Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim ne algısı kasıyorsa kassın dostum.Ben bildiğimi okur ve söylerim. Sanji hızını dövüşün her raddeside kullansa zaten God Mode yazmış olur.
God mode falan olmaz.Herkes gözlem fakiri Queen değil çünkü.

Burada kalıcı görünmezlikten kasıt serideki diğer örneklerine göre bir hayli uzun süre kullanıyor olması.( Doflamingo karşısında Luffy'de, söylediklerime kanıt olmuş teşekkürler)
Kanıt oldu zaten evet.Haksız olduğunu kanıtladım :D

Queen'in bakış açısıyla Sanji'yi gördüğümüzü mü söylemek istiyorsun ? Sanki Queen'in gözüyle okuyoruz seriyi. :D Dostum bu açık ara duyduğum en komik şey kusura bakma.
Queen Sanji'yi başta görünmez zannedip sonrasında da bu görünmezliğini hıza yorumluyor.Dof panelini atma sebebim tam olarak buydu.Dof içinde Boundman görünmez olabilmişti.Aynı Boundman'in sonraki durumlarını anlatmama gerek var mı sence ?

Hocam bildiğini sandığın şey koca bir yanılsamadan ibaret.

Queen tepki vermek istediğinde gayet veriyor
Queen onlarca kere tepki vermek istememiş demek ki.Halbuki defalarca kere blitz yiyen bir Queen vardı savaşta.

Orada kendisini savunabiliyordu da, ifrite karşı niye savunamadı ?
Sanji adama yüzyüze vurmuyor başta bile.Queen kadına yaklaşırken Sanji indiriyor ifriti.Gerisi de darbelerden dolayı afallayan,hızı yetmeyen bir Queen.Queen'in hız olarak tek etkileyici feati de Niji'nin Henry Blazer'ını kullandığı yer.Ki o da saldırı hızı.Reaksiyon hızı değil.Farklı şeyler.

Hızın neticesinde ortaya çıkan ateşten bahsediyorum
İfrit hız sayesinde olan bir şey değil.Sanji'nin öncesinde bedeni el vermediği için çıkamadığı sıcaklıklara yeni bedeni+hakisiyle çıkmasından ibaret.Sanji'nin gücünün arkasındaki sebebe bile hakim değilsin.

Sanji hızlanmasa bile o alevleri çıkarabiliyor,Luffy'nin böyle bir durumu bile yok üstelik.

He he deyip bende geçeceğim zaten bundan sonra gibi duruyor :D Sanji fanı olmana rağmen karakter hakkında fikrin yok gibi çünkü.

Meyvenin enerjisi tüketmesinin sebebi sanki o zamana kadar yaptığı savunmalardan kaynaklı.
Meyvesinin enerji tüketmesi adamın staminasını azaltıyor :(

Sıyrılmak ne zamandan beri savunma oldu ?
Logia savunması bir savunma olarak geçiyor.Law'ın shambles teknikleri de gayet savunma için kullanabilen bir şey.Adamın perde tekniği saf savunma tekniği.Hani zorlarsak gideriz :D
Law'da diskalifiye oluyor.
Diskalifiye olan adam savaşa devam ediyor.Böyle bir diskalifiye yok haberin olsun.
Law o sopayı yiyip buna dayanabilecek bir karakter değildi.Kendinizi kandırmaya devam.
Bu sadece Law özelinde olan bir şey değil.Oden'in tek yediği yerde Kinemon da tanklayacak karakter değildi,Yamato'da.Sonrasında Tama'nın,Kin,Ulti gibilerin imparator tankladığı yerde elit bir novanın tanklamasından daha doğalı yok.Oda'nın elinin ayarı da yok çünkü.

Queen'in yılan saldırısını yese ayağa kalkacak Yonkoular, Luffy ve Kid haricinde kimse yok Onigashima'da.
Güzel şakaymış :hhh::hhh:
-Marco
-King
-Zoro
-Yamato
-Law
gibi isimleri rüyasında indiremez o teknikle Queen.

Ekşi'de bulunmuşluğum yok, bu yüzden ne kastettiğinizi anlamadım.
Tüm senaryo, Momo'yu kahraman ilan etmek üzerine kurulu. Ağlak bir veletti ama şimdi ülkesini kurtardı. Hem de zor şartlar altında, imkansızlıklar içinde yaptı bunu. Gerçek bir kahraman... Yersen tabii. Umarım bu rezil arc bittiğinde Wano'luları görmeyiz bir daha. Son savaşa gelmeseler de olur.
Bir an önce Shanks, Karasakal vs. görmek istiyorum

God mode falan olmaz.Herkes gözlem fakiri Queen değil çünkü.

Doflamingo'da mı gözlem fakiri o zaman ? King'de mi gözlem hakisi fakiri ? Zoro'nun sadece haki şeridi görünüyor saldırırken :D Oda'nın hızı neden görünmezlikle resmettiğini anlayamamışsın henüz.Rakibine göre hızlı olduğu için görünmez olmuyor karakterler. Seride bir sürü örneği var.Verdiğin örnekde bunlardan bir tanesi. Ama ne hikmetse Luffy'nin ya da Zoro'nun görünmez olduktan sonra rakibinin gidip sağa sola falan sataşdığını görmüyoruz. Bunun sebebi Sanji'nin yaptığını bir anlıkda olsa yapabiliyor oluşları. Sanji ise uzun süre yapıyor.

Kanıt oldu zaten evet.Haksız olduğunu kanıtladım :D
Beni kanıtladın.

Queen onlarca kere tepki vermek istememiş demek ki.Halbuki defalarca kere blitz yiyen bir Queen vardı savaşta.

Sanji adama yüzyüze vurmuyor başta bile.Queen kadına yaklaşırken Sanji indiriyor ifriti.Gerisi de darbelerden dolayı afallayan,hızı yetmeyen bir Queen.Queen'in hız olarak tek etkileyici feati de Niji'nin Henry Blazer'ını kullandığı yer.Ki o da saldırı hızı.Reaksiyon hızı değil.Farklı şeyler.
Önü dönükken Queen yine göremiyor Sanji'yi. Şimdide ''Sanji arkadan saldırıyor'' mu oldu ? :D:D

İfrit hız sayesinde olan bir şey değil.Sanji'nin öncesinde bedeni el vermediği için çıkamadığı sıcaklıklara yeni bedeni+hakisiyle çıkmasından ibaret.Sanji'nin gücünün arkasındaki sebebe bile hakim değilsin.

Sanji hızlanmasa bile o alevleri çıkarabiliyor,Luffy'nin böyle bir durumu bile yok üstelik.

He he deyip bende geçeceğim zaten bundan sonra gibi duruyor :D Sanji fanı olmana rağmen karakter hakkında fikrin yok gibi çünkü.
Aynen.Senin hız mevzusunu anlamamış olman, benim Sanji hakkında fikrim olmamasına yazar zaten. :D

Meyvesinin enerji tüketmesi adamın staminasını azaltıyor :(
Tamam azaltıyorda kendini savunduğu için mi azaltıyor ? ben ne diyorum sen ne diyorsun. Göster bana Law'ın kendisini savunduğu bir sahne.

Logia savunması bir savunma olarak geçiyor.Law'ın shambles teknikleri de gayet savunma için kullanabilen bir şey.Adamın perde tekniği saf savunma tekniği.Hani zorlarsak gideriz :D
Logia savunmasıyla shambles'ı nasıl bir tutabilrsin ? Hakisiz birisine karşı doğal bir savunma Logia. Sana saldıran birisini hissettiğin vakit otomatik olarak çalışıyor. Bir çaba sarfetmiyorsun bile.

Diskalifiye olan adam savaşa devam ediyor.Böyle bir diskalifiye yok haberin olsun.

Bu sadece Law özelinde olan bir şey değil.Oden'in tek yediği yerde Kinemon da tanklayacak karakter değildi,Yamato'da.Sonrasında Tama'nın,Kin,Ulti gibilerin imparator tankladığı yerde elit bir novanın tanklamasından daha doğalı yok.Oda'nın elinin ayarı da yok çünkü.
Nerede devam ediyor ? Luffy gönderiyor bunu. Bir tane daha yese aynısından Zoro gibi kırılan kemiklerini sayacak adam. Neyi tanklamış bu Law bu zamana kadar da şimdi herşeyi tanklar oldu birden bire ? Ne dediğine kendin bile inanmıyorsun vallahii. :D

Güzel şakaymış :hhh::hhh:
-Marco
-King
-Zoro
-Yamato
-Law
gibi isimleri rüyasında indiremez o teknikle Queen.
Zoro'yu ve Law'ı paramparça eder o saldırı. Law'ı bilmesek inanacağız ha.

Marco Wanoya gelip BM korsanlarını saf dışı bıraktı...BM haricinde katılmadı bunlar savaşa...Sonrada geldi hem Queen hem Kingi tuttu...Bidaha yazıyorum Queen+King

Marco'nun düştüğü hale bak, yıllardır çıkıp şov yapması bekleniyordu. Kanjuro psikopatının tuhaf işleriyle uğraşıyor. 😐

Yıllardır show yapması beklenmiyordu adam MF de yaptı Show'u zirvede bıraktı... MF de marconun yaptığı savunma tüm seride bir karakter tarafından yapılan en üst düzeyde savunma olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık