Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İzo aşırı güçlü bir adam mantıken olamaz.Marco-Jozu-Ace-Vista'dan sonra gelen adamdı İzo.Teach ile That'den de kesin zayıf dersek 7.adam oluyor.Hangi tayfanın 7.adamı aşırı güçlü ki İzo olacak.

Korkunç tayfada yer alıyor da kendisi korkunç güçlü değil işte.

Gifterların 1v50 dalınca Zoro'yu bile yaralayabildiği barizdi yeni bir şey değil bu.Kaido'nun tayfası oluşum olarak falan çok güçlü değil.O sadece senin algın.Hele WB tayfasının hemen arkasında hiç değil.Kaido'nun taşıdığı tayfadan bahsediyorsun şurda.
Izo'nun gifters övdüğü kısımlar bu haftanın mangasında yazıyor.Mangayı inkar etmek istiyorsan buyur et.Giftersları böyle olan tayfanın zayıf olacağını düşünmeyeceğim herhalde en alt kademe adamlar bunlar.Wb tayfasıyla kıyası tabii yoruma kalır o kısım tartışılabilir.

Izo'nun gifters övdüğü kısımlar bu haftanın mangasında yazıyor.Mangayı inkar etmek istiyorsan buyur et.Giftersları böyle olan tayfanın zayıf olacağını düşünmeyeceğim herhalde en alt kademe adamlar bunlar.Wb tayfasıyla kıyası tabii yoruma kalır o kısım tartışılabilir.
Anlamak mı istemiyorsun işine mi gelmiyor ? Gifterların Zoro'yu bile yaralayabildiği bariz diyorum.Zoro p.up öncesi bile İzo'yu 60 a bölecek bir isimdi.Who ile Jinbei arasındaki uçuruma rağmen Jinbei'nin yaralanmasını sağladı o gifterlar.O zamanlar dikkat etmiyordun da şimdi dikkat edesin tuttu :D

Gifterlar da en dandikleri falan değil ayrıca.

Luffy'yi tokatlayan öfkeli ordu diye bir şey var Bm tayfasında biliyor musun Mw :D Yıkımcılardan ya da uçan altılıdan sonra umudunu gifterlarda araman durumun vahimliğini ortaya koyuyor zaten.

İzo'nun gifter'lardan hasar alması o kadar büyütülecek bir hadise değil yav. İzo dediğimiz adam da öyle aman aman güçlü biri de değil zaten. Alt tarafı 500m ödülü var. O kadar kalabalığın içinde Katakuri, Fujitora değil ki adam her saldırıdan sıyrılsın.

Anlamak mı istemiyorsun işine mi gelmiyor ? Gifterların Zoro'yu bile yaralayabildiği bariz diyorum.Zoro p.up öncesi bile İzo'yu 60 a bölecek bir isimdi.Who ile Jinbei arasındaki uçuruma rağmen Jinbei'nin yaralanmasını sağladı o gifterlar.O zamanlar dikkat etmiyordun da şimdi dikkat edesin tuttu :D

Gifterlar da en dandikleri falan değil ayrıca.

Luffy'yi tokatlayan öfkeli ordu diye bir şey var Bm tayfasında biliyor musun Mw :D Yıkımcılardan ya da uçan altılıdan sonra umudunu gifterlarda araman durumun vahimliğini ortaya koyuyor zaten.
Ben hepsine gifters dedim geçtim sanırım bu ayrımları unutmuşum.Şimdi tekrar baktım hiçbiri zoan yemiş olanlar gözükmüyor gifters da değilmiş diğer ikisinden bu elemanlar.Yani en alt kademe yine.Değişen birşey yok adamın tayfayı övmesinde.Zoro bu zoan yiyenlere yorulmuştur biraz.

Izo düz adamları övüyor işte yerde yatanlarda zoan gözükmüyor.

Öfkeli ordu cümbür cemaat ya Bobbin bile vardı sanırım. :D Orada ödüllü isim yapmış adamlar var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık