Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid aslında rakibinin ve kendi vücudunun manyetik kutuplarını değiştirerek yediği saldırıları zayıflatabilir yada verdiği hasarı güçlendirebilir. Saldırırken zıt kutuplara dönüştürürse verdiği hasar daha fazla olur, tam yumruk yiyecekken aynı kutuplara dönüştürürse vücudu ve yumruk birbirini iteceğinden hasarı azaltmış olur.
Bu şekilde bir kullanım güçlü olabilir cidden.

Dünya Hükümeti'nin Karasakal'ın deprem meyvesine karşılık yapabileceği en güzel hamle Luffy'e işbirliği teklif etmek.Çünkü Luffy'nin meyvesi uyandığı zaman Karasakal'ın deprem meyvesinin vereceği hasar ancak absorbe edilebilecek.

Deprem meyvesi MF arcında gördüğümüz gibi havayı veya zemini kırabilir.Peki hava ve zemin lastiğe dönüşürse deprem meyvesi bunları kırabilir mi?

Hayır.Çünkü lastik kırılamaz.Bu yüzden Dünya Hükümeti'nin Teach'in deprem meyvesine karşılık adım atması gereken en güzel hamle Luffy'e işbirliği teklif etmesidir.

Luffy eğer ki işbirliğine ikna edilirse hem halkın Dünya Hükümeti'ne karşı bakışını olumlu anlamda etkileyebilir çünkü Luffy dünyadaki birçok ülke tarafından seviliyor hem de Teach'ten gelebilecek deprem meyvesi tehlikesi ortadan kaldırılacaktır.

Şu sitede yorumları en kaale alınmaması gerekenlerden biride sensin zaten. Tartışmaya girmek aptallık olur. O yüzden he he he he.
Keske oda bize bir kac bölümlük dis dünyayi gösterseydi. Bunun onun cizim mantigina uymadigini biliyorim fakat wano cok uzadi ve bizimde karnimizi bilgiler doyurmasi iyi olurdu.cünkü olan olylari ve gösterilmesi gereken savaslar ve detaylari düsününce wano daha cok uzayacak gibi fakat bize dis dünya ile ilgili bir kac bilgi vermesi güzel olurdu.

Dof fanlarının tek tutundukları dal kid kalmış görünüyor hadi hayırlısı o dal kırılırsa herhalde seriyi bırakırlar :ehe:
Bence Kata, Dofy, Kid gibi H. Haki kullanıcılarını, bu saatten sonra bol bol göreceğiz. Kid bir kaç bölüme H. Haki kullanmaya başlar, diğerlerini de ileride görürüz. Yani, H. Haki sahibi adamlar, seride önemli bir yer kaplayacakları için, fanları da devam edecektir diye düşünüyorum.

Bence Kata, Dofy, Kid gibi H. Haki kullanıcılarını, bu saatten sonra bol bol göreceğiz. Kid bir kaç bölüme H. Haki kullanmaya başlar, diğerlerini de ileride görürüz. Yani, H. Haki sahibi adamlar, seride önemli bir yer kaplayacakları için, fanları da devam edecektir diye düşünüyorum.
Tüh yine @Sir Crocodile kurtaramadık dofçulardan desene :D

Kidd ve Law sağ kol alır, bunun aksini iddia etmenin anlamı yok. Ben çizilen dövüşü beğenmiyorum. Nasıl olduğu belli değil ama BM'ye hasar verip duruyorlar. BM ise karşı tehdit oluşturamıyor.

Çatı performansından sonra “zoro sağ kol üstüdür, onlarla işi olmaz” deniyordu. Bi baktık çizik atamadan king’e yeniliyordu. Takım savaşında yapılanlarla teke tek gücü bu kadar karıştırmayın birbirine. Birbirlerini kollayıp kurtarıyorlar sürekli.

Bi power up daha alır kidd ve law. O zaman sağ kolları yenecek seviyede olurlar tek başlarına. Yonkou karşısında performans göstermek hemen seni sağ kol üstü yapmaz bunun en büyük kanıtı zoro.
Bu koyu yerlere tamamen katılıyorum, ancak şu an Kidd ve Law sağ kolu seviyesindedir ve bazı sağ kollara karşı galip gelen taraf olurlar. Marco, King ve Kata arasından en sıkıntılı olan Kata. Kidd'e karşı uyanışı, Law'a karşı geleceği görebilmesi çok avantajlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık