Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zoro luffy sanji bitti şimdi ara ları mı tartışıyoruz :) valla yazar ayda bi seferde olsa ara vermeli adamın işi kolay değil , arayla ilgili söveceksek yapımcı yayıncı firmaya kuruluşa sövmek lazım.
Yazar o haftaya içeriği hazırlamışken yayınlayan niye bekletiyor diye . Ki resmi olarak zaten bu hafta yayınlanan bölüm (geçen bölüm) var haftaya da bir bölüm yayınlanacak(beklenen bölüm) . Hani 2 hafta bölüm yayınlayıp bir hafta ara kullandı diye yazarı ayıplamak yazara kızmak yanlış bence.

Basitçe ego Soda'da ki. One Piece dışında yığınla manga var kimse Oda kadar ara vermiyor. Japon okuyucular yeterince cezalandırıyor zaten son zamanlarda ki satışlara bakarsak, serinin sözde en önemli arclarından biri bu arc. Bu sene önce ki senelere oranla daha çok bölüm çıktı sanırım satışlardan kaynaklıdır net.Japon halkı çalışkandır ve onurludur Soda değildir. :)
Her şeyi geçtim de dergide hangi serinin mangakası 1000+ bölüm yayınlamış. Bu sürenin vermiş olduğu mental ve fiziki yorgunluğu kıyaslayabileceğin kaç mangaka var?

Şu videoya bir bakalım .Zoro zayıf bir denizci sayılabilecek T bone ile savaşıyor. Buradaki savaş , gerilim son hamle mükemmeldi.Sanırım biz bunu özledik . Zoro nun savaştığı adamlar içinde en keyif aldığım bu sahneydi.Gerçi animatörler bunu bu hale getirdi diyebiliriz.Daha ortada haki meselesi yok birde. Adam mükemmel iş çıkarmış.

Oda’nın bölüm çıkartma takvimi ile ilgili konuşulanlar açıkçası benim açımdan saçma. Çünkü yıllardır adamın bir takvimi var: Bu da 4 bölüm 1 ara istisnalar dışında hep böyle ilerlemiştir. Arada derginin arası olduğu zaman onları da kullanmıştır ki o da hakkıdır bence. Bununla beraber yılbaşında ve Golden Week haftası döneminde dergiden kaynaklı olarak ekstra aralar olmaktadır. Sanki bu aralar yeni bir şeymiş gibi her sene ısıtılıp ısıtılıp tartışılması çok saçma cidden…

Oda şöyle 1 ay kafa tatiline çıkıp kendine gelsin. Bu tür şeylerde motivasyon önemlidir bence. Hem tatilde kafasına yeni fikirler de gelebilir. Wano'nun vasatlığını anlayıp belki daha farklı şekilde bir kurgu değişikliğine bile gidebilir. Açıkçası ben vasat kurgudan ziyade eğer iyi olacaksa 1 ay da 1 bölüm çıksın bana yeter. Maksat kaliteyi korumak. Bunun benzerleri var. One Punch Man, Berserk vs.. OP'un çizerliği eğer adama çok yük bindiriyorsa çizmeyi bıraksın hikayeye odaklansın, savaşlara odaklansın. Wano başladı başlayalı bir tane kaliteli vs izleyemedik...

Oda şöyle 1 ay kafa tatiline çıkıp kendine gelsin. Bu tür şeylerde motivasyon önemlidir bence. Hem tatilde kafasına yeni fikirler de gelebilir. Wano'nun vasatlığını anlayıp belki daha farklı şekilde bir kurgu değişikliğine bile gidebilir. Açıkçası ben vasat kurgudan ziyade eğer iyi olacaksa 1 ay da 1 bölüm çıksın bana yeter. Maksat kaliteyi korumak. Bunun benzerleri var. One Punch Man, Berserk vs.. OP'un çizerliği eğer adama çok yük bindiriyorsa çizmeyi bıraksın hikayeye odaklansın, savaşlara odaklansın. Wano başladı başlayalı bir tane kaliteli vs izleyemedik...
Wano'yu bitirdikten sonra yapsa güzel olur aslında. Finali düşünecek bol bol zamanı olur hem

KIZZARU

eğer bu bölüm Kaido bey yeni saldırı yapıyorsa, bence sonraki bölüm de Luffy yeni şeyler yapar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık