Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sadece saldırı gücü veren bir meyve.Beyazsakalda değil normal bir insan evladı kullansa bu kadar güçlü görünmezdi. Savunma,hız ve saldırı hasarı veren kaç tane meyve var lastik gibi ? Sen buna cevap ver asıl.
Savunma dediğin şeyi arlongun dışı bile geçiyor, hız dediğin şeyi hadi senin gibi düşünelim normal insan yese hız diye birşey göremeyiz çünkü meyve olan hızı arttırıyor ki bunuda düşünmek lazım, saldırı gücü veriyor demişsin kahkaha attım bir meyve ile ilk önce yumruk atmasını öğrenmesi ardından bunu olabildiğince hızlı yapabilmesi ve bunun üstüne açık vermemesi lazım. gura gura meyvesini kime verirsen ver yumruğu havaya koydumu tamamdır.

Sadece saldırı gücü veren bir meyve.Beyazsakalda değil normal bir insan evladı kullansa bu kadar güçlü görünmezdi. Savunma,hız ve saldırı hasarı veren kaç tane meyve var lastik gibi ? Sen buna cevap ver asıl.
Sadece saldırı derken? Savunma da veriyor. Magmayı bile durduruyor. Buz içinde kalınca buzu parçalıyor. Dev koramiral balta ile saldırınca da wb elini deprem kaplayarak savundu balta parçalandı. Hem saldırı hem defans anlamında müthiş bir şey. Üstelik şok dalgalı ve içeriden hasar verdiği gibi, şok dalgasını ileri doğru gönderebiliyor da. Düşün üzerine magma geliyor, deprem dalgası gönderiyorsun durduruyor. Bariyer meyvesi gibi. Üstelik defans yaparken aynı anda saldırı da yapıyor.

Gerçekten deliriyorum artık ben. Bu sitenin yöneticileri nerede? Hadi meyve tartışmalarını anlıyorum spoiler konusu oldu ama gerçekten anlamıyorum kaç sayfa Akainu vs WB konuşulmuş. Hiç uyarılmadı bu arkadaşlar gerçekten anlamıyorum. Ulan girip iki yorum okumak istiyorum WB vurdu Akainu ya yerin dibine soktu denmiş. Ulan spoiler yorum sayfası burası. Aloooo noluyor? Geç genel tartışmaya orada tartış. Burası buranın yeri değil diye biliyorum ben. Yahut Akainu WB vs si ile ilgili bir spoiler mi geldi de benim haberim yok. Ben farklı gezegende miyim noluyor?

Hayır gözümden kaçan bir şey varsa nolur birisi açıklasın. Özrümü dilerim.
Smoker kaç kere söyledi spoiler yorumlarında insanlar konuşuyor makara yapıyor kimisi kavga ediyor vs vs ama bölüm yorumlarında kimse birşey yapmasın dendi ki yapılmıyorda.Yani ne spoiler geldi de tartışıcan zaten kimisi fake çıktı ordan tartışma fırladı gitti baştan fake spoiler atanlara söylenmen lazım.Şu malum şahıs banlandığından beri ne saldırdınız abi modlara yada tesadüf mü diyelim artık bilmiyorum ama o adam haketti.Biraz sakin olun bırakın insanlar eğlensin.Meyve konusu açıldığı için adamlar kıyas yaptı wbnin meyvesiyle derken karışmış biraz ne var bunda bu kadar anlamıyorum cidden.

Savunma dediğin şeyi arlongun dışı bile geçiyor, hız dediğin şeyi hadi senin gibi düşünelim normal insan yese hız diye birşey göremeyiz çünkü meyve olan hızı arttırıyor ki bunuda düşünmek lazım, saldırı gücü veriyor demişsin kahkaha attım bir meyve ile ilk önce yumruk atmasını öğrenmesi ardından bunu olabildiğince hızlı yapabilmesi ve bunun üstüne açık vermemesi lazım. gura gura meyvesini kime verirsen ver yumruğu havaya koydumu tamamdır.
Fanlıktan artık söyleneni anlamayacak duruma gelmişsin. Savunma namına hiç bir şey katmayan bir meyve deprem meyvesi. Beyazsakal'ın savunma gibi bir ihtiyacı olmadığından büyütülüyor. Örneğin gen uyanışı öncesi Sanji yese deprem meyvesini über bir saldırı gücü olurdu. Ama dayanıklılık mevzu olduüunda bildiğin karabacak işte.

Lastik hızlanma ve hızla birlikte saldırı gücü verme potansiyeline sahip. Bunu Luffy değil başka birisi yeseydi keşfedemeyecekmiş gibi konuşmayın. Depremde böyle bir potansiyel yok. Saf saldırı gücü.

Seride hangi meyve kullanıcısının, meyvesiyle ilişkisini baştan sona gördün ? Sadece Luffy.

Kahkaha falan atmışmış. Ya bırak dön kendine gül.

Luffy'nin meyvesi gerçekten umurumda değil. Seri Luffy=J.boy Bb=Xebec paralelinde işlenmeye başladığından beri Luffy gözümden şelaleden düşen BM gibi, gökyüzü adasından yere çakılan Kaido gibi prim kaybetmeye başladı. Oysaki önceden ne çok severdim. Neyse...

Sarın ileri, Roronoa Zoro'nun ayıldığı zamana gelelim. Zaten seri ancak reyisin ayık olduğu zamanlarda AKIYOR :a:
Yalan söylemeyi hiç beceremiyorsun reis zorlama istersen luffy gözünden düşmüş falan ne zaman gözündeydi luffy yatıp kalkıp varsa yoksa zoro ve kılıç.Milletin yanı başında su olur gece sizde kılıç var diyorlar doğru mu :ehe:

Sadece saldırı derken? Savunma da veriyor. Magmayı bile durduruyor. Buz içinde kalınca buzu parçalıyor. Dev koramiral balta ile saldırınca da wb elini deprem kaplayarak savundu balta parçalandı. Hem saldırı hem defans anlamında müthiş bir şey. Üstelik şok dalgalı ve içeriden hasar verdiği gibi, şok dalgasını ileri doğru gönderebiliyor da. Düşün üzerine magma geliyor, deprem dalgası gönderiyorsun durduruyor. Bariyer meyvesi gibi. Üstelik defans yaparken aynı anda saldırı da yapıyor.
Lastik gibi yediği darbeyi belli bir oranda absorbe eden bir savunma vermiyor ama. Saldırıyı karşılayabildiğin sürece savunuyorsun. Örneğin; Deprem meyvesini Luffy yese bu zamana kadar ki hangi arc bossunu yenebilirdi ? Katakuri'yi yada Crocodile'ı yenebilir miydi sence ? (Katakuri karşısında, Zoro kadar dayanıklılığı olduğunu varsayabilirsin).

Fanlıktan artık söyleneni anlamayacak duruma gelmişsin. Savunma namına hiç bir şey katmayan bir meyve deprem meyvesi. Beyazsakal'ın savunma gibi bir ihtiyacı olmadığından büyütülüyor. Örneğin gen uyanışı öncesi Sanji yese deprem meyvesini über bir saldırı gücü olurdu. Ama dayanıklılık mevzu olduüunda bildiğin karabacak işte.

Lastik hızlanma ve hızla birlikte saldırı gücü verme potansiyeline sahip. Bunu Luffy değil başka birisi yeseydi keşfedemeyecekmiş gibi konuşmayın. Depremde böyle bir potansiyel yok. Saf saldırı gücü.

Seride hangi meyve kullanıcısının, meyvesiyle ilişkisini baştan sona gördün ? Sadece Luffy.

Kahkaha falan atmışmış. Ya bırak dön kendine gül.
Bi daha baktım yine sana gülüyorum. Luffyde gördüğünü kendin söylüyorsun eeee ? Diğer meyvelerde bu tarz özelliklerin olup olmamasına ne diyorsun? Bak enel logia kullanıcısı iken luffynin gear4 benzeri bir güç kullanıyor (gözlem+meyveyi) gura gura meyvesinde böyle şeylerin çıkmayacağını kim söylüyor nasıl bu kanıya varıyorsun ? Komik geliyor yazdığın şeyler bu adam sırf arlongu yenmek için bile kendini adama yem yapıyor komik olmayın bu meyve iyi bir meyve değil sırf luffyde diye güçlü göstermeye çalışmayın meyve güçlü ise senin dediğin gibi nasıl gura gura WBde güçlü ise luffynin meyvesi de luffyde güçlü bir ucundan tutup boşuna çevirme çok komik duruma düşüyorsun.

Lastik gibi yediği darbeyi belli bir oranda absorbe eden bir savunma vermiyor ama. Saldırıyı karşılayabildiğin sürece savunuyorsun. Örneğin; Deprem meyvesini Luffy yese bu zamana kadar ki hangi arc bossunu yenebilirdi ? Katakuri'yi yada Crocodile'ı yenebilir miydi sence ? (Katakuri karşısında, Zoro kadar dayanıklılığı olduğunu varsayabilirsin).
Hocam ne gördün deprem meyvesinde bu kadar bilgi sahibisin.Yani yıkıcı gücü olduğunu gösterdiler az biraz yok ada yıkar tsunami yapar falan akainuya vurdu adam çıktı geldi tekrar.Belki savunma kısmıda vardır belli olmaz bu işler daha karasakalda işlenicek.Gerçi o da normal değil wb gibi.Madem bu kadar saldırı gücü veriyordu arlongu bile yenemiyorsa neyi tartışıyorsunuz bu kadar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık