Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1036: Buşido Ölümün Yoludur

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 182 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 42 17.9%
  • Kötü

Kullanılan: 10 4.3%

• Kullanılan toplam oy
    234
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi bana kalırsa kral haki sadece saldırıda kullanılmıyor. Kral hakili saldırıyı kral hakili savunma ile karşılıyor ve saldırıdan minimum zarar görüyor.
Öyle bir şey belirtilmedi. Luffy derse bakarız. Yine de çok mantıklı değil bu kadar rahat olması. Kaido'nun çaresizliğini hissedebiliyorum. Ne yapsa işlemeyecek. Kata dövüşü gibi oldu şu an. 3. rauntta keramet var. Göklerden gelen bir karar var. Bari değişik teknikler görsek.

Öyle bir şey belirtilmedi. Luffy derse bakarız. Yine de çok mantıklı değil bu kadar rahat olması. Kaido'nun çaresizliğini hissedebiliyorum. Ne yapsa işlemeyecek. Kata dövüşü gibi oldu şu an. 3. rauntta keramet var. Göklerden gelen bir karar var. Bari değişik teknikler görsek.
Bunu aslında gördük gibi. Beyazsakal ve Roger'in kral haki çarpıştırmasında. Mantıken birinde kral haki olmasaydı diğerine saldırı gider ve zarar görürdü. Luffy bu şekilde kullanıyor mu? bilmiyorum da absorbe görevi görüyor gibi.

Zoro King patlatınca haki ile kendini korumuştu. Yani normal haki ile yapılıyorsa kral haki ile çok daha üst seviyesi yapılabilir.

Niye birebir aynı olsun abi? Paralellik yoktan kastım ejder olayında Kaido paralelliği yok. Biri normal ejderha diğeri yonkou. Paralellik olacaksa Zoro gider normal dümdüz ejderha keser zaten. Kaderleri falan aynı olmasına gerek yok bu kadar anlam yüklemeyin bence.
İkisi aynı ejderha olmayabilir ama Wano'nun kaderi aynı olacak. O zaman Ryuuma kurtarmış şimdi de Zoro kurtaracak diye umuyorum.

Öyle olursa bizim Zoro'cular belinde üç kılıçla işe gider gelirler. :hhh:

Bunu aslında gördük gibi. Beyazsakal ve Roger'in kral haki çarpıştırmasında. Mantıken birinde kral haki olmasaydı diğerine saldırı gider ve zarar görürdü. Luffy bu şekilde kullanıyor mu? bilmiyorum da absorbe görevi görüyor gibi.
Zoro King patlatınca haki ile kendini korumuştu. Yani normal haki ile yapılıyorsa kral haki ile çok daha üst seviyesi yapılabilir.
Sürekli tüm vücudu kaplaması gerekir. Sağdan soldan girişiyorlar. Bir de vuran da kral haki ile abanıyor rastgele saldırılar değil.

Ben herkese hakkını teslim ederim. Aklımdan şöyle bir şey geçiyor. Luffy muhtemelen Kaido'yu yenecek. Bir süre yerde yatacak ve sonra ejder formuna girip gökyüzüne çıkacak ve çiçek başkentine saldıracak. Zoro, Sanji'nin bacağından destek alıp Enma'ya ne kadar Haki'si varsa basacak ve Kaido'nun kafayı alacak. Alevler içindeki Çiçek Başkenti'nin ahalisi Ryuuma'nın hayalini görecekler. Gözleri yaşlı Zoro'ya bakacaklar. Zoro bu saldırıda ziyadesiyle fazla haki basmış olacak ki Enma kararacak.
Sonra köyün ileri gelenlerinden birisinin kızını alıp mutlu mesut yaşayacaklar. Pembe dizi mutlu sonu.

Abi bana kalırsa kral haki sadece saldırıda kullanılmıyor. Kral hakili saldırıyı kral hakili savunma ile karşılıyor ve saldırıdan minimum zarar görüyor.
Eğer içten patlatma hakisi gibi kullanılıyorsa sadece hasar gücü çıkabilir. Yani kendini kaplayıp eldiven gibi kullanmaktan ziyade rakibe haki atıyorsan bu sadece hasara yarayan bişey olur.
Ama duvar hakisi gibi vücudu kaplayıp kalabilen bişeyse senin dediğin gibi savunmada kullanılabilmeli.

Eğer savunmada kullanılıyorsa düzgün belirtilmesi lazım. Yani saldırının değdiği yerde iki yıldırım çarpışması görülmeli. Ben öyle bişey görmedim şuana kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık