Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga bu mangada Bm’nin ne hallerini gördük. Bu manga da her şey olur. Zaten Kaido gel gitleri olan bir adam. İlk gördüğümüzde “Ölmek istiyorum” diyen adam. Şimdi “KK olmak istiyor”. Hiç ölümü ve yenilgiyi tatmamış biri Kaido. Ayrıca Odeni duyunca nasıl içine doğru yaptığı da malum. Her şey olabilir yani… :d
Nasıl tatmamış? Luffy'nin ardında gördüğü 5 isim işte.

Aga bu mangada Bm’nin ne hallerini gördük. Bu manga da her şey olur. Zaten Kaido gel gitleri olan bir adam. İlk gördüğümüzde “Ölmek istiyorum” diyen adam. Şimdi “KK olmak istiyor”. Hiç ölümü ve yenilgiyi tatmamış biri Kaido. Ayrıca Odeni duyunca nasıl içine doğru yaptığı da malum. Her şey olabilir yani… :d
İyi de zaten ilk tanıtıldığında daha önce 6-7 kere yenildiği söyleniyordu. Çok defa yakalanıyor ama bir türlü idam edilemiyor, adamın olayı yenilmez olması değil ölümsüz olması.

Ayrıca KK olmak istemesi geçmişteki hayali, geçmişten günümüze bir şey yaşanmış ki bu hayali berbat olmuş. Joyboy mevzusu da bununla ilgilidir, King ile birlikte olduğu genç zamanlarında gözleri Luffy gibi parlıyor ancak günümüzdeki halinin gözlerinde hep bir karanlık var. Tabii son bölümün finalinde yine Luffy gibi parlıyor gözleri, Luffy döve döve adamı depresyondan çıkardı.

Hala bazı arkadaşlar wano kurtarıcısı olarak halkın gözüne zoro girmeli ejder kesmeli modunda ama wanonun kurtarıcısı bu sefer bir ejder olacak hemde halkın görebileceği bir şekilde ortam müsait wano shogunu Kozuki Momonosuke-sama bitsin bu hasret :a:

Zoro'yu Kaido'nun kellesini almadan evvel şu pozisyonda göreceğimizi uzun süredir düşünüyor ve defaatle de ifade ediyorum. Bir kez daha yazmış olayım.
Senaryo da şu. Onigashima çiçek başkente yaklaşıp herkesçe görülebilir olduğunda ve Kaido'nun ejderha formu insanları tehdit ettiğinde Zoro bütün hakisini Enma'ya basar ve Enma'nın Zoro'ya verdiği ilk aksiyonu gibi Zoro Ryuma'ya benzeyecek ölçüde bir deri bir kemik kalarak Wano halkına "Ryuma'nın hayaleti mi geldi" dedirtir ve Zoro Kaido'nun işini bitirir.

Son düzenleme:
3. ağız anlatımı tayfanın tarafına mı geçti? Yamato'nun ateşi engellemesini umut ediyormuş gibi olaylardan bahsediyor.

Kaido'ya son vuruşu ne Zoro ne de Luffy yapar.
Kaido ölmeden inecek biri veya pozisyonda değil, yani Luffy alamaz. Zoro rakiplerini öldürse de Kadio onun elinden ölmeyecektir, bir defa Luffy "burayı bana bırakın" dedi, Zoro yukarı çıkmaz o yüzden.
Kaido ve belki Linlin'in sonu Hükümet'ten gelir. Gemileri yolda ve muhtemelen 5 ihtiyar da geliyor. Hiç belli olmaz Teach de partiye katılırsa bu iki taraftan birinin Kaido ve Linlin'i öldürmesi bizimkilerden daha muhtemel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık