Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, kendi de bilemiyor dövüşleri iyi yansıtamadığını.. zorlandıklarını göstermek için Sanji'yle Zoro'yu bayıyor. Öbür türlü kendi yaptığım çizimlerle ortada bir zorlanma olduğunu gösteremediğini biliyor

Birde 10 Ocak haftasına kadar yeni bölüm yok. 3 hafta bekleyeceğiz şimdiden.
Yuhhh 3 hafta nedir yav…
Donat krallı katakuri
Ejder kralı kaido
Ruh kralı big mom
Dikenli kafa kralı chinjao
Karizma kral dofilamingo
Cehennem kralı zoro
Kızıl kral shanks
Kara kral rayligh
Gökyüzü kralı dragon
Korsanlar kralı luffy.
Objektif bakıyorum… yine en güzeli Zoro’nun… :flaugh:

Xdrake in eskiden güçlü oldugunu düşünüyordum ama who ve queen sahnesinden sonra ve zorodan saglam yara almış apoo karşısında saatlerce savaşıp üstünlük kuramamasından sonra franky ayarında oldugunu düşünmeye başlamıştım. Cp0 belki güçlüdür evet ama xdrake i yendikleri için çok güçlü diyemem sonraki savaşlarına bakmak lazım.

Kaidoda ciddi ciddi luffye saygı duymaya başlamış, muhtemelen kata dövüşünün sonuçlanması tarzında bir olaya baglanacak bu savaş.

Xdrake in eskiden güçlü oldugunu düşünüyordum ama who ve queen sahnesinden sonra ve zorodan saglam yara almış apoo karşısında saatlerce savaşıp üstünlük kuramamasından sonra franky ayarında oldugunu düşünmeye başlamıştım. Cp0 belki güçlüdür evet ama xdrake i yendikleri için çok güçlü diyemem sonraki savaşlarına bakmak lazım.

Kaidoda ciddi ciddi luffye saygı duymaya başlamış, muhtemelen kata dövüşünün sonuçlanması tarzında bir olaya baglanacak bu savaş.
Ben de güçlü bekliyordum. Denizcilere çalışan eleman birde. Arcta Apoo-Drake-Hawkins'e olanlara bakınca anlıyorum ki Oda novalardan sadece Luffy-Law-Kid-Karasakal-Zoro'yu lider pozisyonda tutup özen gösteriyor. Diğerleri de var işte novalar kalabalık görünsün diye konmuşlar sanki. Hiç biri bu 5li kadar öne çıkamıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık