku Marcoyu nasıl eliyle tutuyorsa Lawı da tutması lazım. Kadının eli Law kadar zaten. Ama defalarca kez kokalı yumruk atıyor ve Law 1 cm oynamıyor. Fıkra diye anlatılir yani. :)

Morgan uyuyan Garpı kesince şelale gibi kan akıtıyor. BM o koca elleriyle Garpa kokalı yumruk geçirse badbayağı kafasını patlatır :)

BM kullanamıyor ağa gelişmiş haki felan.
Kadın Kaidoyla kaç gün dövüsüyor, göğü yarıyor, Page 1 e kral hakiyle vuruyor, tee Popkek arcta eline aynı Garp ve Ray gibi haki toplayabiliyor ama gelişmis haki kullanamıyor ok. :)

Mangaka hikaye gereği bu kadını düşürmek zorunda. O yüzden meyveyle zaten güçlüyken kral haki çizmiyor işte. Hikayeye kurban gitti garip Anam. :)

Law'ın şok dalgası gittikçe büyüyen saldırı gibi. Ana'ya vurduğunda açılan delikle Wano zeminindeki delikle boyut olarak baya fark var. Bu kadar derine sokmasının anlamı ne acaba ?

Kardeş siz kendinizde misiniz? Ateş kesme tekniği kılıç tekniği zoro bunu görüp öğrenebilir kılıç ustası sonuçta.Kendi üstüne atlayan 50 kg adamı tutup fırlatamayan dev bir yonkou var diyorum tutup atmadığı gibi bide vuruyor adam yerinden kıpırdamıyor dalga mı geçiyorsunuz yoksa haterlığınız bu kadar mı kör etti gözlerinizi yahu :bilmem:
iyiyim de sen kendini kaybettin ve ters taraftan kalktin heralde. Yaptigim espiriydi. Bana mi denk gelir yoksa zoro'cularin hepsi böyle mi? şaka mi yapiyonuz anlamadim. velevki gerçek yazdim say ki yazmadim ne olucak yani. Saçmaligin önde gideni bence. Kaido ates püskürtücek hoop kes, h.haki keza bir kaç bölüme. Ne zoro'ymus sanirsan hint elbisesi. Sana basit birsey söylicem üstüne alinma herseyi ve elestirilmek kötu degil. Karakterim luffy ama yeri gelir tamamen saçma durumlari olur. Zoro da öyle ama siz zoro'culara bunu anlatmak heralde sanji'yi çekememe kuvvetinde olsa gerek.

Law'ın şok dalgası gittikçe büyüyen saldırı gibi. Ana'ya vurduğunda açılan delikle Wano zeminindeki delikle boyut olarak baya fark var. Bu kadar derine sokmasının anlamı ne acaba ?
Bence zemindeki artçı şok. Çünkü kılıcı soktuğu zaman Big Mom sürekli yumrukluyo bırak beni diyo ama biraz daha derine sokmalıyım diyip bırakmıyo. Yani asıl darbeyi Big Mom yedi ama içeriden darbe aldığı için büyüklüğünü göremedik. Düşün zeminde krater açıldıysa BM içeriden nasıl bir darbe aldı.

BM dövüşü kötü idi de Zoro King dövüşü kötü değil miydi ya da Queen? Hepsi kötü idi.
Zoro vs Sanji dövüşleri de kötüydü ama bunun kadar kötü değillerdi. En azından rakiplerinden daha güçlü oldukları belliydi.

Bu dövüş baştan sona, gösterilen yerlerinde. Bana baktı sen vur, sana bakıyor ben vurayım, kim kime vursun, siz gelin bana vurun, size vurdum dama çıkam oradakilere vuram. Niye en son sen vuruyorsun, ben de vururum'dan ibaret.

Kafa kafaya bir kapışma bile görmedik. Luffy'nin dövüşü de çok kötüydü son bölümlere kadar. Ama son bölümlerde en azından kafa kafaya kapışan iki karakter var dövüşü iyi yapan şey de bu zaten. Aradaki farkı anlamak istemezsen eğer bunu sadece ulaşmayı amaçladığın gizli ajandana yorarım ;)

iyiyim de sen kendini kaybettin ve ters taraftan kalktin heralde. Yaptigim espiriydi. Bana mi denk gelir yoksa zoro'cularin hepsi böyle mi? şaka mi yapiyonuz anlamadim. velevki gerçek yazdim say ki yazmadim ne olucak yani. Saçmaligin önde gideni bence. Kaido ates püskürtücek hoop kes, h.haki keza bir kaç bölüme. Ne zoro'ymus sanirsan hint elbisesi. Sana basit birsey söylicem üstüne alinma herseyi ve elestirilmek kötu degil. Karakterim luffy ama yeri gelir tamamen saçma durumlari olur. Zoro da öyle ama siz zoro'culara bunu anlatmak heralde sanji'yi çekememe kuvvetinde olsa gerek.
Zoronun saçmalıklarını eleştiren dalga geçenlerden biri olan bana bunları söylemen ayrı komik olmuş.Zorocuların fahri lideri DnSye sorarsın ne kadar çok laf söylediğimi inanmazsan.Gidipte basit bir tekniği öğrenmesini kafaya takmam he kinemondan öğrenseydi ders alıp şöyle oluyor böyle oluyor diye kafada soru işareti kalmazdı sonuçta o kadar birlikte takıldılar.Gidipte big momın tutup adamı üstünden atamamasının önüne hiçbirşeyi koyamam kusura bakma.

Fujitora ile Kizaru bence Big Mom'u alır bu arada ya, Aokiji ve Akainu falan da Kaido'yu alabilir, şansı var yani her türlü.
Bence alır ve şansı var mı? Amiralci değil miydin sen?

Ben kendimi amiralci olarak tanımlamam. Ama iki amirale karşı herhangibir yonkounun şansı olacağını düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık