Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hyo ryou öğretti eve ama luff için bu kullandıgı ryou değil diye belirtmişti. luffy farkında olmadan ryudan daha ileri birşey muhtemelen konrtolsüzce kral hakili ryou kullanıyordu . kaidoyla dövüşü esnasındada olayı çözüp bilnçli kral hakili ryou kullanmaya başladı bence yani ben öyle anladım.
Düz ryou kullanıyordu sadece diye hatırlıyorum. Kral haki için bildiğin vahiy indi :D

Düz ryou kullanıyordu sadece diye hatırlıyorum. Kral haki için bildiğin vahiy indi :D
kral haki için kaidoyla savaşırken öyle oldu zaten kaidonun olayını anladığını söyleyip bir anda kullanmaya başladı ama hyo luffy ağaca falan ryou kullandıgında bu daha farklı birşey ryou değil falan demişti onu diyorum muhtemelen o zaman luffy farkına olmadan kral hakili ryou falan kullanıyordu kontrolsuzce ama bilinçsiz olduğundan çok etkili değildi kaidoda kaçınmıyordu o saldırılarda.

Anladığım kadarıyla Kaidoya karşı içten patlamalı haki ile kral hakiyi birlikte kullandı. Hyonun farklı dediği şey sanırım daha farklı. Luffy Sentamoru gibi, Ray gibi kullanmak istiyordu. Yaptığı teknik biraz daha farklı oldu bence. Bizim oğlan istemeden farklı birşey yaptı gibime geliyor. O içten patlama olayları falan hep karıştı ya.

Anladığım kadarıyla Kaidoya karşı içten patlamalı haki ile kral hakiyi birlikte kullandı. Hyonun farklı dediği şey sanırım daha farklı. Luffy Sentamoru gibi, Ray gibi kullanmak istiyordu. Yaptığı teknik biraz daha farklı oldu bence. Bizim oğlan istemeden farklı birşey yaptı gibime geliyor. O içten patlama olayları falan hep karıştı ya.
oda delisi her zaman kuyuya bir taş atıyor bizde çıkarmaya çalışıyoruz işte ne olduğunu anlamak için :)

kral haki için kaidoyla savaşırken öyle oldu zaten kaidonun olayını anladığını söyleyip bir anda kullanmaya başladı ama hyo luffy ağaca falan ryou kullandıgında bu daha farklı birşey ryou değil falan demişti onu diyorum muhtemelen o zaman luffy farkına olmadan kral hakili ryou falan kullanıyordu kontrolsuzce ama bilinçsiz olduğundan çok etkili değildi kaidoda kaçınmıyordu o saldırılarda.
Şimdi baktım da kral hakiyle alakalı değil ryou hakiyi tam öğrenemediği için onu diyor. İstediği gibi vuramadığı için antrenman başı.

Kanka valla nerde ne kullandı kimse anlamadı, neyi öğrendi falan hepsi dolandı birbirine. Smoker bilir belki dedim o da kararsız.
smoker bile eskiden net yorumlayıp kafada soru işareti bırakmıyordu artık o bile bu kadar hakim olmasına rağmen yorum yaparken buda olabilir şöylede olabilir diyor napsın adam. oda ya sorsak o bile tam açıklayamaz.

Ryou'yu tam uygulayamadığı için diyordu antrenman başı.

Şimdi baktım da kral hakiyle alakalı değil ryou hakiyi tam öğrenemediği için onu diyor. İstediği gibi vuramadığı için.
valla şimdi bakamıyorum da. ama dediğim şeyi luffy demiyordu hyo içinden geçiriyordu farklı birşey bu diye. belki udondayken olmuştur. uygun bi zaman bakarım tekrar. yanlışta hatırlıyor olabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık