Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy fanları bu luffy den mutluysa bir şey diyemeyeceğim. Kaido ile normal luffy denk dövüşüyor. Kata ile dövüştükten sonra boşa kaçmışlar, mom ile 2 kere vs atıp önce yenilip sonra onu da gömerdi. Hatta luffy maceralarda boşa vakit kaybetmiş, Shanks'ın yanına gidip sırayla adamlarıyla dövüşseymiş. Hızlı lvl kasma oyunu gibi.
Hiç dövüşmeden seviye atlayanların serisi OP'ta Luffy dövüşerek güçleniyor diye mi üzüleceğiz la? :artiz:

Luffy fanları bu luffy den mutluysa bir şey diyemeyeceğim. Kaido ile normal luffy denk dövüşüyor. Kata ile dövüştükten sonra boşa kaçmışlar, mom ile 2 kere vs atıp önce yenilip sonra onu da gömerdi. Hatta luffy maceralarda boşa vakit kaybetmiş, Shanks'ın yanına gidip sırayla adamlarıyla dövüşseymiş. Hızlı lvl kasma oyunu gibi.
Haklısın aslında shanks ile buluşup veya başka birinden kral haki kullanmasını öğrendiği bir arc arada olsaydı daha tutarlı olacaktı.Böyle çok saçma arc.Sadece luffy özelinde değil sanji zoro kid law hepsi için geçerli.

Kral hakiyi üst seviye kullanan adamların zaten artık daha üstüne çıkma gibi bir durumu yok ki. Zoro ne yapacak. İleri ileri kral haki öğrenmeyecek. Artık haki seviyesini arttıracak sadece. Bu seviyesi de uzun süreli kullanım şeklinde olacak. Zoro'nun King'e yaptığı saldırının Kaido'dan da baya kan alacağını biliyorum zaten ki ileri seviye kral haki kullanan adamların artık saldırı gücü namına bir güçlendirmeye gerek yok. Bir hakili yumruğun, bir kesişin ne derece hasar verdiğini görüyoruz. Bunu uzun süreli kullanabilmek en büyük güçlendirme olacak artık. Haki seviyesi de buna bağlanacak.

Haki ayrıca bir nevi depo gibi. Depon ne kadar büyükse ve doluysa o kadar güçlü oluyorsun. ve kullandıkça seni tüketen de bir şey. Bu Law'ın kısmı da buraya bağlanıyor. O kadar güçlüler ki, o kadar fazla hakileri var ki adamların yerini değiştiremiyor mesela. Luffy g4 kullanınca çok fazla haki harcıyor mesela. Bu gibi örnekler. Haki seviyeleri böyle belirlenecek bana göre.

Yıldırım olayı şu an için bana göre çok ciddiye alınacak bir şey gibi gelmiyor. Mesela Roger'in bu sahne ile Zoro'nun bu sahneye bakalım. Yıldırımdan baz alacaksak haki seviyelerini. Zoro ile Roger'in neredeyse çok yakın yıldırım boyutları. Ben diyebilir miyim ikisinin haki seviyeleri birbirine yakın. Belki Roger'da öyle bir haki var ki adam saatlerce tükenmeden dövüşüyor. Haki seviyesi de bana göre böyle belli olur. Yıldırımın olayı da benim için şu an saldırının ne denli güçlü ve büyük olduğu.

Edit. Çalışıyordum. Geç cevap verebildim.
Bu söylediklerine karşı çıkmıyorum zaten. Zoro'nun King'i yenmesinin sebebi de çok fazla kral haki kullanması, ne kadar fazla kullanırsan o kadar çok limitini harcarsın. Bu bölüm Kaido ve Luffy dövüşüyor ve sınırlı kullanıyorlar haliyle koruyorlar hakilerini ki mantıklı olan da bu. Bölümdeki olaylara laf etmemin sebebi spoilerdi ve ilk söylediğim şeyin hala arkasındayım ortada o kadar büyütülecek bir şey göremedim.
Yav adamlar kral hakili saldırılarını birbirine vuruyorlar ne demek nerede temas halinde ortadaki alan boşluk işte sonrasında birbirlerine vuruyorlar zaten nasıl ileri seviye haki yok orada?Birinin sopasında ötekinin yumruklarında sopa ve yumruk çarptığı alan ortası.Ortada ne var duvar mı var o zaman o boşluk ne?
Kral haki kullanmıyorlar diyen yok ya, niye anlamıyorsun inatla. Kral hakiyi elbette kullanıyorlar. Ben spoileri okurken aklımdaki çarpışma bu değildi diyorum, normal bir bölüm olmuş kafaları tokuşturma sahnesi hariç. O sahne güzel. Bunun neresine yükseliyorsunuz bana anlatın da bileyim xD

Not: Lütfü gearları kullanıyor ve gear4'e girmesi onun için son koz olmalı çünkü hakisini ne kadar çok kullanırsa o kadar kötü olacak. İşi bitiremezse yine birilerine muhtaç kalabilir :ehe:

Hiç dövüşmeden seviye atlayanların serisi OP'ta Luffy dövüşerek güçleniyor diye mi üzüleceğiz la? :artiz:
Wb basamakları hızlı çıktın diyordu Shanks için, şimdi luffy ise asansör ile çıktı ortada basamak falan kalmadı. :d Kaido bunu dövdükçe güçlendi ve luffy hiç olmadığı kadar rahat, Kaido katalizör görevi görüyor.

Sen yıllarca bu anı mı bekledin?

Bu söylediklerine karşı çıkmıyorum zaten. Zoro'nun King'i yenmesinin sebebi de çok fazla kral haki kullanması, ne kadar fazla kullanırsan o kadar çok limitini harcarsın. Bu bölüm Kaido ve Luffy dövüşüyor ve sınırlı kullanıyorlar haliyle koruyorlar hakilerini ki mantıklı olan da bu. Bölümdeki olaylara laf etmemin sebebi spoilerdi ve ilk söylediğim şeyin hala arkasındayım ortada o kadar büyütülecek bir şey göremedim.

Kral haki kullanmıyorlar diyen yok ya, niye anlamıyorsun inatla. Kral hakiyi elbette kullanıyorlar. Ben spoileri okurken aklımdaki çarpışma bu değildi diyorum, normal bir bölüm olmuş kafaları tokuşturma sahnesi hariç. O sahne güzel. Bunun neresine yükseliyorsunuz bana anlatın da bileyim xD

Not: Lütfü gearları kullanıyor ve gear4'e girmesi onun için son koz olmalı çünkü hakisini ne kadar çok kullanırsa o kadar kötü olacak. İşi bitiremezse yine birilerine muhtaç kalabilir :ehe:
Adamlar dağı taşı yarıyor haki çarpıştırıp etkilenmeyen bi sensin.Neyse yine muhtaç olursa o zaman bakarız hikayeye göre.Olmadı bi iğnede luffyr yaparlar nolcak :ehe:

Wb basamakları hızlı çıktın diyordu Shanks için, şimdi luffy ise asansör ile çıktı ortada basamak falan kalmadı. :d Kaido bunu dövdükçe güçlendi ve luffy hiç olmadığı kadar rahat, Kaido katalizör görevi görüyor.

Sen yıllarca bu anı mı bekledin?
Oden gibi göz kanatan tipler ve serinin çok hızlanması Wano'yu ve OP'u düşürdü düşürmesine de Luffy kötünün iyisi Selo ben ne yapayım? :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık