Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen eski Sanji fanlarını görmemişsin. Şuan hiç biri yok, bırakmasalar o zaman gör hengameyi :d Zoro lobisi fazla eksilmedi hatta taze kanlar katıldı. Goda efendi bu sene sanji yılı dedi o sene Sanjiyi yerin dibine soktu sonra ne olduysa oldu Sanji fanları duman oldu :d
Sanji fanları yok olmaz . Sadece pusuda zamanlarının gelmesini bekler 😂 yanılmıyorsam spoiler yorumlarında bile sanjili bir bölümde mesaj rekoru kırılmıştı yada rekora yakın bir yazışma olmuştu 😂😂 he birde en çok oyla bölüm yıldızı seçilmişti reis 😂

Hawkins zaten 1v1de baya güçsüz çar. En ufak açığında killer kesti geçti. Cp0 ileri seviye haki biliyorsa hasar verebilir Kaido'ya ya da Killer Law gibi özel tekniği varsa.
Ben baya etkili olduğunu düşünmüyorum Killer'ın yaptığı saldırının her yapılan saldırı güçlü olmuyor çünkü bu mantıkla bütün kınlar Kaido'yu deşti yenilmesi lazımdı Kaido'nun. Deriyi geçince olay bitmiyor. Cp0 o saldırıyı yese tabi etkilenir ama aşırı koymaz. Belki yemez bile kaçar saldırıdan.
Drake'den benim de beklentim vardı beklentiyi karşılamadı.
Kaido normal hakiyle zarar görmüyorki ortak. Ya özellikli saldırı olmalı içten hasar veren (killerın yada lawın ki gibi ) yada kral hakili olmalı. Hani ileri seviye silahlanmayla zarar görecegini sanmıyorum .kın ların hasar mevzusuda oden muhebbetinden psikolojik travma gibi birşey olarak işlendi yoksa kinemonun falan kaidoya hasar vermesi buggy nin akainuyu yenmesinden daha imkansız bence 😂 . Cp 0 dan drakei yenen adam kendide baya hasar almıştı kan içindeydi. Ki bu drake queen den nerdeyse tek yedi zorodan kidden sağlam hasar almış apoya üstünlük kuramadı. Wanodaki bu drake i yendi diye bana killerdan güçlü gelmiyor cp0. Çünkü bi tarafta yonko karşıısna çıkmış sonra nova tokatlamış bir adam diğer tarafta tek başarısı numbers yenmiş adamla savaşıp kan revan içinde kalıp birde drake in gücünü övmüş adam şuana kadar gösterilenler.

Sanji fanları öldü mü? Bu yorumu beğeninde, öldük mü görsünler :a:

Sizce Sanji fanları ne zaman ölürler? Zoro fanları tarafından küçük görüldüklerinde mi? HAYIR!
Luffy fanları tarafından aşağılandıklarında mı? HAYIR!
Adminler tarafından ban yediklerinde mi? HAYIR!
SANJİ FANLARI, UNUTULDUKLARI ZAMAN ÖLÜRLER... - Dr. Kaidou

Biz ölmeyeceğiz, ortak.

- Sanji Fanları

Not: Mesaj düzenlerken hata verdi, ben de ek mesaj yazdım mecbur

Kaido normal hakiyle zarar görmüyorki ortak. Ya özellikli saldırı olmalı içten hasar veren (killerın yada lawın ki gibi ) yada kral hakili olmalı. Hani ileri seviye silahlanmayla zarar görecegini sanmıyorum .kın ların hasar mevzusuda oden muhebbetinden psikolojik travma gibi birşey olarak işlendi yoksa kinemonun falan kaidoya hasar vermesi buggy nin akainuyu yenmesinden daha imkansız bence 😂 . Cp 0 dan drakei yenen adam kendide baya hasar almıştı kan içindeydi. Ki bu drake queen den nerdeyse tek yedi zorodan kidden sağlam hasar almış apoya üstünlük kuramadı. Wanodaki bu drake i yendi diye bana killerdan güçlü gelmiyor cp0. Çünkü bi tarafta yonko karşıısna çıkmış sonra nova tokatlamış bir adam diğer tarafta tek başarısı numbers yenmiş adamla savaşıp kan revan içinde kalıp birde drake in gücünü övmüş adam şuana kadar gösterilenler.
Ryou haki bilen herkes Kaido'ya kılıç filan sokabilir. Özelliği içten hasar vermesi zaten hakinkn o yüzden kılıç cart curt sokabiliyorlar. Ha ama tabi kınların hasarı yetmiyor sadece ryou bilmek yetmiyor. Killer muhabbet de öyle anlık ryou kullanmış gibi bir şey o saldırıda
Cp0'daki elemanın maskesi sen kan gelmiş yani olabilir bence. Fazla zorlandığını düşünmüyorum yine de 1 2 saldırı yemiştir illaki.

Sizce Sanji fanları ne zaman ölürler? Zoro fanları tarafından küçük görüldüklerinde mi? HAYIR!
Luffy fanları tarafından aşağılandıklarında mı? HAYIR!
Adminler tarafından ban yediklerinde mi? HAYIR!
SANJİ FANLARI, UNUTULDUKLARI ZAMAN ÖLÜRLER... - Dr. Kaidou

Biz ölmeyeceğiz, ortak.

- Sanji Fanları

Not: Mesaj düzenlerken hata verdi, ben de ek mesaj yazdım mecbur
Sanji fanları akıllı olduğundan batan gemiyi erken terketti.Biz kaldık sadece. Yavaş yavaş bizde kaçarız artık :p

Ryou haki bilen herkes Kaido'ya kılıç filan sokabilir. Özelliği içten hasar vermesi zaten hakinkn o yüzden kılıç cart curt sokabiliyorlar. Ha ama tabi kınların hasarı yetmiyor sadece ryou bilmek yetmiyor. Killer muhabbet de öyle anlık ryou kullanmış gibi bir şey o saldırıda
Cp0'daki elemanın maskesi sen kan gelmiş yani olabilir bence. Fazla zorlandığını düşünmüyorum yine de 1 2 saldırı yemiştir illaki.
Kanka ben Kaidoya içten patlamalı haki ile zarar verileceğini sanmıyorum. Kral haki şart bence.

Yanlız yanlış hatırlıyorsam düzelt ama luffy ryou kral haki arası birşey kullanıyor diye söylemişti hyogura ama yinede kaido bu saldıılardan kaçmıyordu bile dogru düzgün hasar almadıgından , sonra lufyy kral haki olayını anlayıp öyle saldırmaya başlayınca kaido hasar almaya başladı ve hatta saldırıları savunmaya kaçınmaya başladı.killerın ki ise sonic birçeydi içten hasar veren bir saldırı yani law ın ki gibi özel ve killera has bir saldırıydı.
Cp0 drake dede cp0 zorlanmadıgını düşündüğüm orta zorlukta aldığını düşündüğümü söyledim zaten ama zorlanmasıda franky sasakidekide fraknyden daha çok zorlanmış gibi gözüküyordu gösterildiği panelde aldığı yaralar. Ama dediğim gibi ilerleyen süreçte şuan kilerda boşta cp0 da belki denk gelirler net bir çıkarım yaparız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık