Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Alpamis Peki Zoro'nun King'i kral hakiyle itmesine ne diyorsun? Enma çıkmasını sağladıktan sonra mı yönlendiriyor, yoksa Zoro mu salıyor? Enma çıkarıyor olsa, kılıca geçer siyah yıldırım şeklinde. Zaten salınmış hakiyi kullanmış olur. Bence Zoro kullandı o durumda.
Ayrıca sadece Sandai'ye kral haki yüklediği bir sahne de var.

Enma kral haki cekiyo hadi ki böyle bişey managada gecmedi tamamen senin varsayımın peki sandai ve wado onlarda mı kral haki cekiyo zoro'dan, enma kral haki cekmenin üzerine cıkıp bu 2 kılıca kral haki mi aktarıyo yani bilinci mi var zoro'ya bunu nasıl yapacağnı mı anlatıyo. luffy kata olayı senin kendi yorumun luffy ulti carpışmasında da yıldırım efekti vardı ulti'nin usopp'a kafa atmasında da vardı.
Luffy Ulti olayı olduğu sırada buna parmak bastım Ulti kral hakiye sahip olabilir dedim zaten. Enma'nın b.haki çektiği söylenmedi. Zaten öyle bir ayrım Wano'da yok. Haki çekiyor dendi. Enma çekiyor Zoro yönlendiriyor. Burada Zoro için sorun olacak bir durum yok zaten daha yeni açtı bunu. Onda olması bile şu an için yeterli Zoro için artı katacak bir değer. Zamanla kendi kendine öğrenecek belki de kara kılıcın yolu buradan geçiyor.

Luffy Ulti olayı olduğu sırada buna parmak bastım Ulti kral hakiye sahip olabilir dedim zaten. Enma'nın b.haki çektiği söylenmedi. Zaten öyle bir ayrım Wano'da yok. Haki çekiyor dendi. Enma çekiyor Zoro yönlendiriyor. Burada Zoro için sorun olacak bir durum yok zaten daha yeni açtı bunu. Onda olması bile şu an için yeterli Zoro için artı katacak bir değer. Zamanla kendi kendine öğrenecek belki de kara kılıcın yolu buradan geçiyor.
Yav enma sayesinde nasıl yönledirme yapıyo enmaya kral haki basmayıp sadece sandai kitetsuya bastığı bi sahne var onu gectin @Saitama nın dediği gibi saf kral hakiyle kingi geri püşkürtüyo kılıclara kral haki eklemeden.bu da mı enma sayesinde öyle diyosan söylecek bi lafım yok boşa uğraşıyorum demektir

Kral hakiyle itiyor, kılıçlarda kral haki yok.

[/URL]

Bu karede ise sadece Sandai'de kral haki var. Wado'da olmadığı kesin. Enma'yı tam göremiyoruz ama Sandai'dekinden başka yıldırım yok.

[/URL]

@Alpamis Peki Zoro'nun King'i kral hakiyle itmesine ne diyorsun? Enma çıkmasını sağladıktan sonra mı yönlendiriyor, yoksa Zoro mu salıyor? Enma çıkarıyor olsa, kılıca geçer siyah yıldırım şeklinde. Zaten salınmış hakiyi kullanmış olur. Bence Zoro kullandı o durumda.
Ayrıca sadece Sandai'ye kral haki yüklediği bir sahne de var.
Yav enma sayesinde nasıl yönledirme yapıyo enmaya kral haki basmayıp sadece sandai kitetsuya bastığı bi sahne var onu gectin @Saitama nın dediği gibi saf kral hakiyle kingi geri püşkürtüyo kılıclara kral haki eklemeden.bu da mı enma sayesinde öyle diyosan söylecek bi lafım yok boşa uğraşıyorum demektir
Enma çekiyor akışı sağlıyor. Bu bence Hyo Emicenin bahsettiği hakiyi zorlama akmasıa izin ver muhabbeti. Zoro Enma'yı eline aldığında böyle yaymaya devam edersem bu beni öldürecek diyor. Nasıl stabil hale getirmeliyim felan diyor. Çok yayılmaya başladığı belli. Ama sonra hayır bu iyi diyor. Bunu kendi yapmadığı buradan belli.

Bu kadar haki akışını sağlayanın Enma olduğu 1035'de de anladık zaten. Kılıç beni öldürecek yoksa diyor.. O kadar haki salınmasını sağlayan Enma ama bunu bu sırada yönlendiren kontrol eden Zoro. Zoro bunu da tamamen savaşçı güdüleriyle yapıyor. Orada Sandai ile vurmak istedi o yüzden ona yönlendi. Şu an tamamen iç güdüler üzerinden gerçekleşiyor bunlar. Kral hakiyle itişi de yine tamamen iç güdüsel. Buna daha izin vermeyeceğim dediği sıra patlıyor. Luffy'nin Ace'in ölmesine izin vermek istemediği sıra kral hakinin salınması gibi. Ben öyle algıladım yaptıklarını.

Zoro'nun arc sonu buna dair kesin yorumu olacak ben bekliyorum. Bunu eğitmeye çalışacak. İstediğim gibi kullanmam gerek diyerek eleştireceğini düşünüyorum.

@Alpamis İlk etapta dediğin gibi Enma sağlıyordur. Ancak dövüş içinde Zoro kullandı bana kalırsa. Yukarıdaki mesajımda bahsettim. Zoro, King'i itmeden önce kılıçlarda kral haki yok. Diğer sahnede ise Enma'da yok Sandai'de var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık