Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro vs King= Gerçek bir çöp

Queen'de olduğu gibi bunda da haki falan göremedik. Çok söylendi ama yetmiyor işte. Çer çöpe onlarca boş beleş panel ayırmak yerine insanların yıllardır beklediği şeylere biraz olsun özenmez mi insan yav? Kaşla göz arasında düştü ikisi de. Dövüşün çok zorlu olduğunu panellerle değil de dövüş bittikten sonra karakterleri patates çuvalı gibi yatırmakla göstermeye çalışan koca yürekli Oda'ya helal olsun.

Her ne kadar Zoro vs King kısa kesilmiş ise de bu bölümde güzel diyaloglar var hoşuma gitti. Zoro'nun geçmişi hatırlaması, Usoppun söylemleri, CP0 'ın yeni jenerasyon kazanmadan gidelim demesi, Kaidou ve Luffy arasında az ama çok şey anlatan cümlelerin olması bölümü güzel kılıyor. Herşeye rağmen yeni yıl öncesi güzel bölüm olmuş.

Savaştan çok karşı taraf yenilince verilen tepkiler heycanlandırıyor beni. "Neee! Ciddi olamazsın" tarzı. Cp-0'ın yavaş yavaş fikir değiştirmesi de bayağı gülümsetiyor okurken.

Bir iki bölüm önce Kaido'nun kendisi Joy Boy zannettiğini, fakat sonradan o olmadığını anladığı için Luffy'e "demek sen de Joy Boy değilsin" dediğini yazmıştım ve sebep olarak Xebec tayfaya anlatmış olabileceği efsanelerden etkilendiği için kendisine bu yakıştırmayı yapmış olabileceğini belirtmiştim. İkinci kısım tutmasa da %50 tuttu. Kaido bir noktada Joy Boy olduğunu farz etmiş. Peki King nereden biliyor Joy Boy'u?

Orochi'yi de hiyori öldürmezmi simdi :) kaç can kaldi onu da bilmiyoruz. Momo vs. orochi bekliyorum.

Cp0'in yüzleri de görsek iyi olurdu. Drake'i kolay hasat ettiklerine göre saglam birisi durdurabilir robin'in pesine giderse. Marco ya da uyanirsa sanji falan. zoro pert zaten.

Kaido da luffy gibi zayifliyor ama dövüs ada düstükten sonra biticek gibi.

G4'te Luffy yüklüyor.

Burada kılıç çekiyor. Ben zaten kılıç kendinden çekiyor demedim. Kaynak Zoro ama çeken kılıç dedim. Zoro sadece yönlendiriyor. Haki akışını sağlayamıyor Zoro.

Siz Zoro kendi yapıyor. Kral hakiyi bastı susturdu kılıcı demiştiniz. Demek ki susturamamış. Savaş daha fazla uzarsa kılıç hayatımı alacak diyor. Yani bütün hakimi tüketecek demenin bir başka yolu. 5 dakikada 2-3 atakla ölüyordu Zoro. Luffy öyle haki çok koyup kötü duruma düştüğünde de yeren sizsiniz. Şimdi çok haki koyup bu duruma düşmeyi över hale gelmissiniz. :D

Luffy icin eleştirilen ne varsa hepsini yaşıyor Zoro.

Oden de kullandı bu kılıcı 8 yaşından beri ve zoro'nun lafından anladığmız oden enma'ya istediğni sürekli verio uzun süre savaşbiliyo, lakin roger'la karşılaşmasında gördüğmüz üzere oden kral hakiyi saldırılarına ekliymediğni hatta roger ve wb'nin kral haikili saldırısına şaşırıyo nasıl dokunmuyolar diye. enma'nin tek özelliği kullanıcının isteğni göz ardı edip daha fazla b.haki cekmek. Kılıcın bılinci mi var da zoro'ya kral hakiyi yönledirmseni sağlatıyo. Zoro kendi yapıyo bunu enma'ile alakası yok. sadece sandai kitetsu'ya kral haki basmasından bunu anlaıyoruz enma da kral filan yok bird dance saldırisını yaptığnda.

Zoro'nun arık istediği gibi kral haki kullandığni kabullenmek bu kadar zor olamamalı
neyse

Oden de kullandı bu kılıcı 8 yaşından beri ve zoro'nun lafından anladığmız oden enma'ya istediğni sürekli verio uzun süre savaşbiliyo, lakin roger'la karşılaşmasında gördüğmüz üzere oden kral hakiyi saldırılarına ekliymediğni hatta roger ve wb'nin kral haikili saldırısına şaşırıyo nasıl dokunmuyolar diye. enma'nin tek özelliği kullanıcının isteğni göz ardı edip daha fazla b.haki cekmek. Kılıcın bılinci mi var da zoro'ya kral hakiyi yönledirmseni sağlatıyo. Zoro kendi yapıyo bunu enma'ile alakası yok. sadece sandai kitetsu'ya kral haki basmasından bunu anlaıyoruz enma da kral filan yok bird dance saldırisını yaptığnda.

Zoro'nun arık istediği gibi kral haki kullandığni kabullenmek bbu kadar zor olamamlı
neyse
Kılıç haki çekiyor dendi. B.hakin varsa onu çeker. Kral hakisi varsa onu da çeker. Oden'deki süreçte Zoro'ya benzeyebilir. Oden de ataklarına bilinçsizce ekliyordu zamanla öğrenmiş olabilir. Luffy'de kral hakiyi ataklarına eklemeyi bilmeden önce çarpıştığında kral haki yıldırımları çıkıyordu. Bunlar bilinçli saldırılara eklmeye giden yoldaki adımlar zaten. Kata vs Luffy savaşında bunları gördük.

Orochi'yi de hiyori öldürmezmi simdi :) kaç can kaldi onu da bilmiyoruz. Momo vs. orochi bekliyorum.

Cp0'in yüzleri de görsek iyi olurdu. Drake'i kolay hasat ettiklerine göre saglam birisi durdurabilir robin'in pesine giderse. Marco ya da uyanirsa sanji falan. zoro pert zaten.

Durdurursa ancak Sanji, Marco ya da Killer uclusunden birisi durdurur gibi.

Orochiyi Denjiro kesmesli.

Kılıç haki çekiyor dendi. B.hakin varsa onu çeker. Kral hakisi varsa onu da çeker. Oden'deki süreçte Zoro'ya benzeyebilir. Oden de ataklarına bilinçsizce ekliyordu zamanla öğrenmiş olabilir. Luffy'de kral hakiyi ataklarına eklemeyi bilmeden önce çarpıştığında kral haki yıldırımları çıkıyordu. Bunlar bilinçli saldırılara eklmeye giden yoldaki adımlar zaten. Kata vs Luffy savaşında bunları gördük.
Enma kral haki cekiyo hadi ki böyle bişey managada gecmedi tamamen senin varsayımın peki sandai ve wado onlarda mı kral haki cekiyo zoro'dan, enma kral haki cekmenin üzerine cıkıp bu 2 kılıca kral haki mi aktarıyo yani bilinci mi var zoro'ya bunu nasıl yapacağnı mı anlatıyo. luffy kata olayı senin kendi yorumun luffy ulti carpışmasında da yıldırım efekti vardı ulti'nin usopp'a kafa atmasında da vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık