Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro ve Sanji'ye gelince kırk takla atıyor Oda. Birinin vücudu karıncalanıyor, kemikleri kırılıyor. diğeri kılıçtan dayak yiyor. Luffy Oda Shop'a gidip seçmece yapıyor resmen.

Oda: -Geleceği görmek ister misin ?

Luffy: - Hmm. Ver babuş.

Oda : -İleri silahlanma?

Luffy: - Alıyım.

Oda: -Bu ikisini alana Kral Haki'yle gök yardırıp, saldırılarına ekliyoruz. Sadece yarı fiyatına.

Luffy: - İyi ama benim hiç param yok ki...

Oda: - AhahAHh dert etme canım Zoro'yu atarız yonkouların önüne. İksirle miksir yaparız onada bir şekil. Sanji'ye de fareyle duygusal bir flashback ayarladım. Her şey hesaplandı.

Luffy: Hehehe tamam Ben Korsanlar Kralı olaca.......

Aynı anda Oda iç ses: - Çok güzel havaya giriyor.Bayılıyorum bu kerataya yav...

Ben böyle yüzsüzlük görmedim.Diyor ki bahane için mi içiyorsun bak ondan yenildim demek için mi diyor Kaido’ya.Ulan Kaido’nun bu bahaneye ihtiyacı mı var kızı bile söyledi tutamıyor adayı çok hasar almış dedi Ama Lütfü’ye göre yenilgiye mazeret bulmak yol yapmak için içiyormuş.:hhh::hhh:Kaido’nun elinde bahane için binbir handikap varken söylediği laf tam yüzsüzlük. :D
Yalnız çok hasar aldığı için tutamıyor diye birşey söz konusu değil. İyi algı yapıyonuz he. Adayı tutmak için güç harcıyormuş gibi yorum yapmayın:/ Yamatonun demek istediği şey kuş kafesi ve oyuncak muhabbeti ile aynı. Kaido hasar aldığı için bulutları kayboluyor/güçsüzleşiyor. Yani bulutlara sürekli enerji verme gibi bir durum yok ortada. Kim uydurduysa sabahtan beri Luffy haterleri iyi ekmeğini yedi.

Zunesha Wano'yu hükümetten koruyacak

Bahsedilen meyve Law'ın Law uyanışıyla avantaj sağlıyacak.Linlin ruhlarını kontrol edemeyecek.Kid hasarı tanklayacak.

Yamato yeni tayfa üyesi , Hasır şapkalıların Oden'i. "Bu Aokoji'nin rakibi kim olcak ya?" sorusunun cevabı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık