Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir sonraki bölüm, Kid ve Law baygın şekilde yerde yatar, Bim Mom yorulmuştur çatıyı kontrol etmek için yukarı çıkar, Luffy ile Kaido nun dövüşünün geldiği seviyeye şaşırır ve bu dövüşün artık fazla uzadığını söyler, Luffy çatıya çıkan Big Mom ı, dövüşün heyecanından görmemiştir. Big Mom sinsi bir saldırı için hazırlanır. Kaido, Big-Mom ı farkeder. Luffy, Kaido hareketlenince geleceğe bakar ama şaşırır; çünkü Kaido, Luffy ye değil Bim-Mom a saldırıyordur ve ağzından şu sözler çıkar; sonunda aradığım dövüşü bulmuşken bunu engellemene izin vermeyecceğim Linlin.

Luffy: şaşırtıcı ama bu hediyeyi kabul etmem gerekir der ve o da Big-Mom a saldırır. Big Mom bu olay sonrası şaşkınlıktan dolayı yeterli savunmayı yapamaz ve ağır bir darbe alarak aşağıya Law ve Kid in önüne düşer. Bu büyük bir sarsıntıdır. Law ve Kid in kendilerine gelmesine sebep olur, biraz sendelenerek ayağa kalkarlar sonra bir birlerine bakarak az önce ne oldu öyle derler ve karşılarında ayağa kalkmaya çalışan Big-Mom ı görürler. Big-Mom lanet olası Kaido bunu bana nasıl yaparsın der. Ve tekrar çatıya yönelir. Ama bu sefer ona izin verilmez, Kid metal kolunu çıkarır ve Big-Mom a fırlatır, uyanışı kolu üzerinde dener, Law da Büyük bir oda açıp Big-Mom un denize düşmesi için bulunduğu bina da bir yol yapar, kılıcının yardımı ile, bu açtığı oda Onigashima büyüklüğünde dir. Bİg-Mom aldığı darbe ile denize düşer. Kİd gülümser, O kolu sevmeye başlamıştım der ve bayılır. Law da açtığı oda sayesinde Kaido ile Luffy nin dövüşünü hisseder ve Luffy nin kazanmaya yakın olduğunu anlar ve gülümseyerel Kid in üzerine düşer.

Denizde ki sert düşüşü Big-Mom korsanları farkeder ve onun anneleri olduğunu anladıklarında hayrete düşerler, ama durum acildir, Perespero için üzülerek kendi adalarına geri dönerler ve savaş hazırlığı yaparlar. İstihbaratları sayesinde Kaido nun yenildiğini ve Luffy lerin Elbaf a doğru yola çıktıklarını öğrenirler. Big-Mom, Kaido hakettiğini buldu, benim asıl düşmanım Hasır Şapka der. Ve Elbaf a doğru yola çıkarlar...

Son düzenleme:
Bir sonraki bölüm, Kid ve Law baygın şekilde yerde yatar, Bim Mom yorulmuştur çatıyı kontrol etmek için yukarı çıkar, Luffy ile Kaido nun dövüşünün geldiği seviyeye şaşırır ve bu dövüşün artık fazla uzadığını söyler, Luffy çatıya çıkan Big Mom ı, dövüşün heyecanından görmemiştir. Big Mom sinsi bir saldırı için hazırlanır. Kaido, Big-Mom ı farkeder. Luffy, Kaido hareketlenince geleceğe bakar ama şaşırır; çünkü Kaido, Luffy ye değil Bim-Mom a saldırıyordur ve ağzından şu sözler çıkar; sonunda aradığım dövüşü bulmuşken bunu engellemene izin vermeyecceğim Linlin.

Luffy: şaşırtıcı ama bu hediyeyi kabul etmem gerekir der ve o da Big-Mom a saldırır. Big Mom bu olay sonrası şaşkınlıktan dolayı yeterli savunmayı yapamaz ve ağır bir darbe alarak aşağıya Law ve Kid in önüne düşer. Bu büyük bir sarsıntıdır. Law ve Kid in kendilerine gelmesine sebep olur, biraz sendelenerek ayağa kalkarlar sonra bir birlerine bakarak az önce ne oldu öyle derler ve karşılarında ayağa kalkmaya çalışan Big-Mom ı görürler. Big-Mom lanet olası Kaido bunu bana nasıl yaparsın der. Ve tekrar çatıya yönelir. Ama bu sefer ona izin verilmez, Kid metal kolunu çıkarır ve Big-Mom a fırlatır, uyanışı kolu üzerinde dener, Law da Büyük bir oda açıp Big-Mom un denize düşmesi için bulunduğu bina da bir yol yapar, kılıcının yardı mı ile, bu açtığı oda Onigashima büyüklüğünde dir. Bİg-Mom aldığı darbe ile denize düşer. Kİd gülümser, O kolu sevmeye başlamıştım der ve bayılır. Law da açtığı oda sayesinde Kaido ile Luffy nin dövüşünü hisseder ve Luffy nin kazanmaya yakın olduğunu anlar ve gülümseyerel Kid in üzerine düşer.
Oda'nın kafasından da tam bu tarz bir saçmalık geçiyor şuanda eminim. Yanlış anlama, saçmalık olan senin yazdığın bu yazı değil, sen odanın kafasından geçenleri bir bir yazmışsın, saçma olan odanın kafasından geçenler :D

Luffy: şaşırtıcı ama bu hediyeyi kabul etmem gerekir der ve o da Big-Mom a saldırır. Big Mom bu olay sonrası şaşkınlıktan dolayı yeterli savunmayı yapamaz ve ağır bir darbe alarak aşağıya Law ve Kid in önüne düşer. Bu büyük bir sarsıntıdır. Law ve Kid in kendilerine gelmesine sebep olur, biraz sendelenerek ayağa kalkarlar sonra bir birlerine bakarak az önce ne oldu öyle derler ve karşılarında ayağa kalkmaya çalışan Big-Mom ı görürler. Big-Mom lanet olası Kaido bunu bana nasıl yaparsın der. Ve tekrar çatıya yönelir. Ama bu sefer ona izin verilmez, Kid metal kolunu çıkarır ve Big-Mom a fırlatır, uyanışı kolu üzerinde dener, Law da Büyük bir oda açıp Big-Mom un denize düşmesi için bulunduğu bina da bir yol yapar, kılıcının yardı mı ile, bu açtığı oda Onigashima büyüklüğünde dir. Bİg-Mom aldığı darbe ile denize düşer. Kİd gülümser, O kolu sevmeye başlamıştım der ve bayılır. Law da açtığı oda sayesinde Kaido ile Luffy nin dövüşünü hisseder ve Luffy nin kazanmaya yakın olduğunu anlar ve gülümseyerel Kid in üzerine düşer.
1039. bölümün de spoileri düşmüş. :eek:

Oda'nın kafasından da tam bu tarz bir saçmalık geçiyor şuanda eminim. Yanlış anlama, saçmalık olan senin yazdığın bu yazı değil, sen odanın kafasından geçenleri bir bir yazmışsın, saçma olan odanın kafasından geçenler :D
Biraz daha saçmalık ekledim, Big-Mom un hikayesini Elbaf a bağladım. 😅😅

zoro azraili de alır sıkıntı yok çok andı cehennemi yok kralım felan ondan herhalde.
en olmadı cehenneme giderken yolu kaybeder geri döner

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık