Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güçlü bir şey olsun da ben de geçmişle bağdaştırıp bağdaştırmadığına pek önem vermiyorum.
Meyve uyandırmanın bu arc'ta gerekli olduğunu sanmıyorum. Luffy zaten şuan meyveyi uyandırmadan göze göz gidebiliyor. Luffy şuan cidden bambaşka bir seviyede. Ama bizim tarafa bir yardım gelmesi gerekiyor, Kid ve Law BM'yi tutamaz. İşin içine Dünya hükümeti girdi ama bu bizi zaten negatif yönde etkileyecek bir olay. Ben Dragon'u ya da Karasakal'ı bekliyorum.

Meyve uyandırmanın bu arc'ta gerekli olduğunu sanmıyorum. Luffy zaten şuan meyveyi uyandırmadan göze göz gidebiliyor. Luffy şuan cidden bambaşka bir seviyede. Ama bizim tarafa bir yardım gelmesi gerekiyor, Kid ve Law BM'yi tutamaz. İşin içine Dünya hükümeti girdi ama bu bizi zaten negatif yönde etkileyecek bir olay. Ben Dragon'u ya da Karasakal'ı bekliyorum.
İyi gidiyor savaşıyor hala ama ilk çıkardığında aldığımız etki aradan geçen onca zaman sonunda eridi. Savaştan büyük yıkım görmemiz lazım bu da sanki hakiyle olacak iş gibi gelmedi bana o yüzden meyvelerden bir şey beklemeye başladım.

Zunesha'nın onigashima'da devam eden savaşa katılacağını düşünmüyorum ama bunun yerine Wano'nun hükümete karşı koruyucusu olacak ve gemilerini Jack'e yaptığı gibi uçuracak.
Lucci köpeğinin zuneshadan jack gibi tek yediğini görmek güzel olur. Jack balık adam diye suyun altından kurtulabildi aynısı lucci için geçerli değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık