Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu altyapıyı kullanırsa ikna edici bir mağlubiyeti olur
Bir dakka eğer Kid'in kral haki sahibi olduğunun tek kriteri bu sahneydiyse biz olayı çok yanlış anlamış oluyoruz. Adam "just like that brat, kid" demiş. Brat derken bir başkasını, Kid derken de Luffy'yi kast ediyor burada. Eğer o virgül orada olmasa Kid'i kast ettiği anlaşılırdı ama anlam değişiyor. Bu hatalı çeviri mi?

Bir dakka eğer Kid'in kral haki sahibi olduğunun tek kriteri bu sahneydiyse biz olayı çok yanlış anlamış oluyoruz. Adam "just like that brat, kid" demiş. Brat derken bir başkasını, Kid derken de Luffy'yi kast ediyor burada. Eğer o virgül orada olmasa Kid'i kast ettiği anlaşılırdı ama anlam değişiyor. Bu hatalı çeviri mi?
Orada kastettiği Eustass Kid

Yok be.. kaybeden birine söylenen sözler değildi onlar, Linlin inecekse son atak veya ataklar çok über olacaktır
Ben bölüm isminden ve Oda'nın önceki dövüşleri geçiştirmesinden dolayı endişeliyim bu konuda.
Karizmasını yerle bir etseler de koca ana hala bir imparator ben bu ikilinin kazanmasını istemiyorum en azından bu şekilde
İsteğimi soracak olursan, ben de aynı şekilde düşünüyorum.
Luffy ya uyanış açacak yada yeni bir Gear formu.Benim tahminim yeni Gear formu açacağı üzerine.
Uyanışın zamanı geldi gibi ya.

WB'nin uçan altılısından işte :)

Thatch featless önüne atmaya gerek yok. Net güçsüz olduğu 5 isim var Marco, Jozu, Vista ve Teach, Ace ikilisi
Thatch Ace'in övdüğü adam İzo'dan zayıf olması çok zor.Tayfanın ilk 5-6 sı tartışmalı olan karakter bile 510 milyon ödülle geziyor.WB tayfasının etkisi işte.Mw de uyuyadursun kenarda :hhh:

Orada kastettiği Eustass Kid
Kid derken kast ediyor olamaz çünkü Luffy ile konuşuyor. Brat derken Kid'i kast ediyor olabilir ama o da garanti değil. Brat ve kid arasında virgül olmasa evet bu kadar net konuşabiliriz ama virgül kesinliği bozuyor. Hele bir de elimizde Yamato gerçeği varken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık