Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beni öldürsen bile çatıya çıkamayacaksın nedir yahu. Luffy Kaido'yu yenmekten bahsederken Law ve Kid'in hedefi Koca Ana'yı çatıya çıkarmamak. Böyle olmaz bu adamlar Luffy'nin gelecekteki en yakın rakipleri olacaktı. Bu kadar fark hoş değil.
Onlar luffy'nin gelecekti sag ve sol kol adamlari gerçi yamato da var. Artik sanji ve zoro da birseyler yapar :)

Sanji, Zoro'ya beni öldür demişti. Zoro'nun düştüğü duruma bak. Nasıl ikilem ama? :hhh:
Arc sonu buna benzer birşeyler olabilir vol 2 yani :)

Zoro herhangi bir sıfat ile konumlanmaz adam Azrail ile çarpışıyor, diğer büyük isimler dediklerimiz teker teker balon oldular en başta Marco :(
Hadi hadi itiraf ettin. Gerçi bizde biliyoruz zoro'nun küçük oldugunu daha büyukleri var. Abileri olan büyük isimler yonkou'ya, ablasi olan büyuk isim de tek basina kaido tuttuktan sonra alev ile kapisma halinde :)

Hayatlet, elinde silah olan çakma brook gibi birsey :) ne oldugunu anlariz. Suan smile kullanicisi bile tek atar.

Bence o açıdan bakıp söylemiyor. Sonuçta onlar iki kişi ve luffy yukarıda tek ve bunun üstüne big mom yukarı çıkar ise gururlarına yediremez(ler) diye algıladım ben bu olayı ondan dolayı luffy’ye bağlamayı pek mantıklı bulmuyorum
Geriye Doffy ve Trebol kalınca Law " ikinizi birden Luffy'e bırakırsam kaptanlık gururuma bunu yediremem. " deyip Trebol'u aradan çıkarmıştı. Kid'de ki egoda ortada zaten. Dediğin gibi gurur meselesi ikisindeki.

Şimdi türkçesini okudum da Kid ve Law tam bir hayal kırıklığı ya. Misyonları Koca Anayı çatıya çıkarmamak değil de BM "luffy tek başına mi tutuyor Kaido'yu" digince gaza gelip "bizi küçük mu görüyorsun", bEni hafife alma bende seni tutarım", "daha işimiz bitmedi" gibi cümleler kursalardı keşke yazık bunlara

Çok fazla tekrara düşmeye başladı Kid&Law vs BM savaşı(!) savaş demeye bin şahit ister de neyse nerdeyse her savaş sahneleri birbirlerinin aynısı biraz değişim var o kadar.İkisindede Law arkadan bir geçiriyor sonra Kid hamle yapıyor ve en son havalı bir söz hatta orda yancıların küçük balonlarda söylediği şeyleri bile tekrar ettirmiş.Diğer saçma bir husus İmparatorların dövdüğü zaman ki hallerini göstermiyor çok göze batıyor.Kaido Luffy çatıdan aşağı atmış eee göremedik.BM kid ve law ı öldürseyise dövmüş yine görmedik.Zaten iş trollük oldu mu BM yi her türlü aktif kullanıyorsun savaş sahnelerini tam yap bari.Gerçekten bazı hususlarda can sıkıcı olmaya başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık