Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alt kısma sonuna kadar katılıyorum. Üst kısma da katılıyorum ama şunu da eklemek isterim ki ts den sonra böyle olmasının sebebi Zoro'nun gereğinden güçlü dönmüş olmasıdır. Bunun sebebi de hikayenin kısa sürede gelişiyor olması ve Zoro'nun pupları tamamen fiziksel olması. Teknikleri zaten olan şeyler genel olarak. Sağ kol almak için tek bir kral haki pupının yetmiş bundan diye düşünüyorum.
Zoro'nun power-up'ları koca bir gizem. Kılıç aldığında güçlendiğini hissedebildiğimiz karakter. Luffy ve Sanji'den tamamen farklı bir güç evrimi anlatımı var.

Chapter begins with Zunesha's mini flashback.
Live Floor completely occupied by samurais, Kawamatsu and Hyogoro seen.
Raizo vs. Fukurokuju
Fire yokai is intangible. Yamato can't put it out by her ice.
Marco came and destroy it with his phoenix flames.
Denjiro found out Orochi and Hiyori by follow shimasen voice.

Adamlar kaynağımız sağlam diyor, ama tanımıyoruz. Böyle çıkmayabilir yani. İlk mesaja ekliyorum.

Aga şu alev yokaisi falan gitsin artık sıktı. Adada patlayacaksa patlasın valla saçma sapan şeylere on bölüm yer verdi Zoro Sanji dövüşünü şıp diye bitirdi. Yüksek ihtimal cephanelikte poneglif i bulacaklar falan tüm bu uğraş o yüzden. Patlamayacaksa bu kadar uğraşmanın manası olmaz. Oraya kadar götürüp böyle bitirdiyse başka bir sebebi olmalı. Odenin günlüğü ve Ace muhabbetinden ötürü Yamato Marco izdivaçını da yapmak istemiş olabilir bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık