Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam offpanelde kim bilir kaç tanesiyle uğraştı.Hepsinin hazcılar ya da diğerleri olup olmadığı da belli değil.Ki bahsettiğim kişi İzo.Jinbei,İnu karşılarında Jack ve Who ve adamları varken kan ter içindeydiler yani.Ki İzo zaten Kaido dövüşünden çıktı.O da var.Montdoor bile aklını aldı Luffy'nin bırak ya .d
Kaido dövüşünden çıkması etkilemiştir doğru.Ama adam kendi söylüyor küçümsemişim diye.Yenilen adamlar Izo övüyor Izo da bunları övüyor :) bence durum açık yine de güçlü yani Izo da elemanlar da.Luffy orada ordu falan dinlemez de biliyorsun hikayeyi Sanji sağolsun.

Adam gelişmiş. Kendisini geliştirerek geleceği çok belliydi. Doffy karşısında travmalize ola ola dövüştü. Eşiğini o arcta kırdı.
Bu saaten sonra ''adam gelişmiş'' kısmından kimsenin şüphe duyduğu yoktur ama bu gelişimin altı boş kaldı. Uyanışa hediye denmesi bile bu güçlerin kaynağını açıklıyor, mangakanın temel yazmadan direkt bu seviyeye getirmesi = hediye.
Yoksa uyanışsız Doffy ve uyanışlı Doffy seviyesi ortada. Hadi Ope Ope no Mi özel bir meyve tamam ama Kid'in de sadece uyanışla yonkou dövecek seviyeye gelmesi baya saçma duruyor. Yani burdaki gelişimleri özel meyve olmasından da değil ki mantıklı bir şey diyelim. Burda şikayet edenlerin derdi Law ile değil, mangakanın o gelişim hissini vermeden bir anda bu karakterleri 10 kat güçlendirmesi ve tabii bu sırada yonkou seviyesini de hiç etmesi. Tabii burda şikayet eden Zoro fanları, Zoro'nun gelişiminin de aynı şekilde temelsiz olduğunu kabul etmeliler. Bir flashback ve sana istediğini vereceğim hop kral hakisi... Sanji'nin gelişimini pek beğenmesem de en mantıklısı oydu içlerinde ama o da Sanji'nin çabasıyla olan bir gelişme değildi. Luffy de plot + kritik an olayıyla Cracker'dan dayak yiyen haliyle serinin zirvesine kadar geldi:bilmem:

Luffy ve kanatları dışında böyle ciddi bir gelişim görmek istemiyordum doğrusu ama Dünya Hükümeti'nin, Luffy ve tayfasına ne kadar büyük geleceğinin de bir işareti. Kid konusunda emin değilim ama Law'un Luffy'den ayrılacağını sanmıyorum. Bir D. olarak, yüzyıllardır miras kalan hayalleri ve arzuları sırtlanan Luffy'e destek olacaktır. Keşke resmi olarak da tayfaya girseydi...

Bu saaten sonra ''adam gelişmiş'' kısmından kimsenin şüphe duyduğu yoktur ama bu gelişimin altı boş kaldı. Uyanışa hediye denmesi bile bu güçlerin kaynağını açıklıyor, mangakanın temel yazmadan direkt bu seviyeye getirmesi = hediye.
Yoksa uyanışsız Doffy ve uyanışlı Doffy seviyesi ortada. Hadi Ope Ope no Mi özel bir meyve tamam ama Kid'in de sadece uyanışla yonkou dövecek seviyeye gelmesi baya saçma duruyor. Yani burdaki gelişimleri özel meyve olmasından da değil ki mantıklı bir şey diyelim. Burda şikayet edenlerin derdi Law ile değil, mangakanın o gelişim hissini vermeden bir anda bu karakterleri 10 kat güçlendirmesi ve tabii bu sırada yonkou seviyesini de hiç etmesi. Tabii burda şikayet eden Zoro fanları, Zoro'nun gelişiminin de aynı şekilde temelsiz olduğunu kabul etmeliler. Bir flashback ve sana istediğini vereceğim hop kral hakisi... Sanji'nin gelişimini pek beğenmesem de en mantıklısı oydu içlerinde ama o da Sanji'nin çabasıyla olan bir gelişme değildi. Luffy de plot + kritik an olayıyla Cracker'dan dayak yiyen haliyle serinin zirvesine kadar geldi:bilmem:

Luffy ve kanatları dışında böyle ciddi bir gelişim görmek istemiyordum doğrusu ama Dünya Hükümeti'nin, Luffy ve tayfasına ne kadar büyük geleceğinin de bir işareti. Kid konusunda emin değilim ama Law'un Luffy'den ayrılacağını sanmıyorum. Bir D. olarak, yüzyıllardır miras kalan hayalleri ve arzuları sırtlanan Luffy'e destek olacaktır. Keşke resmi olarak da tayfaya girseydi...
Katılıyorum. Tek katılmadığım nokta resmi olarak tayfada istemem. Luffy ile devam etmesini de istemiyorum. Kayıp yüzyıl ise Wano sonu Raftelde buluşuruz deyip ayrılsın. Pek öyle olmayacak gibi olsa da... ://

Şu altyapıyı kullanırsa ikna edici bir mağlubiyeti olur
Bu yenilginin kabullenilmesi için Bm yi yerin dibine soktular zaten ayriyeten bahsettiğin konuyu işleyerek çok büyük saldırılar ile gelecek galibiyete birçok kişi ikna olabilir fakat daha önce bu ikilinin içlerinden geçen ve tayfa üyelerini kendilerine yalvartan Big Mom'ın bu ortamda bu şekil yenilmesi benim hoşuma gitmez ve ikna olmam

Bu yenilginin kabullenilmesi için Bm yi yerin dibine soktular zaten ayriyeten bahsettiğin konuyu işleyerek çok büyük saldırılar ile gelecek galibiyete birçok kişi ikna olabilir fakat daha önce bu ikilinin içlerinden geçen ve tayfa üyelerini kendilerine yalvartan Big Mom'ın bu ortamda bu şekil yenilmesi benim hoşuma gitmez ve ikna olmam
Kid kral haki ekleyip uyanışını sonuna kadar kullansa Law da en güçlü atağını çıkarsa ben şahsen ikna olurum.

Sanji, Katakuri'yi yüzde yüz yenemez ama diğeri de tartışılmaz.
Mesajını düzelttim.Elin kaymış sanırım olur öyle arada.

Kaido onun kaç katını yedi Allah bilir. Mom'ın dayanıklılığı çok etkileyici değil.
Kaido daha dayanıklı zaten Linlin'den.Linlin'in aldığı saldırılar da üst düzey uyanış ataklarıydı ama.

Ben hep geçerli olacak demiyorum ki, muhtemel diyorum. Sen diyordun kıyaslanamaz diye. Ben de sandığının aksi olabilir diyorum. Uyanış tek başına bir şey ifade etmiyor. Dof'ta da vardı, Luffy ipleri yırtıp geçiyordu. Ha amirallerinki gibi meyveler olsa korkunç uyanışlar olur ki Issho'da uyanış varsa her yeri basınç kaplayabilir ki hareket etmek bile başlı başına zor olur.
Gözükene göre diyorum.Linlin ve Kaido fiziksel özelliklerde(hızı saymıyorum) Fuji'nin önünde gözüktü.Kong Gun'ı koluna koka basıp durduran biri Linlin.Dof'ta uyanış vardı da silahlanması eksikti,meyvesi bunların ki kadar güçlü değildi,saldırı gücü daha düşüktü.5 milyarlık meyvenin uyanışının ito ito uyanışından çok daha güçlü olduğu bariz bence.Kid'in uyanışı çok ayrı bir sıkıntı.O metallerin ısıya duyarlı roket gibi hedefine çarpması var.Fuji gene bu konuda şanslı olur da herkes olamaz.Ki Kid'in fiziksel gücü de epey iyi.Kaido'yu ezerek bağırtan,Linlin'in saldırısını metalleriyle durdurabilecek kadar fiziksel gücü var herifin.Jinbei zayıflamış Linlin'in napoleonlu atağını durdurmuştu,Kid ise sağlıklı bir durumdaki Linlin'e karşı yapıyor bunu.

Şu ikilinin Akainu karşısında sağ çıkmaları için neleri var? Müthiş b. hakileri mi? Hiç darbe almayacak kadar müthiş k. haki ve dövüş becerisi birleşimleri mi? Kid ve Law'un yükselişinden ziyade bir yonkonun sanıldığı kadar olmadığı görülüyor bence.
Sakazuki bence Linlin'den güçlü birisi zaten.Hem 2v1 için daha iyi bir yetenek seti de var.Amaç orda da logia savunmasına karşılık bu saldırıları yapmak olur ama Saka'nın sürekli bunu yapamayacağı bariz.Law meyvesiyle hızlı bir adam+Kid ile illaki açık bulur yaralarlar.Ha dediğin gibi yaralanma lüksleri Linlin'e göre çok daha az olur ama.Law+Kid yükseliyor bence.İmparatorlar her ne kadar düşündüğümüz gibi olmasa da.Oda'nın kafasında Law+Kid yaşarlarsa zirve karakterler içerisinde olacaklar bu net bence.Gidişat da onu gösteriyor gibi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık