Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümde artık aradan çıkması gerekenleri çizip bitermeli.

Raizo vs Fukurokuju bitmeli.

Yamato ile Yokai mücadelesi artık sonuçlanmalı

Brook ve Robin'in CP0 ile kovalamacası bitsin.

Geriye sadece Law - Kid vs Big Mom ile Luffy vs Kaido mücadelesi kalsın.

Bitsin artık şu arc.

Çok beğendiğim bir arc olmasına rağmen çok uzun zamandır aynı mekana hapis kalmışız gibi bir sendrom yaşıyorum resmen. Bitsin de artık dünyada yaşananları bir göstersinler.

Şaka maka Wano arkı finali aynı Luffy vs Shiki dövüşü gibi devam ediyor. Devasa uçan adan ada konsepti bile aynı . Shikiyi Gear 3 ile yendi .Bakalım Kaido nasıl inecek.

Kaido'yla uzun süre kapıştı, Sasaki'nin zırhlı birlikleriyle kapıştı, Ulti'ye ve Numbers'e tek attı geçti. Halen mücadele ediyor ve gayette gücü yerinde duruyor.

Yamato'yla, Zoro'yu kıyaslamak en azından bu arc için çok abartı olur, yani göz var izan var.

Bu bölümde artık aradan çıkması gerekenleri çizip bitermeli.

Raizo vs Fukurokuju bitmeli.

Yamato ile Yokai mücadelesi artık sonuçlanmalı

Brook ve Robin'in CP0 ile kovalamacası bitsin.

Geriye sadece Law - Kid vs Big Mom ile Luffy vs Kaido mücadelesi kalsın.

Bitsin artık şu arc.

Çok beğendiğim bir arc olmasına rağmen çok uzun zamandır aynı mekana hapis kalmışız gibi bir sendrom yaşıyorum resmen. Bitsin de artık dünyada yaşananları bir göstersinler.
Cp0 kovalamacası yonkoular indikten sonra bile devam edebilir bu gidişle.

Dediğin gibi olabilir ama olmayabilir de. şu an görünen enma zoroyu kral haki kullanmaya teşvik ediyor aksini söyleyen zoro fanıdır.
şu yoruma çok hazırlıksız yakalandım, kahkaha attım resmen :D
Buna ben de katılıyorum. Shimotsuki Kozaburo'nun dediği gibi, kılıçların dereceleri yükseldikçe amaçlarını gerçekleştirme iradeleri de o kadar artıyor. Enma da bu tanıma uyarak öldürme niyetiyle kullanmayacaksan o zaman eline de almayacaksın diyor ve Zoro'yu tüm potansiyelini kullanmaya zorluyor, Zoro da direnmeyi bırakıp bütün hakisine abanınca kral hakiyi salıyor. Zoro gibi çok özgün tasarlanmış, müthiş bir karaktere biraz ayıp etti böyle çoğu olayı kılıca bağlayarak. Bleach okuyoruz sanki. Kılıç iradesi olayını sandai kitetsu seviyesinde bırakacaktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık