Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidou şu haliyle bile luffy olmasa aşağıda ki savaşı tek başına bitirir. kaidoyu öyle bir hale sokuyorsunuz ki sanki beyaszsakalın karasakal karşısnda ki hali gibi birde oran verıyorsun %30 :oleyo: gidip ölçtün mü veya kaidomu söyledi ?
Zoro'ya bir iğne yapıp yukarı çıkarsınlar Kaido'nun feleğini şaşırıtır :ehe:

İçince zayıflamıyorum demiş buna böyle cevap veriyor çünkü normali öyle içen adam zayıflar yanlış düşünmemişiz.Kaido özel çıktı.Wb gibi içmek bana koymaz tarzı bir adammış o da.
Öyle dememiş.

Benimle ciddi ciddi 1v1 yapabilecek birini bulmuşum. Güçlü olduğunu kabul ediyorum. Kendimi güçsüz düşürecek bir şey yapmam diyor. Bu laftan iki anlam çıkar. Sizin kastettiginizin aksine adayı ucurmasi da gücünü düşürmüyordur. Ya da o etki ettiği için önümüzdeki bölümlerde o prangasından kurtulacak.

Ama eğer öyle bir sahne görmezsek bunun gücünü düşürmediği ,%100 netlik kazanacak.

Benim açımdan ikisi de olur. Kaido adayı sürüklemeyı bırakıp güç srtisi yaşarsa Luffy de ona karşılık verebilmek için yeni moda girer böylece hibrit moduna karşı nasıl base haliyle savaşıyor muhabbeti biter.

Ama böyle bir durum yasanmasa bile Kaido'dsn başka bir koz göreceğizdir. Eminim bu savaş böyle bitmez.

Adayı ucurması Kaido'nun gücünü düşürüyorsa çatıda olduğu savunulan karakterlerin fanları ne yapacak onu düşünün. En çok da Zoro fanları düşünsün.

Gücü mü zayıfladı acaba diye söylenen Yamato aynı sayfada Luffy için de "Zar zor ayakta duruyor." dedirterek Oda gerçekten de açık açık yazdı zaten. Okuyabilen gördü. Okuyamayan da kafese %99 bastı abiiii :)
Luffy kötü duruma sanki bana King Queen ile vs atarak, geldi. Kaido ezdi geçti. Kaido ile luffy yer değiştirsin, Luffy sırayla 9,kın novalar yamato ile vs atıp sonra Kaido ile oynasın.

İçince zayıflamıyorum demiş buna böyle cevap veriyor çünkü normali öyle içen adam zayıflar yanlış düşünmemişiz.Kaido özel çıktı.Wb gibi içmek bana koymaz tarzı bir adammış o da.
Wb ve Kaido gibi yonkolar kibirli adamlar, squardo kılıcından sonra Wb, handikap var deseler siz veletler kimsiniz deyip bu kılıç hiçbir şey diye hava atardı. Kaido ne diyecek, tüm ada ile uğraş sürekli öldüm bittim mi diyecek. Luffy ve Kaido diyaloğu bile handikabı anlayalım diye özellikle verilmiş.

Ben böyle yüzsüzlük görmedim.Diyor ki bahane için mi içiyorsun bak ondan yenildim demek için mi diyor Kaido’ya.Ulan Kaido’nun bu bahaneye ihtiyacı mı var kızı bile söyledi tutamıyor adayı çok hasar almış dedi Ama Lütfü’ye göre yenilgiye mazeret bulmak yol yapmak için içiyormuş.:hhh::hhh:Kaido’nun elinde bahane için binbir handikap varken söylediği laf tam yüzsüzlük. :D
-Mw'nin hayalindeki Kaido: Öldüm bittim lan bulutlara hakimin %99.9'unu bastım, vuruşları sinek ısırığı gibi olan çer çöplerle dövüştüm denizde kum bende bahane!

-Mangadaki Kaido: Güçlü olduğun için lanet velet, der ve yeni bir dövüş moduna geçer.

😌

-Mw'nin hayalindeki Kaido: Öldüm bittim lan bulutlara hakimin %99.9'unu bastım, vuruşları sinek ısırığı gibi olan çer çöplerle dövüştüm denizde kum bende bahane!

-Mangadaki Kaido: Güçlü olduğun için lanet velet, der ve yeni bir dövüş moduna geçer.

😌
Dof vs Lütfü'ye bir ve bir demiş adamlarsınız bizim ekip niye bu konuyu zorluyor anlamış değilim @Millennium Wizard @Daredewill olum kafayı mı yediniz siz :hhh:

Luffy Kaido'ya kral hakili yumruk vurmak için elini arkaya esnetirken yanlışlıkla çarpsa 9'unu birden hastanelik eder lan ne anlatıyon sen :ehe:
Luffy şimdiki gücüyle dediği adamlarla top gibi oynar.

Kaido'nun çatıdaki savaşı ciddiye almadığı, Roc Gatling'i nasıl blokladigindan belli.

Adam çatıda tüm darbeleri bilerek yemiş neredeyse. Zaten Ejder modu kum torbası modu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık