Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka meyvenin özel olduğu sinyalini verince, herkes bir an da lastikçi olmuş.

Forumlarda hangi meyveyi yemek isterdiniz tarzı anketler de, kimse Gomu Gomuya tenezzül etmiyordu. Şimdi deprem, Magma meyvesiyle karşılaştırılıyor. O kadar meyve varken Luffy'e lastik vermiş diye de gömülüyordu.

Ürün pazarlama böyle bir şey işte:D

Gerçekten deliriyorum artık ben. Bu sitenin yöneticileri nerede? Hadi meyve tartışmalarını anlıyorum spoiler konusu oldu ama gerçekten anlamıyorum kaç sayfa Akainu vs WB konuşulmuş. Hiç uyarılmadı bu arkadaşlar gerçekten anlamıyorum. Ulan girip iki yorum okumak istiyorum WB vurdu Akainu ya yerin dibine soktu denmiş. Ulan spoiler yorum sayfası burası. Aloooo noluyor? Geç genel tartışmaya orada tartış. Burası buranın yeri değil diye biliyorum ben. Yahut Akainu WB vs si ile ilgili bir spoiler mi geldi de benim haberim yok. Ben farklı gezegende miyim noluyor?

Hayır gözümden kaçan bir şey varsa nolur birisi açıklasın. Özrümü dilerim.
Şimdi bu eleştiriye maruz kalan kişi ben oluyorum çünkü WB nin akainuyu ne duruma soktuğunu ilk ben yazdım ancak benim mesajıma bakmadan önce ilk mesaja bakman lazım.....

Olayın ilk mesajı meyve uyanışı ile alakalı bir durumdu... bu haftanın spoilerinda da meyve ile ilgili durumlar var...

Tam olarak bu mesaj

Meyve uyandırmayı şimdi kullanırsa Amiral'e ne kullanacak? Diye yazdı bir arkadaş....

Bu mesajada ben zaten yonkoular daha güçlü amiral kim oluyor dedim kısaca !!! Ama iş biraz uzadı orası ayrı konu tabiki...Aslında spoiler ile alakalı bir durum yani...

Lastik meyvesini ilk 10'a bile sokmam abi
O kadar çöp bir meyve. Herhangi bir kılıç ustasına hatta Buggy'e bile rastgelseniz tokat manyağı eder sizi. Luffy gibi plot armor ve özenle seçilmiş düşmanlar olmadan East Blue'dan bile çıkamazsınız .d

Lastik meyvesini ilk 10'a bile sokmam abi
O kadar çöp bir meyve. Herhangi bir kılıç ustasına hatta Buggy'e bile rastgelseniz tokat manyağı eder sizi. Luffy gibi plot armor ve özenle seçilmiş düşmanlar olmadan East Blue'dan bile çıkamazsınız .d
Garp'ta meyve gücü var mı bilmiyorum ama lastik meyvesi için en uygun olacak kişi Garp bence. Adam zaten çıplak el ve yumruklarıyla dövüşüyor bir de elephant gun yapsa ne olur kim bilir. :) Belki Luffy de ondan bir şeyler kapmıştır.

Her alıntında komik olduğunu vurguluyorsun. Aynı anda bu meyve iyi bir meyve değil diyorsun. Dahada bir şey demeyeceğim sana.

1 meyveyi 2 kullanıcıdan görmüşüz daha ne göreceğiz ? Burada Deprem Meyvesi güçsüz demiyoruz. Vücudunu bir forma sokmuyor lastik gibi ya da Buggy'nin meyvesi gibi. Bu başka bir tür Paramecia. Depremi kendi vücudu dışında uygulayabiliyor. Bu durum meyve için kısıtlı bir kullanım alanı sunuyor. Her rakip yumruk yumruğa çarpışacak diye bir şey yok bu seride. Biri çıkar atar lazeri yamulup kalır.

Katakuri, Crocodile, diğer logialar çok rahat dalar deprem meyvesi kullanısına. WB'ye dalamazlar.
Sen öyle diyorsan öyle olsun ne diyelim depremle lastik kıyaslıyorsun.

Garp'ta meyve gücü var mı bilmiyorum ama lastik meyvesi için en uygun olacak kişi Garp bence. Adam zaten çıplak el ve yumruklarıyla dövüşüyor bir de elephant gun yapsa ne olur kim bilir. :) Belki Luffy de ondan bir şeyler kapmıştır.
Luffy Garp'tan eğitim almış haliyle East Blue'dan zor çıktı. Lastik meyvesi gibi dezavantajı bol meyveye güçlü diyenler eğitimli Luffy + ryou + kral haki kombosuna ek olarak düşünüyorlar hep .d sanki One Piece evreninde herkes Monkey D. ailesinden geliyormuş gibi .ss

Bu efsane olan(!) meyve eğer bize gösterilen bir meyveyse muhtemelen ismini tam yakıştıramayacağımız, bu da olur hatta daha uygun olur diyebileceğimiz bir meyvedir. Meyveden özellikle şu sıralar bahsetmeleri görmediğimiz bir meyve olduğu izlenimi bıraktı bende. Dragon'un varsa meyvesi olabilir ya da henüz görmediğimiz bir kişinin meyvesidir. Verilecek ara öncesi millete kafayı yedirtecek bir şey daha verdi Oda emmi.

Mangaka meyvenin özel olduğu sinyalini verince, herkes bir an da lastikçi olmuş.

Forumlarda hangi meyveyi yemek isterdiniz tarzı anketler de, kimse Gomu Gomuya tenezzül etmiyordu. Şimdi deprem, Magma meyvesiyle karşılaştırılıyor. O kadar meyve varken Luffy'e lastik vermiş diye de gömülüyordu.

Ürün pazarlama böyle bir şey işte:D
Luffy meyve özel diye yıllar önce sohbeti yapıyorduk ama lufyciler kabul etmiyordu. Yumruk bile atamadı yıllarca diye savunuyorlardı. 5 yıl öncesinin mesajlarına bakabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık