Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis Sen ne diyorsun bu işe? 5 Kadimin bile kudurduğu bir meyve uyanışını geçmişe bağlar mı? Umarım böyle bir senaryo olmaz...

Beklenen şahsiyetin her durumda dünyayı kasıp kavurması ve düzeni ne olursa olsun yıkması senaryosu daha tatlıyken gidip bunu Gomu Gomu'ya bağlaması saçma olmaz mı?

Gomu Gomuyla bile demek varken, Gomu Gomu sayesinde olursa sıkıntı...

İmkansız demesinin sebebi rotası dışına kendi iradesiyle çıktığı için olabilir mi? Zunishadan haberlar demek ki ve lanetlendiğini ayrıca hep aynı düzlemde gittiğini biliyorlardır belkide. Şimdi yön değiştirip kendi iradesiyle gidince ne alaka olmuş olabilirler.

Eğer böyle birşey olursa ki adayı Zunishanın üstüne indirecek demektir ODA...
Miyagi filin belli bir yere gittiğini söylemişti, ama bilemiyorum.

@Alpamis Sen ne diyorsun bu işe? 5 Kadimin bile kudurduğu bir meyve uyanışını geçmişe bağlar mı? Umarım böyle bir senaryo olmaz...

Beklenen şahsiyetin her durumda dünyayı kasıp kavurması ve düzeni ne olursa olsun yıkması senaryosu daha tatlıyken gidip bunu Gomu Gomu'ya bağlaması saçma olmaz mı?

Gomu Gomuyla bile demek varken, Gomu Gomu sayesinde olursa sıkıntı...
Ben meyveden bahsediyorlar diye düşünüyorum. Luffy'nin meyvesi gözümde su an çok etkisiz. Öyle ki kral haki ve ileri kralı haki taşıyor şu an Luffy'i. Kaido karşısında mod felan hiçbirine girdiğini görmedik. Meyveye itibar kazandıracak. Ama Oda bunu en büyük silah haline getirmez. Benim beklentim meyve ile güçlü şeyler ortaya çıkarabilmesi. Hakiye bel bağlamadan.

Ayrıca Moruklsrin orada çekindiği şey meyvenin uyanışı değil de uyanışının ne manaya geldigi. Orada çekilen yüzyıllardır engel olmaya calistiklsri şey işte.

O geliyor. Hesabı kesecek kişi.:D Onun alametlerinden biri gerçekleşiyor.:D

Ben meyveden bahsediyorlar diye düşünüyorum. Luffy'nin meyvesi gözümde su an çok etkisiz. Öyle ki kral haki ve ileri kralı haki taşıyor şu an Luffy'i. Kaido karşısında mod felan hiçbirine girdiğini görmedik. Meyveye itibar kazandıracak. Ama Oda bunu en büyük silah haline getirmez. Benim beklentim meyve ile güçlü şeyler ortaya çıkarabilmesi. Hakiye bel bağlamadan.

Luffy'nin meyvesi gayet kullanışlı bir meyve.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık