Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alakalı olmadığını biliyon. Zoro yenemeyeceğim diyordu yerde idi. Kılıç tam o sırada araya giriyor. Daha önce niye girmiyor? O savaş hızlıya geldi ama King'in hakkını en azından öncesinde öyle verdi. Enma olayları olmasa Zoro'nun yenemeyeceği hissettirildi.

Luffy kafasına yedi ama sonraki sahne hemen arkasından koşuyor. Alakası yok ya sahnelerin.
Yenemeyeceğini nereden biliyor ? Sen niye insanların aklından çıkmıyorsun ?

Neyse tamam. Dediğim gibi sana bir şey göstermeye çalıştım ama aynı inatçılığınla reddetmeye devam ediyorsun, devam et.

Ben böyle yüzsüzlük görmedim.Diyor ki bahane için mi içiyorsun bak ondan yenildim demek için mi diyor Kaido’ya.Ulan Kaido’nun bu bahaneye ihtiyacı mı var kızı bile söyledi tutamıyor adayı çok hasar almış dedi Ama Lütfü’ye göre elinde hiç bahane yok diye içiyormuş.:hhh::hhh:Kaido’nun elinde bahane için binbir handikap varken söylediği laf tam yüzsüzlük. :D
Siz sonrasında Kaido'nun ne dediğini okumadınız herbalde. Ondan niye bahsetmiyon yorumlamıyon.

Silinmiş Üye

Luffinin kaido karşısında ki sıkıntısı hız değildi saldırı gücü ve savunma olayıydı zaten hız meselesi nerden çıktı ?

Tüm adayı uçurdu la adam, 9 kın+ novalar üstüne yamoto derken ne yapsın? Şimdi sana göre eğer Kaido handikabı yoksa Shanksı falan yoldan geçerken alır, çünkü gücüne daha yeni adapte oluyor.

Adam zayıflayınca adayı tutamadı. Oda açık açık yazsın mı ne istiyorsunuz?
Gücü mü zayıfladı acaba diye söylenen Yamato aynı sayfada Luffy için de "Zar zor ayakta duruyor." dedirterek Oda gerçekten de açık açık yazdı zaten. Okuyabilen gördü. Okuyamayan da kafese %99 bastı abiiii :)

Ben böyle yüzsüzlük görmedim.Diyor ki bahane için mi içiyorsun bak ondan yenildim demek için mi diyor Kaido’ya.Ulan Kaido’nun bu bahaneye ihtiyacı mı var kızı bile söyledi tutamıyor adayı çok hasar almış dedi Ama Lütfü’ye göre yenilgiye mazeret bulmak yol yapmak için içiyormuş.:hhh::hhh:Kaido’nun elinde bahane için binbir handikap varken söylediği laf tam yüzsüzlük. :D
Luffy bu kucakta gezdiği halde o, son vuruşu yapsın yeter. Kazanan luffy diye inanacak milyonlar var. Luffy bile adamın handikabı görmüş, utanma belasına çamura yatıyor bananr ben kazandım sayarım diye yol yapıyor.

Ne göstermeye çalıştın bana?
Karakterlerin söylediklerini bile umursamadan kendi kendine bahaneler üretenler vardır demek istedim senin gibiler :ehe:

Şimdi biliyorum king ve Zoro olayı için aklında kurdukların sana çok mantıklı geliyor ama onun aynısı burada da yapılabilir. Özellikle konu 1v1 dövüş olacaksa hatta 10 misli yapılır.

Luffy bu kucakta gezdiği halde o, son vuruşu yapsın yeter. Kazanan luffy diye inanacak milyonlar var. Luffy bile adamın handikabı görmüş, utanma belasına çamura yatıyor bananr ben kazandım sayarım diye yol yapıyor.
Zaten filoyu miloyu etrafına topladığı müritleri hep 1 vs 1’de aldım diye kandırdı en son Morgans’ı bile inandırdı böyle böyle kk olacak.:D Çeviri hatası değilse Smoker salağa yatıyorsun demişti bir keresinde adam haklıymış.xD

Silinmiş Üye

Kaidou şu haliyle bile luffy olmasa aşağıda ki savaşı tek başına bitirir. kaidoyu öyle bir hale sokuyorsunuz ki sanki beyaszsakalın karasakal karşısnda ki hali gibi birde oran verıyorsun %30 :oleyo: gidip ölçtün mü veya kaidomu söyledi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık