Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi gidiyor savaşıyor hala ama ilk çıkardığında aldığımız etki aradan geçen onca zaman sonunda eridi. Savaştan büyük yıkım görmemiz lazım bu da sanki hakiyle olacak iş gibi gelmedi bana o yüzden meyvelerden bir şey beklemeye başladım.
Meyve uyandırmayı şimdi kullanırsa Amiral'e ne kullanacak? Şimdi Kral Hakiyi iyice benimseyecek son savaşta meyve uyandırması olmalı. Element tabanlı saldırılar çok sıkıntı hele ki Akainu gibi bir adam savaş alanını Lav yapsa, Guts diyerek kurtulamaz bu sefer :D

Meyve uyandırmayı şimdi kullanırsa Amiral'e ne kullanacak? Şimdi Kral Hakiyi iyice benimseyecek son savaşta meyve uyandırması olmalı. Element tabanlı saldırılar çok sıkıntı hele ki Akainu gibi bir adam savaş alanını Lav yapsa, Guts diyerek kurtulamaz bu sefer :D
Başbuğum meyvesini uyandırıp bu dediğini yaptığında Luffy kolbastı oynamaya başlar magmaya değmemek için.:ehe:

Luffy yüksek sıcaklıkla ateş oluşturabildiği gibi belki statik elektrik de oluşturabilir. Belki meyve uyanışıyla birlikte ekrafındaki nesnelerle birlikte statik elektrik de oluşturabiliyordur. :gamyon:

Akainu ile savaş yapacak kişi Zoro.King savaşında hatırlarsan magma kadar sıcak saldırının içinden geçmişti.

Luffy reisin hedefi daha büyük.O direk Im-Sama ile vs atacak.

Lastikten ne tür güç açığa çıkartırım diye kafayı oynattı bu oda efendi. Yeri gelince OP dünyasındaki dinamikler gerçek dünyadaki gibi olmaz diye Enel gibi birinin gücünü kısar. Ama lastik meyvesinin maşallahı var, olmayacak şeylerin hepsi oluyor. Bu lastiğin dezavantajı da olmalı. Google'ye lastik ne kadar dayanır yazdım;

Lastiklerin kullanım ömrü genellikle 50.000 km ya da 5 yıl sürüyor. Elbette kullanım durumuna bağlı olarak bu süre artıp azalsa da ortalama olarak bu zaman zarfında lastiklerin değiştirilmesi gerekiyor. Ancak bazı durumlarda araç kullanımı az olsa dahi lastiğin değişmesi gerekebiliyor

Bu luffy rahat 30-40 bin km yapmıştır. O vites arttırmalar filan lastiğin ömrünü daha da azaltmıştır. Luffy, Roger gibi KK olduktan sonra ömrünün az kaldığını öğrenecek büyük ihtimalle.

Yalnız Yonkoularin amirallerden daha güçlü olduğu Marinford savaşında belli oldu.... Beyazsakala karşı bütün filo ordaydi..... Akainu ile dövüşlerinde de bariz bir şekilde beyazsakal öndeydi.... Shanks gelince de herkez sus pus oldu... Yonkoular bariz bir şekilde amirallerin ustundeler bence. O yüzden yonkoulardan sonra amiraller için extra bir güç açmasına gerek yok bence. Yonkou indiren bir adam amiralleride rahatça yenebilir diye düşünüyorum...

Yalnız Yonkoularin amirallerden daha güçlü olduğu Marinford savaşında belli oldu.... Beyazsakala karşı bütün filo ordaydi..... Akainu ile dövüşlerinde de bariz bir şekilde beyazsakal öndeydi.... Shanks gelince de herkez sus pus oldu... Yonkoular bariz bir şekilde amirallerin ustundeler bence. O yüzden yonkoulardan sonra amiraller için extra bir güç açmasına gerek yok bence. Yonkou indiren bir adam amiralleride rahatça yenebilir diye düşünüyorum...
Goroseiler Yonkou seviyesinde olabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık