Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Dragon haklı çıktı.Cp örgütü güçlendi diyordu.Mangadaki metinleri neden dikkate almanız gerektiğine bir kanıt olsun.Manga görsel çizimlerden ibaret değil.HxH’de yazar yeri geliyor sırf metin bile veriyordu galiba.İlla göreceğiz diyenlere gelsin yani bu tarz şeyler.
Evet. Cp0 vs Karasakal korsanlarını insanlar pek ciddiye almadı ama bu örgütün bir gücü var belli. Aralarında ne yaşandı bilemeyiz ama böyle bir dövüş gerçekleşmiş. Dragon'un, Teach'in bulunduğu adaya bir de Cp0 gitmiş.

King'in yediklerini üç parçaya bölüp Kata'ya atsan her parçada 1 ay komaya girer.
Sorun da o işte... Kata 3 ay komaya girer ama o saldırıyla Linlin'i yenemezsin. Sağ kollar ve kaptanları arasında saçma bir uçurum var... Belki de bu yüzden " daha önce yenilmemiş" sözü saçma ve boş geliyordur.

Adam açıkça benin özel durumumda onların ötesindeyim demiş. Özel durumum beni daha iyi yapıyor diyor yani anlıyor musun ama anlmazsın hoşuna gitmez.

Senin özel efektlerine ne oldu bu arada :hhh:

King'in saldırılara karşı dayanıklılığı Kaido'dan fazla, Kaido'yu kesen Zoro kral hakisiz kesemedi adamı net bir şey bu. Mangada var.
Zoro: Yani dinozorlar ve ejderhalar arasında siz çocuklar bana mısınız demiyor hasarı rahatça kaldırıyorsunuz diyor.

King: Doğru ama benim özel durumumda bu iş bununda ötesinde.

Ateş savunması kastediyor. Benim onlardan farkım var diyor. Ben darbeyi ateş savunmamla alıyorum. Onlar gibi değilim diyor.

Bu yinede King'in savunmasını Kaido'nun ötesine koymaz. Kaido King'in yediği atakların aynısını yesin yine bana mısın demez.

Kastettiği savunma mekanizması. Kaido ve King aynı tarz savunmalar sahip değilken söylediği beyond that ile ikisinin de sahip olduğu şeyler kiyaslanıp ben ondan öteyim denmemis. Farklı bir özelliğe sahip olduğu anlatılmış.

O özelliğin de yetmediğini gördük zaten. Sertlik üzerinden bir kıyas yok burada. Olayı hala nasıl sertliğe getiriyoruz anlamış değilim.

Örnek verilen sahneler King şundan zarar almadı Kaido aldı. Aynısını ben de gösteriyorum Kaido şundan zarar almadı King şundan aldı diye.

Çatıda tamamen Enma'ya sarıldı. Gücünü salmalıyım dedikten sonra o efektleri gördük. King karşısında salmadı. Enma araya girdi bu sefer de teste tabi tuttu farklı bir etkileşim oldu bu sefer üç kılıcında da kral haki kullanmaya başladı. Ayrıca efektlerin değişmesinde en son kral haki açıp da çatıdan inmesinin etkisi de olabilir. Garip aura, garip kılıç, Oden'in aurası bunlar Kaido ve Big Mom'ın sözleri. Kör olacaksanız yapacak bir şey yok cidden.

Şu sıralar twitter'da Katayla çok dalga geçiliyor. Sanjiye bile aldırıyorlar. Bu da var
Sanji de King de Döver Kata'yı zaten.
Zoro: Yani dinozorlar ve ejderhalar arasında siz çocuklar bana mısınız demiyor hasarı rahatça kaldırıyorsunuz diyor.

Ateş savunması kastediyor. Benim onlardan farkım var diyor. Ben darbeyi ateş savunmamla alıyorum. Onlar gibi değilim diyor.

Bu yinede King'in savunmasını Kaido'nun ötesine koymaz. Kaido King'in yediği atakların aynısını yesin yine bana mısın demez.

Kastettiği savunma mekanizması. Kaido ve King aynı tarz savunmalar sahip değilken söylediği beyond that ile ikisinin de sahip olduğu şeyler kiyaslanıp ben ondan öteyim denmemis. Farklı bir özelliğe sahip olduğu anlatılmış.

O özelliğin de yetmediğini gördük zaten. Sertlik üzerinden bir kıyas yok burada. Olayı hala nasıl sertliğe getiriyoruz anlamış değilim.

Örnek verilen sahneler King şundan zarar almadı Kaido aldı. Aynısını ben de gösteriyorum Kaido şundan zarar almadı King şundan aldı diye.

Çatıda tamamen Enma'ya sarıldı. Gücünü salmalıyım dedikten sonra o efektleri gördük. King karşısında salmadı. Enma araya girdi bu sefer de teste tabi tuttu farklı bir etkileşim oldu bu sefer üç kılıcında da kral haki kullanmaya başladı. Ayrıca efektlerin değişmesinde en son kral haki açıp da çatıdan inmesinin etkisi de olabilir. Garip aura, garip kılıç, Oden'in aurası bunlar Kaido ve Big Mom'ın sözleri. Kör olacaksanız yapacak bir şey yok cidden.
He he Hasan öyledir.

Aynen.Hani donanım diyorsunuz.Adamda bütün altılı ve yıkımcılar gibi sert dinozor - ejderha derisi var.Bir kere yakalayınca onu kesmek ve zarar vermek bile zor.O yetmiyor birde ateş olayı var o şekilde kesemiyorsun.O da yeterli değil dikine keseyim desen tombala adam kendini patlatıyor.Daha ne donanımı istiyorsunuz bu adamda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık