Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümde Luffy buna benzer bir vuruşla Kaido'nun işine bitirse de biz de rahat etsek artık :d

Oda'ya tembel diyecek kişi yoktur aramızda diye düşünüyorum, sorun sürekli sonuçsuz bölümler çizip final dövüşlerini oldu bittiye getirmesi. Koca arc Wano marabalarının dramı ve dövüşlerdeki bakışmalarla geçti. Sonra komutanlar isimli saldırı bile yapmadan tek yiyor.
Bm off panel düşerse infilak ederim.

Ara mevzusu tartışlmış bende bişey söyliyeyim. Oda wsj arasında ara vermiyor spoiler'ın erken gelmesi bundan kaynaklı, 1037 bölümle beraber oda 3 bölüm aralıksız cıkarmış oldu ve şimdi her 3 bölümde olduğu gibi olağan iznini kullanıyo. wsj aralarında mangakalar ara vermez dergi yine basılır spoilerın erken gelme nedeni de budur zaten.

Ara mevzusu tartışlmış bende bişey söyliyeyim. Oda wsj arasında ara vermiyor spoiler'ın erken gelmesi bundan kaynaklı, 1037 bölümle beraber oda 3 bölüm aralıksız cıkarmış oldu ve şimdi her 3 bölümde olduğu gibi olağan iznini kullanıyo. wsj aralarında mangakalar ara vermez dergi yine basılır spoilerın erken gelme nedeni de budur zaten.
Sorun şu Oda zaten ara vermişti.1 bölüm çıktından sonra niye ara verecek .Bu aralar insanların modunu, hayat enerjisini çalıyor sıkıntı bu.Yetmezmiş gibi birde yıldız karakterleri dandik dandik bölümlerle tek yediriyor. Aslında belkide en büyük sorun bu ...

Sorun şu Oda zaten ara vermişti.1 bölüm çıktından sonra niye ara verecek .Bu aralar insanların modunu, hayat enerjisini çalıyor sıkıntı bu.Yetmezmiş gibi birde yıldız karakterleri dandik dandik bölümlerle tek yediriyor. Aslında belkide en büyük sorun bu ...
Ben mi yanlış anladım üstteki yorumu.. Oda ara vermiyor o bölümü hazırlıyor ve dergi ara verdiğinden bölüm yayınlanmıyor. Yani Oda totalde 1 ay içerisinde 1 hafta ara vermiş oluyor. O kadarı da hakkıdır. Boş bölüm çıkarması ayrı mevzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık